Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
4. nov 2009

jeej martinka.. ty uz vyberas oblecko... to je super.. pekny kociarik.. mne sa velmi pacil tento
http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-pre-dvojicky...

najjulinka
autor
4. nov 2009

No tu nejde len o obchod.. .o lekaren, ura a tak... proste všade... kočiar berem aby som dalej zašl.. vyvenčiť 2 deti čo už chodia na ihrisko to idem aj bez kočiara - nejdeme okolo cesty ani nič, take to s dá bez kočiara...
ja sa bezcielne ale nik yneprechádzam... a stačí, že mi treba po kolajničkách zísť a tie su na úzke kočiare...

najjulinka
autor
4. nov 2009

ura = urad

najjulinka
autor
4. nov 2009

no a v obchode , ked sa ide aj autom, tak lepsie sa hýbe z uzkym kočiarom ako širokým...

najjulinka
autor
4. nov 2009

do auta zvykneme baliť Inglesinu -ten sa da ukočikovať jednou rukou 😀

yukki
4. nov 2009

Dnes sme boli s Kikou vlakom v obchode, a nazad sme šli pešo, cez les. Riadne zamrzla a teraz spí s termoforom pod perinou hurá hurá dúfam že aspoň dveapol hodiny pospí!!

najjulinka
autor
4. nov 2009

u na stiež ešte uplne ticho... ešte budem dumať, či nebudeme chodiť očkovať každý den 😀 😀 😀 (lucku som vzala ešte ked sme a vrátili z očkovania do obchodu - to aby mal vyrované sily 😀 😀 😀 - inak cestou späť prerevala Lucka v aute pol cesty. Sme jej s mužom vraveli, že ju nečkovali, že nemusí revať, že ostatné deti očkovali a oni už neplaču 😀 😀 😀 )

marketka1
4. nov 2009

julka neriešme to to je fuk komu aký kočiar pasuje. Ja s deťmi nechodím vybavovať na úrady, na nákup chodíme bez kočiara Kubo v auto sedačke a lekáreň cestou z hypermarketu 🙂

mata2
4. nov 2009

ahojte,
tak na rehabilitacii nas vzali aj bez karticky, uz tam chodit nemusime 😵
stihala som aj poistovnu,tak som mu hned dala urobit druhu karticku 😎

cairka
4. nov 2009

mata, super, gratulujem milkovi 😵

marketka1
4. nov 2009

mata tak ak ju nájdeš budeš mat do zásoby. 🙂 🙂 🙂

Poviem Vám ešte jeden problém čo mi robí Martinova bio.mama každý rok mu v auguste zmení poisťovňu a ja v januári pátram kde je poistený, ale už to riešime na úrade pre dohľad nad zdrav.starost. 😒

najjulinka
autor
4. nov 2009

no b bez kočiaa nemožme... ked sme chodili len s Lucinkoua Domčou,tak to Lucinka do vozika hači a Domča s autosedačkou do vozíka... Ja so širokým ani do domova nevojdem.. Aj dnes na očkovanie... Autom a jedne dvojčatvý sa musel brať... To nejde s 5 detmi nakupovať bez kočiara 😀

najjulinka
autor
4. nov 2009

a k je fakt, že predtým sme boli bez auta, muž odvidim do nevidi v praci, tkaže kým boli Kiko a Lucka, tak som ja počas dna zaobstaravala všetko s nimi 😀

najjulinka
autor
4. nov 2009

Lucka nam vstala už zjavne.... to som si vychvalovala ticho 😖

magimary
4. nov 2009

matimaxi, vybrala si "môj" kočík! 😵
ja si ho plánujem zaobstarať, keď sa opäť rozmnožíme... 😉
ten,ktroý som zháňala ja, už nikde nemajú a nový typ mi nevedeia zohnať, tak asi vyhrá tento...ale na tej stránke "pre naše deti", hodím link 😉

najjulinka
autor
4. nov 2009

a aký si kcela mary???

magimary
4. nov 2009

tuto to vyjde, mati, lacnejšie(zisťovala som si prepočet tam v čechách na euro tu a vyšlo to tam drahšie, takže lepšie je to tu aj s dovozom ZDR):
http://www.prenasedeti.sk/product/kocik-pre-dvo...
a ak nebudem mať dosť peniažkov, tak bude tento... 😅 😔 😉:
http://www.prenasedeti.sk/product/kocik-pre-dvo...

magimary
4. nov 2009

a ešte tuto:
http://www.babygizmo.com/media/video_bumbleride...

a ja len kočíky vedľa seba! 😉 😎
raz som mala za sebou, ale už nikdy viac...

martina_maxian
4. nov 2009

no baby som veľmi rada, že sa vám môj výber kočíka páči... 🙂 magi,, ďakujem za infošky.. 😉
Neviem prečo, ale ani mna neláka kočík za sebou..

mixka
4. nov 2009

magi, chipolino nekupuj, ja som ho videla na zivo a je to otras 🙄 chceli sme ho kupit, ale nakoniec ee, je to fakt debilny kocik 🙄

brulka
4. nov 2009

mne sa najviac paci zeleny taky travickovy to pasuje aj pre chlapceka aj pre dievcatko 😉 a trojkolesovy nech sa da ist aj korculovat alebo si zabehat 🙂 - sice neviem ci budem este taka aktivna ked bude doma male ale ved nech sa nemam na co vyhovarat 😀 😀 😀

magimary
4. nov 2009

fakt?! to su cenne info...
prečo?
ja som ho naživo nevidela, ale príde mi taký klasický, ako som mala kedysdi Bruin (a ten ušiel, aj som ho mala rada, len bol ťažký... 😝 , a tento nemá veľkú váhu aj sa podobá na Tvojho Bertoniho, tak som si myslela, že je to jednno, či?
rýchlo infošky, aký je medzi nimi rozdiel a čo nie je dobré na chipoline? potrebujem sa rozhodnúť správne... 😅

magimary
4. nov 2009

a rozmýšľala som aj nad týmto, ale je veľmi ťažký (všimnite si tú váhu 😲 , vyše 20, skoro 25 kíl prázdny kočík!!! 😨 🙄 😝 😲 )...tam dám mojho ročiaka a miminko nababušené a kočík ma dohromady aj 50 kíl! 😲 😝

magimary
4. nov 2009

http://www.prenasedeti.sk/product/kocik-danny-s...
sorry, zabudla som pripnúť link... 😉
a
mixka, moja posledná otázka patrila tebe...

brulka
4. nov 2009

ahoj magi! a vy uz ste na tom lepsie zdravotne? teda okrem chorusika najmensieho 😖 . tomasko je uz zase v skolke ci este ako rekonvalescent doma s lukaskom? a tobimu ako ide v skole?

maznacik007
4. nov 2009

ten dorjan je fakt tazky...
ja osobne som videla to chipolino ale jednoity kociar a nepacili sa mi tie kolieska... to su vyslvoene len ze do nakupneho centra.. ale nie na von... ani to prepracovanie tej latky a sitia.. a potom ze sa nedal uplne vypolohovat
na mna to posobilo ako nejaky kocik co si hodim do kufra auta a tak max do ankupneho centra ale nie normalne na von.. a posobil na mna uzko.. to sedenie.. a neviem si v nom prestavit ze by mi zaspinkala vacsie dieta...

ale podotykam videla som len chipolino pre JEdno dieta.. takze mozno dvojkovy je lepsi..

najjulinka
autor
4. nov 2009

myslím Inglesina naša má 21kg...

magimary
4. nov 2009

brulka, my už sme v podstate OK, len nám ešte ostal kašel, resp. ojedinelé pokašliavanie... 😉
len na margo: obaja chlani mi ešte chodia do (spoločnej) škôlky 😅 😉
a meno najmenšieho chorúšika je 🤐 (Zajko)... 😉 😉 😉 😅 😀
tak potom vyhral Bumberlide, len netuším, akú farbu...najviac sa mi páči čierny (vzhľadovo), ale nie pre "moje" deti, tak potom mi istáva tá verzia zelená alebo oranžová...(ale ani jedna ma neuchvacuje nejak extra, ja by som prijala nejakú tmavomodrú..., k nej mám aj všetky doplnky, fusaky, deky atd...)
ale asi bude ten zeleno-modrý...

juli, dík! aj to je dosť...toľko mal asi aj môj prvý dvojkočík za sebou...

magimary
4. nov 2009

len teraz rátam, že z detských príspevkov by som ten kočík splácala 5 mesiacov 😨 😅 😲
ach... ☹ ,
tak to mi asi neprejde...
zišiel by sa nejaký sponzor... 😔 😖
alebo snívajte s nami... (čo nehrozí, rovnako ako aj sponzor 🙄 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre