Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
29. nov 2009

super clanky 😵

lenkove
29. nov 2009

ja som tiez hotova, co dokaze SPRAVNY pristup 😕 fakt

eli77
29. nov 2009

zicon mala ma zacinajuci zapal pluc...
a ten clanok...wau...normalne som plakala...my si tiez vytrpime zo skolami...Marek ma tiez ADHD a ktomu vsetky dys co poznam...takze takyto pristup by som velmi rada uvitala aj ja...

laculik
29. nov 2009

cafte, pridala som foto z dnesneho rana 😉 . juli aj my sme museli pri malej zrusit detsku postielku, ale uz v roku a pol ako mixkovci, bo co za akrobatiku tam mala predvadzala sa nedalo.
Idem ulozit tornada 😝

eli77
29. nov 2009

laculik...perfis fotky...vidim, ze je u vas veselo 😀 😀 😀

martina_maxian
29. nov 2009

laculik, skvelé fotky.... úúúžasné deťúrence máš... 🙂 🙂 🙂 🙂

laculik
29. nov 2009

dakujem. ano, u nas je jak u cigaňov 😀 😀 😀 (tak nam casto povedia, ked je u nas niekdro na navsteve, vcera akurat bola jedna kamoska bezdetna a ze to je u vas vzdy takto? a to deti kludne a hlavne velku cast jej navsetvy pri TV boli). Ale hlavne ze je plný dom radosti a smiechu. Ale ja som na to zvyknuta, aj u nás (ked som este vyrastala a byvala u nasich) tak sme boli hluční a veselí. sak moj MM sa po prvej navsteve u nasich daval par dni dokopy (jedinačik) 😅 .

mixka
29. nov 2009

jeeej laculik, vidim ze mate doma podobne tornada ako my 😀

najjulinka
autor
29. nov 2009

No mame po oslave už, karol išiel naflorball...

No vieš laculik s tým lozením z postielky to zhruba sedí, lebo Lucka má asi tolko cm ako 1 a pol ročné dieťa... Rozhodne sme teraz dedili pyžamká a punčošky po mixkiných dvojkách 😀 😀 😀

mixka
29. nov 2009

a nase deti to ozaj nosili, ked mali rok a pol 😀 baby su o pol hlavy vyssie a aj tazsie ako krpka lucka 😀

najjulinka
autor
29. nov 2009

no a Mirka je ešt emenšia ako dvojičky a dvojičky su o kuštik menšie ako Lucka... no a už v tesnom závese za Mirkou je Domča 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Teraz dvojičky odovzdame a asi dostaneme čosi v tesnom závese za Dominikou.... 😀 😀 😀 😀

cairka
29. nov 2009

zicon, dík. ale nemám...

magimary
29. nov 2009

deťuchy už hajajú a ja som pred chvíľou "zmastila" zemiakový šalát (som si spomenula na ten tvoj, juli 😀 ) s rezňom a jeden koláčik,čo mi "chlapi" priniesli z oslavy... 😅

cairka a na ten ekžém, teraz v akútnom štádiu nemáš inú možnosť len natrieť ju tými kortikoidmi (čo máte? advantan? ten je skvelý a okamžite pôsobí) a pridať Fensitil kvapky celkovo (proti svrbeniu) a utekať cez týždeň na kožné 😝 .

Len rozmýšľam, čo to mohlo tak búrlivo spustiť... 😕 snáď stres a celkové vysilenie organizmu po chorobách?

magimary
29. nov 2009

že ekžém!?! 😲 😝 😀
sorry 😅

cairka
29. nov 2009

magi, locoid. neviem, či ten stres, možno lieky, možno strava nemocničná... ja som myslela, že prach na pranie, lebo chcela ich -nemocničné- pyžamko (ináč materiál bola 100% bavlna), ale dnes sa jej už urobili mapy aj na brade a kolo očí ☹ dúfam, že nás vezme kožná hned zajtra.

cairka
29. nov 2009

"ekžém" som brala, že to ešte dozvuky po návšteve zubárky 😀

mata2
29. nov 2009

ja som sa napchala pecenym kuriatkom 😎 sice som si brusila zuby na obl. chlebiky,ostalo este 8 po navsteve,ale chalani sa do nich pustili.....ostali len kôrky...... 😅
dala som na okno do detskej svetelnu retaz,decka skoro odpadli od radosti 😵

cairka
29. nov 2009

hlavne dúfam, že to je len taká "jednorázovka". má stabilný ekzém - občas lepší, občas horší - pod jedným kolenom, ale inde len výnimočne, tak hádam sa to zas vráti do tohto štádia...

najjulinka
autor
29. nov 2009

tak ja sa teraz džgám zemiakovým šalatom a šunkou a salamom......

inak tortu som robila takú hotovú z krabice.. bolo na nej napisane, že je robená tak aby ju zvládli spraviť deti za asistencie dospeleho... no baby nevyšla mi..... 😅 chuťovo sice chutila, ale od torty to bolo daleko.... 😠

magimary
29. nov 2009

ja pevne verím, že je to len takým globálnym "presýtením" organizmu a teda jednorazovka, tkroá by sa mala "spraviť a upraviť"... 😔 😉
A Advantan ste nemávali? Fakt sa mi zdá výborný. Ale zase aj locoid je OK, len ma napadlo, či neskúsiť zmenu...ale zase aj locoid by jej to mal stiahnuť... a ak nie, tak potom by bol čas na zmenu...

lebo Advantan pôsobí okamžite (do rána býva veľmi významný ústup) a takmer totálne...

zicon
29. nov 2009

Pridal som fotecky naseho adventneho venca. Sami sme si spravili.

magimary
29. nov 2009

aj ja, zicon 😉

najjulinka
autor
29. nov 2009

ja sa priznavam, že zatial sme bez venca.. .neviem ale pri 5 detoch to berem celé nejak inak.. ešte pri dvoch som sa vyhrala.... ale teraz sa mi nekce... aj tak ho nemam kam strčiť na bezpečné miesto a strážiť ho až do vianoc s ami nekce 😅 aj tuju som ošklbala pred blokom.... ale dnes som tie vetvičky strčila do vázičky len... a hotovo... 😀

marketka1
29. nov 2009

ahojte tak deti už búvajú konečne 😝
cairka my v rodine máme odskúšané srvátku z kozieho tvarohu. je to prírodné a neterke to zaberá ale nemá to okamžitý účinok ako po kortikoidoch.

najjulinka
autor
29. nov 2009

mna asi urve... manžel mal na starosti fotene... 3 velkačske baby mali rovnaku bluzku .. .ešte som mu povedala nech mi ich nezabudne spolu odfotiť.... a ja z oslavy nemam ani oslavenkynu na foto...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 toto mi robí naschvál.. .on foti a neodfoti čo kcem............

najjulinka
autor
29. nov 2009

marketku nemam na foto tiež.. .tkaže z troch rovnakých bluzok je na foto akurát Mirkina 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

magimary
29. nov 2009

no, markie, to sa mi zdá byť logicky veľmi účinné...lebo kozie mlieko obsahuje veľmi veľa imunolátok a keď sa to podáva lokálne, tak to musí byť pecka... 😉
ja som o tom doteraz nepočula... 😕 😉

marketka1
29. nov 2009

švagriná dá malú do detskej vaničky a srvátkou ju po celom tele oblieva tak sa tam hrajú a pomáha to samozrejme je to teplá srvátka.

cairka
29. nov 2009

markétka, a kde sa to kupuje? 😒

magimary
29. nov 2009

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre