Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
28. dec 2009

no neviem,, to naši kúpili (ten domček),,, na tých fotkách je aj môj otec.. 😀
A deti sú perfektné,, veľmi šikovné,,, veľmi rýchlo sa učia nové veci,, a Markétka je veľká herečka... a tancuje a tancuje... 😀 😀 😀 😀

brulka
28. dec 2009

jeej mati super fotecky 😉 a marketke ako vlasky narastli, alebo sa mi to zda ??? ti verim ze to bolo fantasticke ja si zatial len tak predstavujem v mojich snoch ake to bude ked budeme aj my traja na vianoce 😉 lebo s detmi je to najkrajsie 😵 😵 😵 tie ich rozziarene ocka 😵 🙂 😵 to len deti sa vedia tak krasne tesit !!!!

magimary
28. dec 2009

konečne som dopridávala fotos... 😅 (ale niektoré opäť len na chvíľu 😉 )
ešte idem hodiť aj na strechu (tie vianočné bez detí 😅 )
a idem omrknúť tie vaše... 😉

martina_maxian
28. dec 2009

áno brulka,, Markétke narástli vlásky, už jej robím aj copíky,,, krásna je... 🙂 🙂

najjulinka
autor
28. dec 2009

Jak dobre , že sme ju neostrihali.. škoda len, že si vpredu vlasy vytrhavala dosť dlho ☹
Ale Marketka je šikovná.. .Tesne pred odchodom od nás povedala "R" a "RRRRRRRRR" a tak proste... to mi ani Lucinka nezvládne takto "rrrrkať" 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

No ale baby čo nam sa asi darí, tak Mirku dávať dokopy.... Dnes nové slovo.... "PIPIKY" 😅 😅 😅 Ale znamená to pipinky a kým sme prešli cez Hlavnu ulicu, tak sa to naučila správne... 😵 😵 😵 Len na začiatku Hlavnej ulice jak dnes vrieskala "PIPIKYYYYY! PIPIKYYYYY!..." no vyzerali sme dosť divne.. .ete že prstom ukazovala na oblohu a snád to bolo jasné 😀 😀 😀

najjulinka
autor
28. dec 2009

jáááj mary a ešte som kcela, že ten karavan Legový sme kupili aj my synovcovi Karolovemu... 😉 🙂 🙂 🙂
A to máš PP Atlantico???

lenkove
28. dec 2009

Pozeram aj ja vase fotocky.. nas caka tak vela vybavovaciek s bytom, ze som si az povedala ze mozno dobre, ze Malicka je tak neskor, ked si ju uz zariadeni uplne uzijeme, bez stresov.. lebo ja som velky stresmen 😝 😝 krasni ste, zavidim 😵 a ja ja sa mam na co divat 😉 aspon takto 😔

brulka
28. dec 2009

magiii ty tiez ake krasne fotecky si dala 😵 aki ste tam pekni vyobliekani 😉 to aj u nas doma tak vzdy muselo byt mamina nas ako detcka tiez vyfintila do najkrajsich satociek 😉 a ta fotka na gauci je nadherna perfektne TRIO 😵 😉 😵 vesele krasne - no bratia 🙂

mati ved sa mi zdalo ze je z nej vlasatica - krasni su obaja - radost ti musia robit 😵 😀 😵

martina_maxian
28. dec 2009

brulka veľkú radosť nám robia obaja... úžasní sú... 🙂 dnes sme mali doma koledu, no a farár sa nevedel vynadívať, že akí sú nádherní... 🙂 sme aj krst pomaly vybavovali.. 🙂

magimary
28. dec 2009

a tu sú tie "bezčlovečie", ktoré nepatria na Koníka 😉 :
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/magimary/al...

ďakujem 😅

brulka
28. dec 2009

juli no to len ziram co ste zvladli za aky kratky cas s mirkou - fantasticke ze takto zacala napredovat 😉 😵 😉

leni nesmut cas leti aj ked tebe teraz velmi pomaly ale dockas sa to je hlavne 😵 😉 😵 a vas pokladik na vas caka u profi aspon to je utecha 😉 vies ze je u ludi ktori ju lubia a s laskou sa o nu staraju a cochvilu ste spolu uz naveky 😉

brulka
28. dec 2009

jaj magi to mi pripomina nas pred dvomi rokmi 😉 no makacka poradna ale stoji to zato 😀 😵 😀 . nas tiez cakaju exteriery a zahradka 😖 to vy mate uplne nadhernu zahradku, my zatial prales do vysky cloveka 😅

brulka
28. dec 2009

tak dobru noc !!! idem nech zajtra tie kacky nepripeciem 😉

magimary
28. dec 2009

hej, juli...PP -"A"... 😅 😉
to je môj dostihový kôň, naňho nedám dopustiť, najlepší z kočíkov-mercedes medzi kočíkmi (pre mňa 😅 ) 😉

hej, karavan, lebo náš tmušo sníva už veeeeeeeeeeeeeeeľmi dlho o "karavanTe" ( 😅 ) a zrovna sme natrafili v Tescu v akcii na tento a hodil sa aj k "smetiarovi" (ktorý bol pôvodne určený pre oboch)...

magimary
28. dec 2009

bruli, myslela som to skôr odtiaľto 😅 :
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/magimary/al...

lenkove
28. dec 2009

Brulka,
no ved ano, ja to beriem celkom ok, aj keby som sa na hlavu postavila, tak to nezmenim.. ale boliestka to je, smutno mi je.. videli sme foto.. aj nove foto.. 😔 moja krasulka... muz ju ale este stale musi vidiet 😀 ach, racio moje.. aj ked uz vravel kamosom, ze ked spomenul, ze ju musi vidiet mala som pohlad ako Sid z Ice Age 3, ked ho nutili vratit tie vajicka s malymi dinosaurami /ci cim/ vnutri 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
28. dec 2009

leni, 😀 😉

najjulinka
autor
28. dec 2009

Mary ja tiež na neho nedam dopustiť, len ked som v nom išla Lucku prebaliť, tak som ho skoro s nou prevrátila... Na to musim davať pozor... Ale to každý kočík ma svoje muchy... Ale kočikuje sa bezvadne, kedže je lahulinký, ťažisko parááádne (to zas na ukor dlžky).... Tiež ho mam rada.. .my ale máme kockovaný 😀 😀 😀 😉

lenkove
28. dec 2009

a vzdy ked si na nu spomeniem, pride mi na um jedna kapitola z Izaiasa.. 😉 "a uz ta nenazvu viac Opustena, ale pomenuju ta Moja oblubena" (nie doslovne 😉) zlaticko moje to je 😵 😵 😵

najjulinka
autor
28. dec 2009

lenkove za to ten moj bol opačný prípad.. .brala som lucku do profi... cestou z decaku som mu volala, že máme Lucinku a on už vtedy bol jasný 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
28. dec 2009

Juli,
asi je to tak rozdelene 😀 😉

najjulinka
autor
28. dec 2009

A to už na mna robil oči potom aj pri Kikovi po čase... 😀 😀 😀 A je fakt, že keby Kiko bol ešte u nás, tak v týchto dnoch nesiem žiadoť na pestu 😵 😵 😵 😀 🤐 😀

magimary
28. dec 2009

no, juli, ale povedz si úprimne 😅 , v koľkých (dnešných) kočíkoch by si asi tak mohla dieťa aj prebaľovať... väčšinou sa deti do kočíka ako-.tak vtrepú a nie ešte mu poskytnúť celý servis všade, kde to len naň príde... 😅
skrátka, možno má mušky, ale ja ich nevidím...škoda, že nie je taký dvojčenský... 😅 😀

to len aby sa trošku (a na chvíľu) oživila aj kočíková "subtitle"... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
28. dec 2009

no ja som bola z Inglesiny zvyknutá.. vsak vsade tam kde decko sa zmesti poležiačky, tak sa aj prebaluje...

magimary
28. dec 2009

no, to nie je tak celkom pravda... 🙄 keď vidím na okolí tie najmini kočíky, kde už sa nezmestí ani len dieťa vo fusaku, tak si neviem ani len predstaviť,kde by sa dalo aj prebaľovať...

najjulinka
autor
28. dec 2009

no v zime je prebalovanie náročné.. to našťastie som len raz absolvovala v kočíku pred rokom 😀 😀 😀 ta ke d sa tam decko nezmesti, tak sa prebalovat nedá... ale inak ja som ficala v pohode.. jasne, že už nohy trčali a tak,a le kým sa dala sklopiť opierka chrbta naležato, tak to sa akože prebaliť dá... však aj tak nohy a riťu zdvihnem..... 😉 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
28. dec 2009

V Marcu neprebalím 😀 😀 😀 Ale v hlbokom Steggi, Inglesine ano... a kcela som aj v PP 🤐

magimary
28. dec 2009

ja som teda prebaľovala v kočíku len raz v živote, ale PP-A má pre mňa more iných výhod... (aj pre dieťa, samozrejme 😅 )

najjulinka
autor
28. dec 2009

No je to lahký kočík to ano.. da sa s deckom naloženým zhupsať dole schodmi držiac kočík len jednou rukou a v druhej som kludne smeti niesla... a nemusela som najprv to a potom ono zniesť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
28. dec 2009

Idem spať. Dobrú noc. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre