Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
12. nov 2009

hej sak to mary ze fotka skresluje.. ako uz pri vacsich detoch si myslim ze tmavy je praktickejsi.. predsa len viac zaspinia.. ako babenka.. a nejaku fakt peknu vyraznu deku.. prip. ine doplnky.. to by som si vedela predstavit..

martina_maxian
12. nov 2009

magi, ja tiež najviac nad tou červenou uvažujem alebo nad čiernou,,, ešte možno tá oranžová,, zelenú som vylúčila hneď... 🙂
no neviem sa rozhodnúť... ale zúžila som okruh na čierny/červený... 🙂

magimary
12. nov 2009

aj to je ešte ťažký výber..., mati, ale keď som ja pred ním minule stála (aspoň v snoch), tak vyhrala (u mňa) najviac tá červená... 😅 😉

janivonbenji
12. nov 2009

ahojte

martinka,
mne sa vždy veľmi páčili čierne kočíky a aj tento je super, ale asi by som nakoniec kúpila ten červený...neviem ako na živo, ale na foto vyzerá super a mám pocit, že v tom čiernom by boli tvoje dvoječky trošku málo "výrazné"....ale inak si si vybrala pekný kočík....

...a ešte - budeš mať krásne detičky, tak ti prajem veľa šťastia a malým zdravíčka a aby si ich už čím skôr mala doma.... 🙂

maznacik007
12. nov 2009

tu som si pozrela fotky

http://www.bumbleride.com/collection2009-cz/ind...

a tam sa mi zda ta cervena krajsia.. asi je to lepsie odfotene.. mati ty si ich videla aj nazivo?

mexx
12. nov 2009

Mati, ja by som tiez volila medzi ciernym a cervenym. 🙂 My sme teraz kupovali sportak, a bola som najprv rozhodnuta pre cerveny, lebo nas prcek je taky tmavuch a cervena mu strasne svedci, a da sa to pouzit aj pre dievcatko potom... Ale nakoniec sme vzali cierny (on je nazivo taky cierno-sivy vlastne), lebo ja tiez patrim k tym "divnym" ludom, co potrebuju byt zladeni, a k tym farebnym sa ozaj tazko ladi. 😀 Najpraktickejsi je cierny, lebo sa super doladi s hocicim, ale tvojim dvojkam by urcite svedcal aj cerveny. No som ti asi moc nepomohla... 😅 Ked mne sa obidva tak pacia. 😵

Mary, a ten Hauck mas "v merku" tiez cerveny? 😕 🙂

janivonbenji
12. nov 2009

a nedá mi ešte nenapísať julinke ....
...som včera len kvôli tebe pozerala modré z neba ( nie je to môj top program 😀 ) a ...
- ste obaja veeeľmi sympatickí
- máte krásne deti
- ste neskutočne trpezliví...klobúk dole...
- a jednoducho povedaná - fakt sa skáňam...ja by som to nezvládla "zmenežovať" toľko detí a byť pri normálnom psychickom zdraví !!!!! keď si pomyslím, že mám problém niekedy toho môjho jedného...ach !!!

...a samozrejme klobúk dole pred všetkými profi rodičmi...

a ešte hlásim chorúšika...len mi mudra povedala, že malý ma ležať...tak už tu 2 hodiny dumam a špekulujem ako to urobiť, lebo aj napriek tomu, že má takmer 39 teplotu, tak je živý-preživý...ako vždy !!! 😉

lenkove
12. nov 2009

jeeeeej, boli ste uzasniii 😵 skoro som fnukala 😅 a babina bola zlata 😵

susan256
12. nov 2009

Kocky, sledujem vasu diskusiu, iba chcem napisat, ze som vcera pozerala Modre z neba. Teraz to pozeram znovu a chcem povedat, ze som velmi rada, ze M a M nasli uz svojich rodicov, ktori ich budu lubit uz navzdy. Martinka drzim vam palce a fandim vam!!! Nech vam to vyjde, nech ste krasna spokojna rodinka a nech sa maju u vas dvojicky ako v bavlnke. Myslim si, ze take deticky sa neda nelubit. Isto si nesu so sebou vela"zraneni", ktore vy ako novi a milujuci rodicia im vyliecite. V to pevne verim a dufam. Bars by vsetky deticky v DD mali takuto moznost a sancu.

Takze aj vy ostatne, mate moj obdiv a velmi vam fandim a dakujem za vas, ze ste sa na to odhodlali!!!

lenkove
12. nov 2009

tak veru Jani 😉 tolko deti a Juli s Karolom pohodaci, ani vlasy si netrhaju 😵 😵

martina_maxian
12. nov 2009

mexx,,, presne túto dilemu, čo si mi ty teraz napísala,,, mám aj ja... 🙂 že čierny so všetkým zladíš,,, a červený by sa im hodil -..... alevoziť sa budú v obidvoch rovnako... 🙂 🙂 🙂

zicon
12. nov 2009

Inac ten Julinkin prispevok bol super, ale ten druhy my vyrazil dych, ten bol fakt krasny.

mata2
12. nov 2009

ahojte,
ja som tiez buba nechala doma,vcera ho ockovali a nadranom mal zvysenu teplotu a boli ho noha...
macke neviem co je,je umrncana od rana...
este sa aj z milkom pobili...o hracku,toho slimaka co spieva abecedu 🙄 ,tak som ich rozsadila do autosedaciek nech sa uzemnia...a obaja zaspali za par minut 😕

lenkove
12. nov 2009

chorusikovia uzdravujte sa 😵

maznacik007
12. nov 2009

cierny ma aj tu vyhodu ze ked ti na neho cosi vyleju a tak tak to neni tak vidiet.. 😀 ako na cervenom

mexx
12. nov 2009

Mati, no ved to... 😅 Mne pri rozhodovani z toho zasibavalo, predstavovala som si samu seba pri kociku, dieta v nom, doplnky, proste vsetko... 😅 Lebo myslienka na cerveny kocik sa mi velmi pacila, ale ked som si predstavila, ako ho uz tlacim po ulici, aj tak som ho nakoniec videla vzdy cierny. V ciernom mozme pouzit deku akejkolvek farby, aj tasku, aj cokolvek...aj ja sa k nemu skor hodim. 😀 Ja som v tomto uplny pako, ale neobliekla by som sa napriklad do zeleneho k cervenemu kociku, a podobne... 🤐 Hovorim, uplne sisi. 😀

suezana
12. nov 2009

Len to nesmie byť mlieko a jogurt 😀 😀 😀

zuzana76
12. nov 2009

ahojte

najjulinka sklanam sa pred vami, ja som si to az teraz pozrela a normalne mi vysli slzy, je to uzasne a velmi vas obdivujem a zelam vam vela zdravia, nech sa vam dari

lenkove
12. nov 2009

baby, waw, vy ste take do detailov prespekulovane 😀
my teraz s mm spekulujeme o nabytku, zavrhol mi postel z Ikei, chce si dat spravit (ram postele)... Velmi pekne prosim, ak viete niekto nieco poradit (alebo odhovorit), pisnite mi IP 😕 vcera sme do polnoci cumeli po nete 🙄 dnes mam oci ako zvarac

magimary
12. nov 2009

mexx, uvidím ako bude vyzerať na živo, ale viac sa mi páči (medzi červeným a modrým Hauckom) tento:
http://www.babytrend.sk/hauck-kocik-roadster-du...
ako tento:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5017522

a to zľaďovanie je pravda, ale ja to nikdy neriešim, (keďže mne na mojom image až tak nezáleží 😝 😅 , ale na kočíkovom áno 😀 )

martina_maxian
12. nov 2009

mexx,,, no aj ja som viac-menej nakonená na 80% pre čierny... 🙂 No som sa normálna?? 😀 😀 detičky budem obliekať do svtlých farieb,,, aby v tom kočíku boli dobre viditeľné... 😀 😀 😀

suezana
12. nov 2009

Magi, ten prvý je super, aj ja chcem taký 😵 😵 😵

maznacik007
12. nov 2009

hej mata to bude taky kontrast.... tmavy kocik tmave dieta a svetle oblecko.. 😉

magimary
12. nov 2009

ľudia, ja sa musím v duchu smiať..., teda aj verejne 😀
nad tm, že sme tu téma o náhradkách a profirodičoch a už asi na 20 stranách tu rozoberáme kočíky... 😀 😀 😀 ,
čo mne samozrejme nevadí (práve naopak, teší ma to! 😵 ), ale ked sem teraz nakúkajú "nové" julkine fanynky, tak určite nechápu, o čom vlastne sme... 😅 😀 😀 😀
asi si myslia, že téma "prišli k nám", znamená, že k nám prišiel niekto nový na kočíku a my mu teraz hodnotíme výber... 😀 😀 😀

martina_maxian
12. nov 2009

magi,,, 😀 😀 😀

magimary
12. nov 2009

sue, aj ty chceš dvojičky??? 😅 😵 😀
ked vyberáš dvojičkovský kočík... 😅
ale dík...aj mne sa páči...(aj ked viacej bumbleride 😔 ,ale cena nepustí 😉 )..

najjulinka
autor
12. nov 2009

mati kupila som dvojkam červene a čierne topanky - do kočiak.. .kcela som čierne a sive, aby boli neutralne, nech si kupiš akekolvek oblečko na nich, ale sivé (resp. strieborne, alebo proste také perletové sivé) už neboli 😉
Iank som absolvovala prvý nákup ako "hviezda" a trval mi 3x tak dlho ako normalne 😝 😀 😀 😀 😀

janivonbenji
12. nov 2009

magi 😀 😀 😀

...inak ja tiež asi nie som tak úplne normálna, lebo my keď sme kubkovi kupovali kočík, tak to bola taká rýchlovka, že sadli sme do auta, zamierili do PL, kúpili modrý ( lebo chlapec, nie !!! ) a bolo to, takže žiaden výber, porovnávanie, zlaďavanie atď...niekedy si hovorím, že keď kvôli ničomu inému, tak kvôli kočíku by som ešte chcela jedno babo...aby som si v pohode vybrala perfektný kočík... 🙂 ...no šiši..

maznacik007
12. nov 2009

mary a nema Lea /ta pani z mmb / aj modry? aj 20 EUR potesi a nemusi platit postovne a mozes sa ist osobne pozriet.. na to..

inak ak ma niekto zaujem o nahradku.. tak ja som uz dnes rozbehnuta v podavani info... pred skolou ma odchytila jedna pani videla Danka a trochu nas pozna.. 😀 😀 😀 a velice sa jej lubiiiiiiiii 😀

suezana
12. nov 2009

Magi, my s malou chceme dievčatko, lebo máme po nej ružové veci, ale ocko chce chlapa, tak Vaneska každému rozpráva, že kúpime jedno pre ocka a jedno pre nás 😀 . Ale fakt, máme malý byt ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre