Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

natia
25. mar 2010

aha, dobré, jasné, že treba, som si stála na kábli 😀

natia
25. mar 2010

JULI daj fotky malej copane na fb 😉

magimary
25. mar 2010

hej, treba...ale ten rozdiel je minimálne (pozorovateľný)... 😉

najjulinka
autor
25. mar 2010

natia dam... akurat idem doavať postupne.. len neviem či sa dopracujem až po dnešné 😀 😀 😀 😀 😀 Keby ste ju videli.. Kupili sme letne šatičky a ona ich potrebovala dať na seba, tak som jej ich navliekla na to v čom bola... potom si zmyslela, že chce svoje okuliare - slnečne.... tak tu poskakovala vymodena skoro jak z Luniku IX - piate cez deviate na sebe, ale ona je krasna.. .no čo narobim.......
dnes sme hodili reč o naušničkach, chcela by, ale nekce pich, takže nalepovacie jej budu stačiť 😀 😀 😀 😀

magimary
25. mar 2010

podobný, ako včera, ale so spojenou rúčkou: 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8133576&tab=0

najjulinka
autor
25. mar 2010

A ktorú farbu mary?

magimary
25. mar 2010

ten oranžový je pekný, ale ja nekupujem (tento je o dosť drahší, ako ten včerajší 😉 ),
ale, ak by bol doooobrý sponzor, dala by som si povedať-hneď na dva 😀 😀 😀

magimary
25. mar 2010

a tu sú skusenosti mamičiek (z MMB), ktoré tieto kočíky majú:
-----
S kocikom som bola 100% spokojna.Je velmi priestrany,ma polohovatelny chrbatik az do uplneho lahu,takze vyuzitie mozne uz naozaj od malinkeho babatka (ja by som povedala,ze tak od 6.mesiacov a naozaj dlho,aj do 4 rokov, kedze je velmi priestranny )
Manipuluje sa s nim ako s kazdym golfacom,t.j. lahko sa snim manipuluje pokial tlacite oboma rukami,tazsie ked len jednou,ale to s kazdym golfovym kocikom.co sa tyka koliesok,ja som bola spokojna.nechodili sme sice po horach,ale presli sme si plaze,kamienky,travnik a mne sa zdalo uplne vpohode.predne koliesko je pohyblive,ale da sa zaaretovat.co sa tyka labilnosti,je to asi vec nazoru.kociarik vazi cca 6,5 kg a NIKDY sa mi nestalo,ze by sa prevratil s dcerkou,alebo nieco podobne.takze podla mna,co sa tyka labilnosti 100 %-na spokojnost na svoju vahu.
-----
Bola som s ním max. spokojná. Najprv som si nevedela zvyknúť na rúčky, ale dalo sa to. ja som ho kupovala do obchodov a na kupko.Je super. my sme ho mali od 2-3 rokov. Suseda už dcéru dala ako 18 mes. a hovorila, že super. Treba vyskúšať.
----

len, ak by mal nieto záujem... 🙂 😉 😅

lenkove
25. mar 2010

no pekne, jedna veta tu druha tam 😀

magimary
25. mar 2010

to natia! 😅
tak rozdelila... 😀 😀 😀

(moji synoviia sa niekedy takto hádajú: "to kvôli tebe!!!" 😅 s takým smiešnym prízvukom... 😀

mexx
25. mar 2010

Mary, aj ten je celkom dobry. Mne sa pozdaval aj Moon, lebo vyzera skoro uplne ako ten Spider, akurat ma este aj madlo, co by sa mi celkom pozdavalo...

magimary
25. mar 2010

no, ale moon je zase už o 30-40€ drahší...
trochu drahé madlo... 😝 a pritom sa nedá zložiť do tašky, ale navyše má nánožník (ktorý by mne bol v lete na dve veci... 😅 )...
najlacnejšie zatiaľ určite vychádza ten spider (dokonca ja babypoint =šuvixznačka je drahší, stojí okolo 127€)...

magimary
25. mar 2010

teda použitý moon, lebo nový stojí skoro o stovku viac 😝

a nie "ja babypoint", ale "aj babypoint"...

lenkove
25. mar 2010

baby, odpustite mne, neznalcovi. ale ten koci, co dala link mary je vlastne iba o maloco mensi ako moje Atlantico ci ako? 😕

magimary
25. mar 2010

nie, leni, naše Atlanticá sú proti tomu veľké obrie mercedesy... toto (spider, moon, espiro a pod.) sú úplne mikro kočíky typu najmenšej fiatky... toto sú, ultraľakhé a malinkaté kočíky...
podľa mňa, skutočne viac na cestovanie ako na bežné používanie (ale zase baby ho používajú aj bežne)...

lenkove
25. mar 2010

Mary,
ty si poklad, dakujem za ozrejmenie.. mozno teda kupime na dovolenku, plus cestovanie 😅

my riesime letnu dovolenku, celkom som sa namotala na to, ze pojdeme so Skoricou ale akosi mi nestimuje, ze ju nebudem moct mat kde nechat 😅 ked si budeme chciet vyjst.. Musim to nejako vyriesit, zeby mamickou 😀 😀 ? ja som v tridsiatke ostala taky mamin cicek 😀 , ked som ju pat rokov vidavala iba na sviatky 😔

natia
25. mar 2010

Lenkove no a čo nechápeš prečo som dala druhú vetu tam? 😉

lenkove
25. mar 2010

nieee, ja som nevedela ze tato prva cast vety vobec existuje 😉 tak mi nieco chybalo. teraz chapala vsetkovato setko 😀 😀

Pre Markie:
ja robim aj cviklovu polievku, mnamky-mnam.. aj na velku noc sa tesim na cviklu, len neviem ci tu zozeniem vsetky ingrediencie, hm.. no a aku prilohu k cvikle? lala obrazok 😀

natia
25. mar 2010

no ešteže si pripomenula...aj ja by som chcela spraviť cviklové placky, ak by si bola taká láskavá a povedala mi ako sa robia, tak by som ťa mala veľmi rada 😀 😉

lenkove
25. mar 2010

natia, to hned vyuzijem, ze ma budes mat rada 😀 robia sa ako zemiakove 😀 : cviklu postruhas, pridas cibulu, cesnak, korenie, sol, vajicko, muku 😉 piekla som ich na papieri na pecenie a pokvapkala olivovym olejom 😎 ale su dost sladke, takze uvazujeme s Markie pridat zemiak 😅 😅

mayap
25. mar 2010

lenkove,
ja som doteraz zemiakové vyprážala na oleji, ale dala si mi fajn inšpiráciu, že piecť... lebo tie vyprážané boli mastné až hrôza. som ich vždy ukladala na papierové utierky, nech ten olej zcucnú, ale aj tak ....

natia
25. mar 2010

ďakujem 🙂
ale vieš čo, musím sa priznať, že som klamala... ja som ťa mala rada už predtým 😉

natia
25. mar 2010

a cvikla surová či uvarená?

misi33
25. mar 2010

Ahojte.
Konecne mame internet.Takze dnes len tak narychlo. V albume je foto naseho drobceka. Zajtra sa ozvem a napisem viac. Majte sa krasne.

magimary
25. mar 2010

miši, krásne Slniečko (!!!) 😵 😵 😵
už vám Slniečko svieti aj doma? 😕
teším sa s vami! 😵 😵 😵

martina_maxian
25. mar 2010

ahojte,,, dnes sme dali Marketke nastreliť naušničky... 🙂 🙂 🙂 🙂 Je nádherná.... 🙂 🙂 🙂

lenkove
25. mar 2010

Natia 😀 😵 😵 no to bude vzajomne 😵
cvikla surova 🙂

natia
25. mar 2010

Lenkove, to sa teším 🙂

A chcem sa spýtať baby, je určený nejaký počet IA, ktoré treba absolvovať? Alebo sa dá na súd podať už po prvej? V našom DD povedali, že minimálne 3 musia byť, ale neviem, kde na to prišli...

martina_maxian
25. mar 2010

ahoj natia, áno, musia alebo teda mali by byť minimálne 3.. a potom sa može podať návrh na súd.. 😉

natia
25. mar 2010

ahááá, ja som myslela, že to je si každý interne určuje...a je aj nejaký maximálny počeť...? alebo to nevieš ani? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre