Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
15. nov 2009

skooda ze som v BA a robote, ale objednam si PIZZU

martina_maxian
15. nov 2009

no kludne prídte,,, Maťo je veľký gurmán na takéto veci... Ja varím len obyčajné,,, a on varieva také fajnové.. 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
15. nov 2009

tak my staviame kominy... vysokéééééé teraz..... veeeeeeeeelmi vysoké.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
15. nov 2009

Posli foto, stavajte.

najjulinka
autor
15. nov 2009

poslem, ale idem krmiť domču...

zicon
15. nov 2009

Tak krm nech rastie dobre, a prosperuje

najjulinka
autor
15. nov 2009

no kávičkujem a zákuskujem... niet nad koláčove svadby, kde ešte neodahdnu kolko kolačov treba a sa dosť zvýši 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
15. nov 2009

No už dávam pomaly na FB fotky, ale ešte len z 9.11. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak snad dojdeme až k dnešku ešte dnes 😀

najjulinka
autor
15. nov 2009

no už blbne FB... prvých 5 foto som hodila a druhých 5 už zlblo..... 😖

zicon
15. nov 2009

Ja som facebook vyskusal - zahodil je to hovadina a zrut casu.

najjulinka
autor
15. nov 2009

mne to prave čas nežere.. ovela skor tam nastrkam fotky akokeby som ich zmenšovala a posielala mailom po častiach.... práveže to šetrí čas.

najjulinka
autor
15. nov 2009

len teraz idem cez mozzilu a to ešte nemam nainštalovanu tu havadinu, kde sa da plno foto poslať, tak len po 5 posielam, ale aj tak to ide rýchlejšie.

zicon
15. nov 2009

Tak si ju doinstaluj

najjulinka
autor
15. nov 2009

na to mam muža zicon 😝

najjulinka
autor
15. nov 2009

sakra lucinka sa budí, asi som s foto skončila na dnes....

najjulinka
autor
15. nov 2009

no asi hajá dalej.... ale musim potichucky tukat do klavesnice.. joooj to je na prd....

zicon
15. nov 2009

No prave pozeram na TA3 dokument s prispevkamy s cias KSC, moje farebne detsvo a pekna iluzia.

najjulinka
autor
15. nov 2009

aká iluzia? ty si mal iluzie či čo???

zicon
15. nov 2009

Nie len ze vstetko je v poriadku, vsetko je dokonale hovorili v skole, rodicia so stisnutymi peramy pritakavali a za nasimy chrbtamy hovorili je to na...

najjulinka
autor
15. nov 2009

hej??? moj brat v skolke pred revoluciou vyhlasil, že Lenin bol zlý a naši ho nechali v tom... ale 10dni na to prišla revolucia.. .no vieš.. .bolo VOSR a tak si to bráška vysvetlil po svojom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
15. nov 2009

A jedine obrazky z DD boli stastne deticky na nocnickoch, stredosi na ucilisti, alebo neberte nam princeznu a my sme tomu verili ze nehladne a syte dieta je spokojne dieta.

zicon
15. nov 2009

No povedz nebola to Iluzia?? Ja som sice posledne roky nebol na slovesku od 86 do 90 sme boli v Lybii ale aj tak nam bol sprostredkuvavany socializmus.

najjulinka
autor
15. nov 2009

my sme tomu verili je kto "my"?
Ja som bola decko ... ale rozhodne stať v pekoške na chlieb ma nebavilo... a nebyť revolucie, tak asi vooobec nevarim.. mne sa hnusilo v zelovoci čokolvek.. .dnes všetká zelenina je praná, relatívne čistá.... kebyže bola taka zahumusena jak kedysi, tak ani zeleninu nevarím.. proste všetko varenie by bolo na mužovi... takto len mäso musi pripraviť (nakrajať, umyť), ale viem mäso aj kupiť, lebo ho nebalia do papiera pro forma, že celý papier od krvi a prilepený o mäso.. ..bééééééééééééééééééééééééééééééééééé...........

zicon
15. nov 2009

No toto si ako detsko nepamatam, ale mandarinky len na mikulasa ano, a som rad ze uznavas ze bol to humus.

najjulinka
autor
15. nov 2009

no vsak jasne... ja iluzie nemam 😝

najjulinka
autor
15. nov 2009

Pre kočikove maniačky, resp. pre dvojkočikove maniačky https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... - celkom fajnová cena... Aj ked ja by som radsej modrý, ako červený... nelubim červenú

najjulinka
autor
15. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... - aj tento sa mi kedysi dosť pozdával pre surodencov 😉

lenkove
15. nov 2009

Zicon k tym iluziam, myslim,ze to tak mohli mat deti do desat rokov 😕 ale sranda to bola, ja teraz citam Breznej knihu Na slepacich kridlach o jej detstve a ked sme ju stretli na citacke, tak sme jej vraveli, ze Ano, presne toto sme prezivali my. A ona cumela, ze ved pisala o 50-tych rokoch a my sme zili v 80-tych 😀 Autorka emigrovala v 68, tak si myslela, ze sa toho pomenilo vela u nas do 89-teho, a ono skoro nic 😀 od 50-tych.. za 30 rokov 😕

zicon
15. nov 2009

Mas prakticky ochranny vak pre 4 deti a plynovu masku pre lucku, karola a teba?? Pozeram dokument STV1 o socializme a preve slubuju imperialisticku jadrovu vojnu.

lenkove
15. nov 2009

Maznacik
😉 a co si Ninuske povedala 😀 o sestricke? 🙂 Ja som tiez vzdy strasne chcela sestru, treba jej vysvetlit, ze segra je dobra, ale brat je brat 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre