Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ivka2007
1. dec 2009

ahoj mary-ty chodis po Senci a ani sa noezves!!!!! 😠

lenkove
1. dec 2009

Mary, to teda, ty povies a deje sa 😵 😵 nepotesia take veci? mna velmi. taky maly darcek od P. 😵 😉

magimary
1. dec 2009

že váhaš, leni?!? 😅 😉 😵
ibvka, chodím??? 😨 😅 , ja som sa tam skôr túlala, keďže to tam vôbec nepoznám a avízovala som, že sa tam budem ponevierať, ale ty si tu vedy nebola 😒 ,
ale neboj, ako som na teba a na maznáčika myslela... 😅

zicon
1. dec 2009

Najjulinka dufam ze hranolky boli take zlatohnede a nie cierne uhliky ako moja varka.

Mudra nam vymenila Klacid za sumamed a ten bez problemov zjedol, takze je to ok.

magimary
1. dec 2009

hranolky som robila ja, zicon, 😅 😎
juli robila prsia s ryžou (tuím)
as jasné, že boli zlaté...a (nezdravo) chutné!!! 😅 😀
a čo mal ešte stále zvýšené CRP, keď mu dala ATB?

zicon
1. dec 2009

V Nedelu mal 54 a povedala ze to treba doliecit

martina_maxian
1. dec 2009

ahojte... 🙂 🙂 🙂 ešte jeden týždeň a bude zo mňa mama... 😉 😉 😉 celý deň na to myslím...

zicon
1. dec 2009

Radsej si uzivaj

lenkove
1. dec 2009

Mati
ja ti verim.. ja by som asi tiez na nic ine nemyslela... 😵

martina_maxian
1. dec 2009

ale je to ten najúžasnejší pocit na svete.... idú sa mi narodiť dve krásne detičky... 😵 😵 😵

lenkove
1. dec 2009

a uz ste prestahovani, Mati?

najjulinka
autor
1. dec 2009

martina a bez porodu sa ti idú narodiť.. keby ťa o týžden porod čakal, tak ti inak lepí 😀 😀 😀

martina_maxian
1. dec 2009

aaaaaale kdeže,,, som z toho trochu na nervy,,, ale už kašlem na to.. Po novom roku ma niekto snáď presťahuje,,, 🙂 tie banky, to je nekonečný príbeh,,, fakt... 😠

martina_maxian
1. dec 2009

Juli, no strach a obavu mám tiež,, tak ako pred pôrodom,, tak by sa to možno dalo aj trochu porovnať 😀 😀 😀

magimary
1. dec 2009

veru, mati... 😖 (banky) a
veru, mati... 😵 (pôrod)!!!

vo všetkom s Tebou súhlasím... 😉

a ja si zase hovorím, že ešte týždeň a už snáď budem môcť malému dať opäť diétu...lebo už som z toho chorá, ako mu je nedobre (zrejme) z toho lepku... už je aj kopmlet vyhádzaný, o brušku ani nehovorím a nad jeho riťušou pokaždé, keď hoprebaľujem, plačem... už nech je 8.12. 😔 ☹ 🙄

zicon
1. dec 2009

Ale verim ze je to uzasny pocit. Mata poslal som ti Ip

lenkove
1. dec 2009

no teda, a ty este v jednej pracujes 😀

magimary
1. dec 2009

mati, a kočíky stále nič? 😕 😨
snáď to do "pôrodu" stihnú... 😲

najjulinka
autor
1. dec 2009

8.12. je toho nejak vela... mata sud, mary lekar s malým, ja + deti zubarka............ to všetko na výročie umrtia Johna Lennona, tak sa to dobre zapamätá 😀 😀 😀

maznacik007
1. dec 2009

jeej mati..... uz sa ti to blizi a hniezdis hniezdis...?

mary chudak malinky nech uz mu to zistia oficialne a nech dietujete...

zicon ty vies zjavne co hovoris ked pises uzivaj si... 😀

magimary
1. dec 2009

zicon, práve teraz opäť "tvoje správy 😔 " o vietnamcoch a pestovaní (drog) 😖 😝 😠

zicon
1. dec 2009

Ja uz som si douzival

najjulinka
autor
1. dec 2009

my volali dnes z modreho z neba a ešte aj oni našli zaujemcov o dvojky 😀 😀 😀 či našla sa sama, nejaka jedna známa jednej zo štábu 😀 😀 😀 tak sa pýtala že či to vyšlo s tou adopciou... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak je to des, že na dvojky kolko ludi sa ozve, ešte na Domču... a na Mirku NIKTO...........

magimary
1. dec 2009

"náš" súd s Malým je 14.12... 😉 🙂

najjulinka
autor
1. dec 2009

Ja dnes skolabujem poobede z Mirky... To je expert na neposluchanie... Zaklincovala to zatial skákaním po hračke čo dostlaa Lucinka predvčerom... (Doslova)... dakedy ked ju vidim, tak mam pocit jak z toho filmu 7 magických rokov, kde porovnavali tie deti z decaku a z rodiny.. ona všetkým trieska... žiadna "zmysluplná" hra....

zicon
1. dec 2009

My sme divny patroni. Kazdy sa obava Sudov a my sa na ne tesime

magimary
1. dec 2009

a doplním, že je to presne po 9 mesiacoch a 4 dňoch odvtedy, čo od nás išiel Malý domov... 😉 🙂

maznacik007
1. dec 2009

Juli no jaky zaujem o dvojky.....

inak akurat som na Mirku myslela nedavno..

mary tak nech sud vyjde..

maznacik007
1. dec 2009

inak pikoska doktorka detska nas zajtra pozvala na vytery ci aj mala neprekonala tu prasaciu chripku kedze to mame obaja s muzom potvrdene.. co je jasne ze to mala.. podla priznakov .. ale aj tak chce testz lebo ona je ta co ich moze detom robit takze moj infkekcny muz ide zajtra s malou do cakarne kde bude milion deti.. dufam ze ho tam nenecha dlho cakat..

martina_maxian
1. dec 2009

magi,, presne tak, nech je už toho 8.12. súhlasím s tebou...
no kočík ešte nič a neverím ani to, že bude do pôrodu, celé sa mi to akosi nepozdáva... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre