Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
2. nov 2009

kazdy rodic si pozna svoje dieta a je to n jeho uvazeni. kto chce dat nech da a kto nie, nech neda. tot moj nazor. howgh !

najjulinka
autor
2. nov 2009

no to ano.. vsak pisem, že ano, ale nie apušalne.. ja nie som uplne proti očkovaniu všelijakému.. .len proste nie všetky očkovania paušalne.. napr. že proti pneumokokom mala Lucinka nárok zadara ma potešilo vtedy 😀 Tiež som nemala na výber, ale aj keby som mala, tak dám zaoučkovať toto... 😀

yukki
2. nov 2009

ja nedávam očkovať, dala som len proti pneumokokom, Prevenarom...a mali sme kľudné poobedie aj nasledujúci deň ale len za to, že Kika nevedela chodiť po tom očkovaní! A mala horúčku.
Ale zas Kristínka nebýva chorá. Cez víkend sa celé poobedie hrali s kamarátkou, ktorá mala tretí deň ATB na angínu...a boľavé hrdlo. Tak uvidíme teraz, nech sa ukáže, aká je odolná! 😝
(Ja by som to schytla hneď lebo som taká chcíplotina, ale nemám mandle, tak angína sa nemá kde posadiť!)! A dala som sa raz v 2002 očkovať proti chrípke, tú reakciu neprajem nikomu, a teraz ma zaočkoval proti pneumokokom, no reakcia detto, ruka jak vedro a horúčka...tri dni kripel... 🙄

maznacik007
2. nov 2009

jaaj to je jasne mixka...

ja som ovplyvnena mojou alergickou reakciou na to ockovanie proti chripke... moja sestra ma ale dobru skusenost oni sa dali zaockovat a neochoreli potom na chripku cez zimu...

je ale aj pravda ze ja som chripku nemala ani nepametam.. ani nikto u nas.. u nas je to skor prechladnutie ze sopliky a obcas kasel... ale to prejde aj s vitaminmi a kvapkami a nurofenom..

inak baby citam o tej ukrajine.. a asi idem kupit par rusok... 😀 a doplnit zasoby takych tych beznych liekov na prechladnutie a kvapiek a tak.. 😀

inak nasa lekarka predava take aloe vera taky koncentrat to je tiez vyborne streknut do nosa hrdla.. a na vyrazky..
zatial sa drzime maly mal tie teploty zo zubov.. uz s nimi pekne skripe ...

maznacik007
2. nov 2009

yukki to si mala vesele...

ja som nachylna na zapaly pluc /vdaka ucitelskej praxi tam som mala kazdy rok zapal pluc/ a vtedy som sa dala proti tej chripke.. a tiez totalne mi ta ruka napuchla taku svalovu triasku a spazmus ze som skoncila v nemocke.. a vysyp svrbivy po tele.. takze uz sa ockovat nedavam.. proti chripke.. teraz nerobim s ludmi.. /ako myslim ze denne/ nechodim busom.. takze hadam nic nelapnem

najjulinka
autor
2. nov 2009

Béééé... čevivá hruška... béééééééé... jak ja take veci neznášam...... 😝 😝 😝

marketka1
2. nov 2009

Peknú tému ste začali 🙂 ☹ Kým sme my doma nemali deti tak sme boli chorý tak raz za dva tri roky obaja ja aj manžel. Momentálne od kedy Martin začal chodiť do škôlky sa krútime dookola. Ale už nám vykysla kyslá kapusta a aj cesnaku sa dosť urodilo tak znova začneme odhánať upírov a trošku poprdievať. Za očkovanie my veľmi niesme, radšej tak prírodne, ale ak to bude treba tak nám nič iné asi neostane. 😖
ATB som ani teraz nedávala Kubovi CRP mal negatívne. zbytočne zaťažovať organizmus netreba. Aj napriek dg .Lekár mu ich v piatok najprv silov mocov chcel dať dnes po ďaľšich výsledkoch bol rád že mu ich nedal 😅

cairka
2. nov 2009

markétka, asi áno, asi priedušky, len väčšinou nemôže ani skákať. a teraz je zdravá, kým neľahne abo sa nenadýcha studeného vzduchu...my tiež máme spreje, aj jej dám ventolin, ked vstane, nech sa jej to pískanie nezhorší

najjulinka
autor
2. nov 2009

Lucinka sa hra s hruškami... Ako s babikami alebo neviem čím.. proste im kcela dať lieky... a pod... rozpráva sa s nimi a pod... 😀 😀 😀

martina_maxian
2. nov 2009

mati nádherné to je... krásne... 😉

marketka1
2. nov 2009

Dá sa to aj krajšie opísať??????????????
Ja nemám slov. Veľmi pekné 😉

mixka
2. nov 2009

natalia blahova pise super clanky 😵 😵 😵

brulka
2. nov 2009

mata to je krasne !!!!! ked toto citam viem ze sme sa vydali na tu spravnu cestu 😉

marketka1
2. nov 2009

Ahojte Martinko dnes večer jedol prvý krát pečené gaštany a pečenú halloween tekvicu. 😝

Mám otázku vie niekto poradiť ako ste riešili pobyt u pestúnského dieťatka. Hlásili ste na úrade trvalý,prechodný, alebo žiadny? 😒

maznacik007
2. nov 2009

aj ja mam velmi rada jej clanky..

marketka ja som sa bola kvoli tomu pytat na MU minuly tyzden.. takze staci prist s rozsudkom pravoplatnym a dame mu trvaly pobyt u nas.. tiez mame maleho v pestunstve..

mata2
2. nov 2009

marketka aj my sme dvojkam dali trvaly pobyt u nas,ked sme mali pravoplatny rozsudok...

martina_maxian
2. nov 2009

ahojte baby,,, dnes sme mali ísť s brulkou kúpiť nejaké hračky,,, ale ja ešte stále trčím v robote... ☹ Brulka prepáč, že som ti už zabudla potom zavolať ale nestíhala som... 😉

brulka
2. nov 2009

mati ja som si myslela ze mas toho vela ved ked si sla do prace az na obed mi bolo jasne ze asi neutecies o dve hodky so mnou na nakupy 🙂 nevadi ved mozeme skusit zajtra ale to zas ja neviem ako budem moct mam rokovanie a mozno to potrva cely den ako minule :( sme tam boli az do tmy 😖 ale urcite napis sms ked budes volna!!!

cairka
2. nov 2009

článok super 😵
pobyt presne tak, trvalý po právoplatnom rozsudku

tá moja škôlkarka dnes prehrabávala skrine a našla poklad - skrytú dudku 😅 ale už ten cumeľ ani chytiť do úst nevie, ale odložiť nedovolí 😠

martina_maxian
2. nov 2009

jej, super, že sa nehneváš, už som mala obavu... a teraz som ti nechcela už volať.. 🙂

marketka1
2. nov 2009

Práve ma dostal manžel, či viem aká baba má dnes meniny? strašný humor si nosí z práce 😢

cairka
2. nov 2009

marketka, a aká? som to nepochopila 😅

marketka1
2. nov 2009

pamiatka zosnulých ☹

cairka
2. nov 2009

aha 😕

zicon
2. nov 2009

Super forik hnet to hodim tej svojej

brulka
2. nov 2009

no teda ti chlapi 😅

najjulinka
autor
2. nov 2009

Tak treba poveať mužovi, že dnes má meniny Cezária... a okrem Cezárie aj Cézar, ale tvoj muž sa pýtal na babu 😝

marketka1
2. nov 2009

Viete o tom, že manželstvo nemá nič spoločné s láskou- je to len sociálny stav.pozn:(zo seriálu prvý krok) Ja dnes narážam na také chlapské voloviny. 😒

najjulinka
autor
2. nov 2009

Idem do hajan. Oči sa mi zatvárajú. Dobrú noc.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre