Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
30. okt 2009

magi nemám ešte nič,,,, ale okukané asi milion vecí... 🙂 Martin nič nodovovlí kúpiť... povedal, že po prvej IA, lebo on chce deti fyzicky vidieť, objať a tak podobne,, Ja som sa do nich zaľúbila už z fotky a to on jendoducho nevie a asi ani nechápe... No a na IA ideme v piatok ráno a chceli by sme tam byť aspon do utorka, respek. stredy... A ak v piatok povie chlap definitívne áno, tak v sobotu nakupujem jak divá... tomu ver.. 😀
No a my sa tiež pomaly budeme sťahovať do vačšieho, tak tiež to budem mať pestré, potom my dáš nejaké tipy na nábytok.. 😀 😀

magimary
30. okt 2009

mati, to máš tak; môj tatik mi hovorí, že on si musí na deti zvyknúť (aj na naše bio 😅, keď sa narodili), lebo, že ty si s nimi bola previazaná deväť mesiacov pupočnou šnúrou a ja to mám teraz stihnúť za jeden pôrodný deň?! 😅 😅, neznamená to ale, žeby detičky nemiloval hneď,ako k nám prídu, ale prejaviť im to "vie" až keď si "zvykne"...potom už sú všetky jeho MILOVANÉ-akoby mu z brucha vyskočili... 😅 😵 😉
chlapi si svoj pôrod zažívajú až s dieťatkom v náručí...

a k zariaďovaniu, tieto záložky tu mám teraz pootvárané (spolu s koníkom 😉):
http://www.obyvacky.sk/Sortiment/Obyvacie-steny...
http://www.svetdveri.sk/index.php?sec=sortiment...
http://www.knplast.sk/?load=kat&kid=1

magimary
30. okt 2009

a keby nemám moju "racionálnu brzdu" (tatika 😀 ), tak už mám tiež nakúpené... 😅
ale jeho racio vyvažuje moje emočno a chcenie... 😅
ale dobre aj tak... 😀

martina_maxian
30. okt 2009

no teda... pekné linky... tá obývka je fajn, páči sa mi,, možno ešte nejaké iné farebné kombinácie by som chcela vidieť... no a z tých dverí by som si asi nevedela vybrať,,, kopec ich je tam pekných...🙂

no a ešte k tým chlapom... Práve preto mám z tej IA aj takú malú obavu,, že čo ak on povie, že nie... alebo neviem čo,, niečo mu bude vadiť... veď mi srdce pukne....☹
no uvidíme... veľmi sa tam teším, ale pojdem tam s takou malou dušičkou.. 😉

magimary
30. okt 2009

no, to ti verím... 😔 , tú malú dušičku...
ale na druhej strane som si istá, že Tvoj manžel ťa tak dokonale pozná, že vie, čo by to s Tebou spravilo, keby čo i len naznačil, že nie... a ak by si to aj možno niekde v najhlbšom vnútri myslel (čomu neverím 😉 ), tak asi by si to nechal pre seba s tým, že detičky sú detičky a postupne si na nich "zvykne"... (ako ten môj 🙂)
ja mám v tomto výhodu, že nám detičky prinesú ako hotovú vec a na ňom je už len to zvykanie,ale aj tak posledné slovo pred definitívnym rozhodnutím, že "ideme" do toho (na nové dieťatka), nechávam na ňom... 😉 , ale akosi vnútorne viem, ako to dopadne...už sa nejaký ten rôčik poznáme... 😅 😉

pozri,mati, on už detičky videl-na fotkách a taka nepovedal, že nie, neverím, že po osobnom kontakte by to vedel povedať...to sa ani nedá...si myslím...jedine v prípade, že by prišiel na ničo, čo sa doteraz ani nespomenulo...

verím, že vám všetko dobre dopadne... 😉 🙂 😵
keď to takto pekne ide...bude to i pekne pokračovať naďalej...
viem to..., cítim to... 😔 😉
aj pri maznáčikovi som to tak cítila a hoci všetko vyzeralo, že súd nedopadne dobre,m predsa dopadol... 😉 🙂

magimary
30. okt 2009

a toto si nemôžem nechať ujsť...ten čas... 😀 😉
malo by byť 24,00 😎

martina_maxian
30. okt 2009

no to teda,,, presná polnoc magi... 🙂))
si poklad,,, ja si teiž myslím, že by nemal mať dovod povedať nie,, pretože keď sme boli pozerať spisy a sme sa tam čo to nie veľmi pozitívne dočítali,,, on zdvihol hlavu a povedal, že "no ja ich chcem teda vidieť" a ja som sa len usmiala od ucha k uchu a prikývla... A keď sme odtial išli a sme sa bavili o tom čo sme tam čítali, ,, tak sa ma opýtal, že čo som čakala,, že deti sú nádherné a za nič ostatné nemožu... úplne úžasne som sa vtedy cítila...
No ale uvidíme... ešte stále nič nepovedal svokre, teda jeho mame ani jeho rodine... tak čakám... 🙂

magimary
30. okt 2009

NIČ nie je podstatnejšie ako TOTO:
"tak sa ma opýtal, že čo som čakala,, že deti sú nádherné a za nič ostatné nemožu..."
ani svokra...

😔 😔 😵 😔 😔

martina_maxian
30. okt 2009

áno magi,,, ale zas oproti tomu je toto:
" nič nebudeme kupovať, deti ideme pozrieť a po prvej IA sa rozhodne.. "

magimary
30. okt 2009

to prvé bola odpoveď srdca a to druhé reakcia rozumu... 😉 🙂
ale navzájom si to neodporuje... 😉

martina_maxian
30. okt 2009

a čo rozhodne v piatok na IA?? rozum alebo srdce?? hmmm??? 🙂 🙂
si poklad.. 😉

magimary
30. okt 2009

rozhodne rozum, ktorému rozkáže srdce... 😅 😉 🙂
tuším elánisti majú pesničku, kde sa spieva "kráľ rozum a kráľovna láska" a z tých dvoch tam vyhrá kráľovná... 😉
aj u vás sa dostane k slovu... 😉

martina_maxian
30. okt 2009

myslím, že krajšie sa to ani nedalo napísať magi............ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak takáto kľudná, ako pri písaní s tebou, som nebola odo dňa ako sa dohodol termín IA...

magimary
30. okt 2009

Nedalo mi to a vygooglila som to presne, aby som si niečo nevymyslela ( 😅 )...
a po vzhliadnutí originálu, opäť len musím súhlasiť...:

"Vládol raz múdry kráľ,
rád sa však trónu vzdal
v prospech kraľovnej lásky 😉
Rozumu navzdory každý chce love story
aby ho mal niekto rád
To vam poviem dá sa žiť bez kráľa
no aj to viem nedá sa bez kráľovnej

Hra ľúbi neľúbi ak chce ťa zahubi
velí armáde krásy
Vie sa tak krásne chvieť súhlasí slovkom nie 😉

Mám ten dojem aj napriek trápeniam 😉
že láska to je to pravé orechoBvé

ref:

Kráľovná lásky
vládni nám kým sa kráľ rozum vráti
vládni nám nám 😉

To vám poviem dá sa žiť bez kráľa
no aj to viem nedá sa bez kráľovnej" 😉

na vás mi sedia najmä vetičky označené 😉 ...

martina_maxian
30. okt 2009

hmmm, pekné to je magi... hovorím, teda píšem ti to a je to tak... si poklad.. 🙂
takýto pokoj duši dodať človeku vie len niekto tak úžasný ako si ty... nastokrát ďakujem... no a dúfam, že budeme mať tu česť sa raz stretnúť aj osobne...
Ja verím, že to všetko dobre dopadne a že budeme mať tie najkrajšie vianoce a tan najúžasnejší život s dvomi nádhernými detičkami.. 🙂 🙂

magimary
30. okt 2009

mati, ja tiež dúfam, že sa (skoro) stretneme... brulka Ťa niekedy unesie z práce a privezie rovno pred náš dom... 😉

martina_maxian
30. okt 2009

jéééj, no ona mi hovorila, že si úžasná,,, 😉 😉 😉 jasné niekedy spáchame stretko... cez Pezinok chodíme často.. 🙂

magimary
30. okt 2009

no prosím! tak cez PK chodíte často a to by teda bolo, aby sme sa nestretli... 😅 😉
teším sa!...

martina_maxian
30. okt 2009

aj ja sa teším,,, potom keď budeme mať deťúrence, tak sa stretneme... 🙂 no a vy prebehnete cez babu a budete zas u nás.. 😉 😉

magimary
30. okt 2009

môj tatik je u "vás" každý deň... pracuje tam... 😅

magimary
30. okt 2009

tak tatik si už umýva zuby, asi už ideme haji... 🙂
aspoň už pôjdeš aj ty trošku oddychovať... 😉
papa, a dobrú!!! 🙂

martina_maxian
30. okt 2009

no vidíš to... tak toto sú normálne znamenia... 🙂 🙂
a nemala by si byť už v posteli a oddychovať?? už je kopec hodín... 😉

yukki
31. okt 2009

Dobré ránko!
Drevo narúbané, nanosené, polievka buble na peci, psy vyčurané mačky sýte, kury vonku, dieťatko (hanba) pred nedeľnými rozprávkami leží...a ja sa snažím dopiť studenú kávu! IA v utorok 😉

laculik
31. okt 2009

ahojte, idem vas docitat, sme mali najvacsie chaosy v robote za posledne tri roky, hrozilo aj zatvorenie firmy. este bud.tyzden musime doriesit. Maleho som vcera videla az vecer 😒 . A s juli sme sa nestihli stretnut 😨 .
S pani Bouckovou to je v stredu 4teho o 21.00.
Este sa tu dovtedy ukazem. Utekam, pa.

najjulinka
autor
31. okt 2009

Kottbular bolo to najmenej co mi v Ikea vadilo. 😝

zicon
31. okt 2009

martina_maxian

Boze ty si truhlik, vsetci mame mobily, ak by som mobil nemal tak by som sa s Najjulinkou tiez nestretol. Ale to stretko bolo take maxikratke medzi nakupy.

magimary
31. okt 2009

juli, a čo ešte? čo ti vadilo? veď si sa tak tešila... 😕 😅
ja mám ešte chvíľku pred "záťahom" v podkroví...

no, teda laculik, to aj hrozivo zneje, nieto ešte realita... 😨 , ale snášd ste to sutáli napokon v dobrom a bbud. týždeň už len doriešite...

marketka1
31. okt 2009

Ahojte. 🙂 Tak máme za sebou strašnú noc Kubko bol dnes v noci 4 hodiny na rukách teraz ale sladko zarezáva 😔 . Martinko znova začal gruhliť 😲 točíme sa v bludnom kruhu a "pekne si podávame štafetový kolík:chorobníček" Ešte že existuje káva a ovocie lebo bez toho by som po dnešnej noci nebola schopná fungovať.

cairka
31. okt 2009

dobré ránko.
marketka, chudatko kubko 🤐 držte sa

ja dnes ráno asi môžem definitívne vylúčiť možnosť virózy a teda to bude zrejme infekcia, len dúfam, že vydržíme do toho utorku, už sa obávam, že budeme musieť ísť skôr k doktorke 🤐 Vaneska vstala dnes ráno bez hlasu, len šepkala a občas zapišťala, ako sa snažila hovoriť. najprv na mňa kukala ako vyoraná myška a potom sa začla sama sebe rehotať, že ako rozpráva (však hovorím, že je to tichý blázon 😝 😅 ) po cibuľovom sirupe a teplom čaji má zas "požičaný" hlas ako včera. a doma nemáme kalcium a dedo je v robote 😒

marketka1
31. okt 2009

cairka nám na hlasivky tiež zaberá horúce mlieko s medom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre