Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
24. sep 2009

ako princíp neuspatia vs. uspatie chápem, aleako vidíš, ani neuspatie nebolo vôbec fajn... 😖
aspoň budeš vedieť do budúcna...
a keď Ti robia katetrizáciu, robia Ti ju len z diagnostického hľadiska, alebo aj terapeuticky Ti tam niečo poriešia?
keďže Ti to robili už toľkokrát? 😕

martina_maxian
24. sep 2009

magi, ako kedy,,, niekedy len sledujú ako sú priechodné cievy do srdca a tak a naposledy my tam dávali aj stenty, na rozšírenie ciev... Ale asi nič intenzívne nezaberá, takže mať deti nie je možné... Ikeď v podstate žijem úplne plnohodnotný život... 😉

najjulinka
autor
24. sep 2009

Tak sme po meste vyvenčení.. Nhodne sme sa s tretli s dvoma kolegyňami.... Takže sme mali také menšie profi-stretko 😀

cairka
24. sep 2009

aj my sme vyvenčení...a podarilo sa mi kúpiť vaneske rifľovú sukničku fungl novú addams kids za 1 € 😎 zlacnenú z 9€ 😀

najjulinka
autor
24. sep 2009

šikovná ... ja som si v zime nohavice v OP Prostejov nakupila po 1€ - rifle a menchestráky... 😀

A včera som kupila 3pack pyžamiek bielych v Tescu po 4,55 a trom babam (mali štyri kusy, ale štvrtý mali moc malinký, tak ten jeden som im nechala, vsak aj tak všetky deti hromadne vencíme malokedy) také akokeby kabatiky po 3€ 😉

magimary
24. sep 2009

my zatiaľ nie sme, ale pôjdeme sa vyvetrať poobede...
ale Zajko je zase zasoplavený, tečie mu z nosíka a očiek ako z vodovodného kohútika...len voda a stále, stále mu to kvapká... 😝 , utirm mu noštek, očká, otočím sa a už počujem, ako "cucká"a vychutnáva si sopliská ( 🤐 😝 ) v ústach...no, mám dosť... 😖 😅
a zuzna je opäť na stv (v dámskom magazíne)-varí tam pre deti... 😅

najjulinka
autor
24. sep 2009

A sme po obede a lejem do seba sladku kavu smliekom a kavový sabinovský jogurt... mnamky.. som včera kupila 30 kusov jogurtov, maju teraz akciu 4+1 zdarma.... 😀 😀 😀

magimary
24. sep 2009

aj ja som práve doobedovala-(diétne, suché) zemiaky a zaliate nízkotučným acidkom... 😀 😝 😅

cairka
24. sep 2009

yukki zajtra možno pustia domov, ale isté to bude až ráno...

magimary
24. sep 2009

zuzna už je opäť na obraze... 😉

najjulinka
autor
24. sep 2009

Lucka sa hra v postielke... no tie reči.. my šulame.... "mami kde si?".... "mami kde si?"..mami len odpoveda, že tu a nejde ju vybrať z postielky.... tak Lucka "klop klop! Kto je?" .... ona ma postielku v izbe hned pri vchodových dverach... a ked dakdo klope, tak mami hned tam pride a pýta sa kto je... tak ona vykrikue "klop klop!" a ked ja nepriskočím, že dakto klope, tak sa aj pýta "kto je?" a ja stale nič.... nijak sa nedam ošaliť...... 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
24. sep 2009

Co taká choroba spravi s deckom...... Už sa z postielky ozýva iná hra "Haaaam lieky"..... "Lucinke, Mirke"......... "haji doma.. .s Mirkou...." ......

adrianamickova
24. sep 2009

pekné bodky Juli, 🙂
ja som moje obliekla za 0,90 centov....posledné foto 🙂 značkove next,adams 🙂

adrianamickova
24. sep 2009

idem si po dieta do skolky 🙂

mixka
24. sep 2009

ja idem k mudrovi, ked sa mi krpky zobudia po atb ☹ vobec mi to neprechadza 😠

magimary
24. sep 2009

od "Silvinky":

Ahojte

Dnes som volala so Silvinkou všetkých vás veľmi pozdravuje a ďakuje za to že na ňu stále myslíte a modlíte sa za ňu a celú jej rodinu.

Síce ostali v nemocnici ale bola veselá a celkom v nálade len chcela aby som prišla ale keďže jej už leukocyty klesli na 560 tak to nieje príliš vhodné....

Andrejka bola aj rada že ostávajú tam lebo už aj u nich doma sú už chorí a predtým aj Tominko bol tak radšej nech su tam na pozorovaní a v najhoršom má aspoň hneď lieky k dispozícií a môže sa z toho prípadného vírusu rýchlejšie vystrábiť.

Takže ak by všetko dobre šlo a výsledky by sa zlepšili je tu možnosť že v pondelok by začali už so 4-tou a teda všetci pevne veríme že aj poslednou chemoterapiou ... takže všetkých veľmi pozdravujeme aj Maťko vám posiela velikú pusinku a verím že nabudúcu budú správy o Sisulke ešte pozitívnejšie

Papa

Máme vás všetkých veľmi radi

🙂

dioliana1
24. sep 2009
lenuska74
24. sep 2009

super dioli 😀

adrianamickova
24. sep 2009

ochladilo sa rozfúkalo,boli sme si pustat šarkany 🙂 🙂 🙂

laculik
24. sep 2009

magi, moja polovicka tvrdila ze ani priprava v jednom z predmetnych subjektoch mu nic nedala. a inak v podstate ani mne. asi je to tym, ze sme uz jedno dieta vychovavali. pozitivne na tom vsak bolo, ze sme raz do tyzdna boli spolu 3 hodky bez deti. a na niektorych typoch sme sa tam pekne pozabavali. clovek sa fakt najviac dozvie tu 😉 . jaaaaj a este sme sa tam zoznamili s chlapikom, ktory nam potom namontoval "cisticku" do vodovodnych trubok 😀

najjulinka
autor
24. sep 2009

nak ja som ako za "+" na priprave napisala, že som spoznala nových ludí.... takže asi ao vy laculik....... 😀 😀 😀

magimary
24. sep 2009

joj, laculik, ale to už je, podľa mňa, zase o inom...
...niečo ako príliš vysoké nároky...
keď príprava v Návrate "niečo" (veľké) dala mne (a to som mala bohaté vedomosti z výcvikov, psychologických príprav počas školy a najmä výšky, kde sme mali vyslovene predmet a aj skúšku z neho: Náhradná výchova), tak neverím tomu, že ste sa tam nedozvedeli NIČ nové práve vy dvaja...
aj keď možné je asi všetko (aj keď , sorry, to si fakt nemyslím)...a zrejme ste teda boli v tejto oblasti tak "nadupaní", že Vám to už nemalo ČO dať... 😕 😖

laculik
24. sep 2009

magi, naozaj nic odborne som sa nedozvedela, mam vzdelanie aj ako pedagog a v praxi som sa naucila viac. ale je pravda ze som nezdravo narocna 😀 😀 😀 a je aj pravda, ze ked som potrebovala nieco typu, kde aku ziadost s akymi prilohami podat, tu som sa to dozvedela obratom 😉 .

magimary
24. sep 2009

a na akej si to bola príprave? s úsmevom? to pripúšťam...
no, na Návrat (aspoň tu v našich "krajoch") nedám dopustiť...to treba len zažiť...

mata2
24. sep 2009
mixka
24. sep 2009

mne osobne priprava na urade nic, ale vobec nic nedala a to myslim vazne, bez prehanania 🙄

magimary
24. sep 2009

tak to ma vôbec neprekvapuje... 😖
mata-marta je zatiaľ jediná, koho poznám,kto bol s prípravou na úrade spokojný 😉

laculik
24. sep 2009

ano magi, to prve 😒 .

magimary
24. sep 2009

no, tak my ked sme dostali p=onuku , resp.pozvánku na prípravu (pre muža) s úsmevom a videla som tie ich sylaby (ktoré stručne opisovali, o čo pôjde), tak som rovno riaditeľke v dd povedala, že do toho nejde(me),že radšej počkame na drahší (ale efektívnejší) kurz s návratom...
a bolo to tak najlepšie, ako mohlo byť... 😉

magimary
24. sep 2009

ale i napriek tomu si stále myslím, že aj úsmev je na tom stále o hodne lepšie ako úrad... 🤐 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre