Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
12. okt 2009

no tak kupa bytu je velka udalost... ale isto je to potrebne pre dvojky... 😉

cairka
12. okt 2009

jéj, mati, a to hned idete kúpiť 😨 ja že ste sa len teraz rozhodli, že niekdy do jari zrealizujete 😅 tak držím palce nech dlho nehľadáte 😉

najjulinka
autor
12. okt 2009

martina na IA sa priprav cez týžden... cez weekend možeš neoficialne po absolvovavni oficiálnych IA (alebo aspon jednu oficialnu IA musiš mať za sebou)

martina_maxian
12. okt 2009

nie cairka, chceme to ešte neto mesiac zrealizovať... pretože asi by sme sa tu aj dosť tlačili s 2 deťmi, teda ak budú... Teraz máme 2-izbový byt (cca 60 m2) a keďže asi budeme 4, tak by to bolo trochu málo.. No a bytov je teraz v ponuke veľmi veľa, takže byt sme už našli, teraz vybaviť všetko ostatné okolo toho.. 🙂 🙂 🙂

martina_maxian
12. okt 2009

Juli jasné, ja sa pripravujem už pomaly snaď na všetko... Som šefovi v práciu povedala, že pomaly už asi budem doma,, tak sa mu normálne vlasy zježili.... 😀 😀 😀 😀

yukki
12. okt 2009

Prajeme pekný deň...tu nepršalo a už prší, Kika chodí v gumákoch skoro celý rok, teraz má 4 páry ale furt dookola ich sušíme a nosíme=tri páry hore na peci a jeden suchý nachystaný na vonku...potom z pece dolu tie čo už sú najsuchšie a tak dookola....lebo síce v gumákoch ale do hlbokých mlák zásadne skáče a behá v nich takže vždy je mokrá minimálne popod pazuchy a z čižiem vodu vylievame do vedra lebo zem by nám zaplavilo...tak ja decko otužujem 😝

laculik
12. okt 2009

cafte, co sa tyka facebooku ja som tam UŽ neni, liezlo mi to pradane na nervy, stale si ma chcel niekto pridavat, nezaujimali ma az tak statusy ostatnych a hlavne ak som tam chcela dat fotky, tak som musela vymazat polku ludi ktorych som tam mala (nechcem aby vsetci videlli nase sukromie) pridanych. Nakoniec mi ostalo 80 ludi, ktori by cisto teoreticky mohli vniknut do nasho sukromia, ale uvedomila som si, ze aj tak ti najblizsi o mne vedia a kontaktujeme sa a stretavame sa a ostatnym nemam zaujem pisat co robim a ukazovat fotky. Mne to pride proste cele velmi mimo reality. Ako zabavka okej, ale na to nemam cas. A hlavne "obdivujem" ako tam ludia pisu, ze momentalne su na druhej strane zemegule a fotku pridaju, dobre typy pre zlodejov 😅

najjulinka
autor
12. okt 2009

laculik ja statusy neobzeram... ignoorujem tých čo sa kcu stať priatelmi a nemam zajem... a teraz sme tam napr. našli s Karolom to čo sme hladali... Ja som šla na facebook s tým, že dajaký starý kamoši, čo nemam kontakt... čo sa prerušil kontakt a pod... najprv som si tanm naša kamošku čo sa ako decko prestahovala do Libanonu.. pisali sme si, dokonc ked tu bola potom , tak sme sa vždy stretli a naraz sa kontakt dajak prerušil.. .aj som zohnala jej email, ale dajak neodpisala, tak neviem či bol ozaj jej... a tak cez facebook sme sa našli...
Noa tento týžden sa ozval Karolovi jeho bratranec... Karol nie je v styku s rodinou sirsou voooobec.... A tak nas to potesilo... A hlavne bratranec má rodokmen asi do 18.storočia.. .akže už ho mame aj my.. .poslal nam aj program na rodokmen a už sa činním... 😀 😀 😀 proste čo som kcela tom som našla.... neautorizujem všetkých čo sa mi ozvú... lebo kcem tam aj foto davat a tak...

mixka
12. okt 2009

jeeej mati, zelam a zavidim kupu bytu 😵

martina_maxian
12. okt 2009

mixka ďakujem,ale ja závidím tebe, ty sa ideš sťahovať do domu čoskoro... 😉

najjulinka
autor
12. okt 2009

Baby budem mať jeden a pol ročného profibrata 😉 😀 😀 😀

cairka
12. okt 2009

jéj juli, super. mamina odvážna, ked ide do toho ešte 😉

martina_maxian
12. okt 2009

fíííha,, no paráda... 🙂

brulka
12. okt 2009

mati tak drzim na dnes palciska - nech sa vam ozvu a rychlo vybavite prvu interakciu. urcite sa uz nevies dockat kedy malickych uvidis.
skoda ze foto su zakazane (nechapem vlastne preco - mozno by sa rychlejsie pre deturence nasli rodicia).

yukki
12. okt 2009

paráda! Koľko má babi rokov? Lebo naša to že s Kikou nestačí...zdôvodňuje vekom 😝

brulka
12. okt 2009

julinka gratulujem - to je uzasne ze tak rychlo to ide. ja len pevne verim ze maju aj ostatne deticke take stastie cakat na svojich rodicov u profi. v bratislave je vraj profirodicov malo - tu su mozno aj tie najmensie deticky v kojeneckych ustavoch - je je strasna skoda!!!!

brulka
12. okt 2009

no teda pisem ako koktava ☹ ale snad mi rozumiete...

martina_maxian
12. okt 2009

ahoj brulka, no ešte nevolali, ale čakám, som ako na ihlách... 😉 no alekeď udem niečo vedieť, jasné, že to budeš vedieť medzi prvými... Si v práci? 😉 😉 😉

brulka
12. okt 2009

mati dnes mame s muzom volno. jemu ostala dovolenka - ma este 15 dni - tak som sa k nemu pridala a mame predlzeny vikend. okrem toho sa chystam vybehat trosku po uradoch lebo na to nikdy nie je cas - ale idem az poobede teraz este lebedim doma v pyzame 😀 😀 😀

martina_maxian
12. okt 2009

no paráda,,, v takomto počasí by to aj mne bodlo... tak si teda ešte poleňošte... 🙂

brulka
12. okt 2009

mati ja verim ze to vsetko dopadne podla tvojich (vasich) predstav a velmi sa z toho tesim. minuly tyzden tu bol ozaj plny optimizmu - same interakcie a dobre spravy 😀 😀 😀 je to fantasticke!!!
a myslim na vas vsetky baby a drzim vam palce!!!! dnes sa mi aj snivali same deticky - no srandovny sen ale taky chaos ze to uz neviem zreprodukovat.

cairka
12. okt 2009

ináč mne sa sny väčšinou nesnívajú, respektíve si ich nepamätám 😅 ale dnes som mala tak nechutný sen, že som si ho až zapamätala 😝 ako ked sa hovorí, že ak človek skočí do ho..., tak bude mať šťastie, tak očakávam, že dnes minimálne v lotérii vyhráme 😎 normálne by ma zaujímalo, ako by snár vyložil ten sen 😝

najjulinka
autor
12. okt 2009

Naša babi ma 60ku 😀 Inak malý je Kiko 😵 😀 😀 😀 Ešte ho nevidela ani nič.. Je ešte v krizovom centre, už sa papierovo rieši premiestneneie do decáku ked som dobre pochopila 😉

brulka
12. okt 2009

cairka a co sa ti snivalo - je to mozne zverejnit??? 😅 alebo az tak zle ze radsej nie?

cairka
12. okt 2009

juli, nakoniec zistíš, že lucka je bosorka ako veve a že včera myslela tohto kika 😀 ale veve už zabúda, už sa na ňu nedá spoľahnúť, ale tak do dvoch-2apol roku sa jej párkrát podarilo povedať, čo bude...že som potom čumela s otvorenými ústami 😅 a to som neveriaci tomáš, ale fakt sa to stávalo dosť často ...

cairka
12. okt 2009

brulka, začlo to ako idylka -išli sme do lesa s veve, kolo staveniska, len tam z ničoho nič bolo strašne veľa blata, sme sa cez to brodili, a ked sme vyšli na lúku , tak som nás utierala a otočila som sa a videla som zrazu to prenosné vecko a ako z neho vyteká vieš čo a kukla som na to blato a už to nebolo blato 😝 a zobudila som sa...proste psycho 😅

brulka
12. okt 2009

iii no nie pekne ale zase nenahanal vas nijaky zabijak ani nic podobne. a ked bolo toho tolko tak to by mala byt minimalne vyhra v loterii!!! ja som tiez minule stupila a az v aute ze fuj co je to za smrad - ble tak som potom cistila a vetrala - ale zatial na mna stastie ziadne nesadlo no snad to este len pride 😀 ved uvidime 😉

mayap
12. okt 2009

no, ja už mám dieťa napapkané, vygrckané... 🙄
krásne zjedol polievočku, mäsko so zemiakovou kašou, a ani veľa vodičky nevypil a už to išlo... 😔 . ešteže už dopredu povie, na čo sa chystá a tak mu podkladám grcvandlík (pracovný názov vandlíka).
potom mi už papkal len zemiakovú kašu a už spinká...

prečo mi dočerta nikto nevie povedať, že dokedy to takto bude. zbožňujem reakcie typu, že malý si to vyvoláva sám. no neviem ako... ... ani sa nehneval, neplakal, neskákal. ukážkovo pomaličky jedol, a aj tak to šlo von... 🙄

yukki
12. okt 2009

Ja keď som bola malá tak na mňa stačilo keď foter krivo kukol a už som blila...nedajbože zdvihol hlas! Dodnes neznášam zvýšený hlas (iba ak svoj) 😝 😅 Chválabohu že Kika nie je po mne, lebo odkedy ju mám som zistila že som riadny talian!

cairka
12. okt 2009

mayap, 😖 a to ho chce mudra do škôlky poslať? 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre