Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
17. jan 2010

teším sa s vami ralanka a lenkove

ralanka
17. jan 2010

dio dakujeme 😵 😵 😵 😵

ralanka
17. jan 2010

dobrú nôcku musím sa vyspať zajtrá máme jeden z veľkých dní pá 😵 😵 😵 😵 😉

marketka1
18. jan 2010

Dobré ránko 🙂
ralanka držím pace 😉

ešte je len ráno a mňa bolí hlava jak koňa idem spapať na raňajky-lieky na tlak možno to prejde. 😉

cairka
18. jan 2010

dobré ránko.
ralanka, držím palce 😉

magi, krásny odkaz, len tak dalej 😵 to dievčatko, čo som spomínala konečne tento mesiac po skoro roku pol končí s chemo 😔 a tiež to vyzerá dobre 😵

najjulinka
autor
18. jan 2010

Dobre ranko.kkk-lucdka mi tju tuka

tulenka
18. jan 2010

Dobre ranko, super, ze Silvinke sa darí fajn. Drzim palce na tie predbezka, uvidíme na ktorom sude budu sikovnejsi 🙂

ralanka
18. jan 2010

Dobré ránko tak ja som už aj späť zo ZA zaniesla som papier čo bolo ešte treba na súd a už len čakať ako to dopadne 😉

magimary
18. jan 2010

Zdravím 🙂
Zo 😉
Zasneženého 😵
Zázračného 😵 😵
Zimného 😵 😵 😵
Zámku 😅
Zde 🙂 na
Západe!!! 😀 😀 😀

ralanka
18. jan 2010

mo mary to si super vymyslela tak nabudúce začni iným písmenkom uvidíme ako ti to pojde 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
18. jan 2010

...máme tu úžasných 20-25cm snehu VŠADE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵
je tu tak krásne, na každom strome, na každej halúzke (na každom aute 😝 😀 ) koooooooooooopu snehuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😀 😵 😵
toľko sme tento rok ešte nemali!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a možno ani minulý rok... 🙂 🙂 ešte neviem, ako ho prebrodím kočíkom (ale skôr asi sánkami), ale je to nádherné a úžasné a ževraj by sa mal udržať celý týždeň!!!
a stále snežííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵

ralanka
18. jan 2010

do kelu nech nesneží ako budem chodiť za malým 😠 😠 😠 😠 😠 máme staré auto sme radi že ešte ide ☹

ralanka
18. jan 2010

ozaj dnes idem hniezdiť idem si ku kamoške po vecičky po jej chalanoch 😉

marketka1
18. jan 2010

no teda magi vy máte snehu 🙂 a my tu v Ke iba asfalt 😠 po snehu ani stopy.

najjulinka
autor
18. jan 2010

Porodené......... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

martina_maxian
18. jan 2010

ahojte,,, sme doma,,, sánkovačka super,,,, deti zničené, líčka vymrznuté... 😉 🙂 🙂 Idem im dať papať a pojdu pekne spinkať a ja pojdem so vane... som modrá ako myš.. 😀 😀 😀

magimary
18. jan 2010

No, blahoželáme k pôrodu!!! 😵 😵 😵
Pozerám v pase, že "R." je tak stará ako náš zajuľko!!! koľkého 😕 😅 😉
my sme 16-tka...takže v sobotu sme mali k roku mesiac a vy? 😕 😅

aký bol pôrod, pôrodné bolesti, ako reagujú ostatné deti?
vyprávaj! 😀

hej, markie, u vás to vraj bude so snehom najslabšie... a na Strede Slov. bude snežiť, ale oveľa menej ako tu, tam vraj bude mať najmä stále snehovo zamračené...ale zrážok pomenej, tak sa neboj Ralanka, auto vydrží...musí 😅

najjulinka
autor
18. jan 2010

staršia je.. my sme 26ka predošlý mesiac.... a V. je baran, tak to bude ešte babulo, ked k nam pride.... bude v takom veku skoro a ko Kiko ked prisiel....

magimary
18. jan 2010

aha, ako môj najstarší bráchu, ve´d už sme to spomínla...zmiatol ma ten "rok a mesiac" v pase, no tak to máš babulku ako lusk, presne v rozpuku (chodenia, džavotania a pod.)...
chodá už? aká je? hoď detailíky... 😅

sonicc
18. jan 2010

ahojte,
prisla som sa spytat ci neviete ako casto robi navrat pripravu... uz som tam aj pisala mail ale zatial mi neodpovedali. citala som ze okolo 4000 to min.rok stalo. neviete ci to nezmenili?
dakujem

magimary
18. jan 2010

prípravu na čo, myslíš?
podľa sumy asi na profi...
ak, hej, tak to nemá nijakú presnú periodicitu...robia vždy podľa toho, ako sa "nazbiera" dosť ľudí (min. osem, max. 10) na jeden tréning...
takže tak...
a tá cena-no, môže byť tak, ja som to mala menej, ale robila som už dávnejšie...

sonicc
18. jan 2010

magimary hej na profi... som zabudla napisat 😅

som zo Zil.okresu tak neviem ako to tu je, ci je vela zaujemcov o profi. Uvidim ci a co mi odpisu
Len ma znama odradza ze nech to ani neskusam ze aj tak ma ziadny det.domov nezoberie. Ze nechcu vobec brat.

Tak dufam ze to dotiahneme az k ditku 🙂

marketka1
18. jan 2010

julka blahoželám k pôrodu takže ste predsa museli dnes porodiť aj napriek chorobe no dúfam že si malá rýchlo zvykne daj o nej viac 😉

magimary
18. jan 2010

pozri, prípravu môžeš mať tak, či tak...
raz ťa do domova zoberú (a potom je lepšie prípravu mať, ako čakať so založenými rukami)...
verím, že RAZ sa toto čierne obdobie pre profíkov prelomí a dd budú opäť hromadnejšie brať...
a keďže ti to až tak nesúri, v pohode môžeš čakať, kým Návrat prípravu rozbehne (nečakajú len na ľudí z vášho kraja, ale z celého Slovenska a podľa toho, koľko ľudí odkiaľ je najviac, podľa toho ju urobia v mieste najbližšom k najväčšiemu počtu účastníkov...) často to ale býva na Strede Slov. Môj manželík robil min. rok v Martine (teda bol tam na tréningu s Návratom)...

sonicc
18. jan 2010

magimary mas pravdu 😉 dakujem
pekny den

magimary
18. jan 2010

hm 🙂
nemáš za čo! 😅

najjulinka
autor
18. jan 2010

marketka lekarka posudila zdrav. stav... Len Mirka kašle... počuť hlieny pri dýchani, ale žiadne teploty, sople atad.... a že naš novorioodenec ma tiež sopliky trošku akurát a že ona nevidi už skupinu ako lepsiu dnes, takže schválila... že proste už je fuk kde bude.... v utorok tam ešte figurovala aj Luckina teplota a tak takže to si lekarka asi neriskla... ale teraz asi už videla, že nič važne.... že už len doznieva Mirka.... Ja nie som lekarka ale proste nam to už oddobrila.......

rita55
18. jan 2010

čaute 😉 Juli blahoželám k porodu 🙂 🙂 🙂

yukki
18. jan 2010

blahoželáme aj my! Aká je? veľká? malá? chodí? dačo prezraď.... 😅

najjulinka
autor
18. jan 2010

no ešte sa obkukavame... drobnejsi.. ale vacsia ako Lucka bola v jej veku, a mensia ako Domča bola v roku....
v postielke stoji, uvidime, ked ju vypustime do priestoru, že čo bude robiť... teraz by mali deti akože hajať, tak všetky hajaju, ale ona nie 😀 😀 😀 Ale dobrunka je.. mam ju hned tu pri sebe, dačo si "rozprava", hra sa, skuma postielku... zatial neviem ako plače!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre