Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
2. jún 2010

portos, nehnevaj sa, ale keby ťa vyhodili neoprávnene, tak sa ozvem 😉

bendy, ako baby píšu, aj u nás len si sadli, chvíľku sme poklábosili, vypili pohár čistej pramenitej vody ( z vodovodu 😀 ) a fujazdili dalej 😉

dioliana1
2. jún 2010

bendy mne prišli do najvačšieho bengálu v piatok poobede...a skoro na dverách chcela vypisovať pomery 😀 , normálne som ju musela dnu nahnať 😀

brulka
2. jún 2010

jaj leni to je uzasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je to najkrajsie co mama moze zazit - ked dietatko pride a prituli sa - ked vie ukazat ze ta lubi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jaj a choroby ja neviem kedy uz bude tento rok koniec s tymito pliagami, ved pocasie mame horsie ako na jesen. tak skore uzdravenie chorusikom 😉

bendy hej vybavovat sme zacali pred tehu a adoptovat chceme tak ci tak. to bol moj najoptimistickejsi a najkrajsi plan ze vyjde oboje 😵 velmi sa tesime 😉

bendy25
2. jún 2010

brulka, tak to vam drzim palceky ... je to fakt super a budete mat hned dve deťúrence a budu sa aj spolu hrat 🙂 tesim sa s vami 😉

bendy25
2. jún 2010

Dio, 😀
Caira, uz nech je pondelok vecer 😀

bendy25
2. jún 2010

Oprava cairka

brulka
2. jún 2010

bendy len prosim ta nestrav cely vikend upratovanim 😀 je to fakt zbytocne, tak do detailu vas nebudu kontrolvat. mne vtedy pani vravela ze to len chcu vidiet ci zijete ako normalni ludia. lebo vies su vselijaki vadasovia na svete. prach ani nic podobne pozerat nebudu 😉 ani do skrine ci mas vyzehlene pradlo v nej 😉

radsej si uzi vikend vraj ma byt konecne pekne 🙂

bendy a vy ake dietatko by ste chceli?

bendy25
2. jún 2010

Brulka, do jedneho roka, biele, al.poloromske, na pohlavi nezalezi, len aby bolo zdrave. Lebo ja a aj mm mame postihnutych bracekov a vieme, ake je to tazke starat sa o nich, vidime to na nasich rodicoch, ale klobuk dole, zvladaju to 😔
Ved uz teraz svieti slniecko ... dufam, ze to takto vydrzi co NAJdlhsie ... Ano a som tiez uz nieco zacula, ze cez vikend ma byt pekne, konecneeeee 😉

brulka
2. jún 2010

my mame podobne poziadavky tiez tak do roka biele alebo romske je nam uplne jedno hlavne nech je zdrave 😉

a bendy vy ste uz zacali s pripravou vsak ? tak to ste do konca leta zapisany v zozname a mozno mate buduce vianoce tie najkrajsie ake si len viete predstavit 😵 😵 😵 velmi vam to zelam 😉

5katarina7
2. jún 2010

ahojky všetky,@bendy25 dnes sme boli na druhej príprave,a dala nám robiť tie testy.To tam boli ale otázky,moj MM nad nimi tak vzdychal.No hlavne,že to máme za sebou.Aj ja sa už teraz bojím od tej návštevy doma a ešte ani neviem kedy prídu.

bendy25
2. jún 2010

brulka, tak uz mame 2 pripravy za sebou po 3,5 hodiny, ale kedze je mm pracuje mimo bydliska, tak u nas je to trosku natiahnute. On je doma iba jeden tyzden v mesiaci, tak si vies predstavit 😒 Ale ked dobre citam, tak vy si beriete do ado a my do pestunskej "zatial" ... Ale dakujem, ze nam to zelas ... 🙂 🙂 🙂
5katarina7, najprv by ti ale mali prist z mestskeho uradu, aspon u nas uz boli ... necakane, neohlasene ... a ja v postielke, pozerala som Panelak 😀 😀 😀 No a v pondelok dalsia navsteva, ale ohlasena 😉 A kolko sme mali tych otazok? My okolo 300 + nieco nakreslit a potom este nejake farby ... som rada, ze to uz mame za sebou a vyhodnotenie budeme mat az pride mm domov. A kedy mate najblizsie pripravu?

5katarina7
2. jún 2010

Teraz bude psych.2týždne na dovolenke a potom nám ona zavolá kedy máme ísť.My sme mali len128 otázok.To má nejaké nové testy.A vy kedy idete?

bendy25
2. jún 2010

O necele tri tyzdne ideme znova ... a budeme preberat aj tie testy ...

lenkove
2. jún 2010

baby
my sme mali testy asi tri, z toho jeden mal vyše 300 otázok, nechcem strašiť 😀 😀 ale príprava je dobrá vec, pre dieťa predsa čosi vydržíme nie 😀 😀 😀 ?

natia
2. jún 2010

Ja som pred kontrolou z úradu upratala nie tak ako v sobotu, ale tak ako ani na Vianoce neupratujem 😀 brutál, ešte aj moja mama nabehla 😀 samozrejme nikam nepozerali, nič neriešili...zdržali sa 15 minút a polovicu času strávili s naším psom 😉

marketka1
2. jún 2010

nám keď prišli na kontrolu sme tiež mali komplet popratané požehlené navarené nakúpené a od rána ma preháňalo až kým neodišla a bola cca 30 min. nechcela ani len vodu z vodovodu a pozrela letmo kuchyňu kúpeľnú a detskú len tak od dverí a pokecala a bolo hotovo.Zbytočne toľko stresu okolo.

macocha
2. jún 2010

Ahojte,
boli sme dnes v klube, boli tvorivé dielne a tak Di objavila význam nožníc. Po návrate domou postrihala všetky papiere v dosahu na kúsky veľkosti 2X3 mm... 😝

A čo sa testov týka, ja som absolvovala len jeden, test na farby, čiže asi 12 otázok. Výsledok bol - citujem - "takto to väčšinou urobia 5-ročné deti." Trapná chvíľa ticha. Potom dodal: "Alebo ľudia s umeleckými sklonmi". Tak si vyberte 😀 😀 😀

dioliana1
2. jún 2010

😀 😀 😀 ja netuším o akých testoch je tu reč...mne také ešte nedávali a snáď ani nebudú...

lenkove
2. jún 2010

Dianka sikovnica mala!!! 😵 😵
aj my sme robili test s farbami, ale nikto mi nepovedal ako to dopadlo 😀 😀
pri mne psychologicka kyvala hlavou a mm sa pytala: ste si isty? a zaujimave, zaujimave 😀 😀

bendy25
2. jún 2010

Hehe, baby sranda, ked si spomeniete na svoju prvu navstevu v dome, no nie? Esteze sme tu my niektore nove, ze vam pomozeme vobec spomenut si na to 😀 😀 😀 aspon sa na tom troska zasmejete, ked si zaspominate, no nie?
Lenkove, tiez sme mali okolo 300 otazok a caka na dalsi nejaky test najblizsie, ale to bude vraj iba nejaky taky ... takze ani neviem aky ... iba takto nam to vravela 🙂

5katarina7
2. jún 2010

@bendy25 a z mestskeho uradu načo prišli?To nám nikde nehovorili.No teraz sa na každé zvonenie laknem 😀

5katarina7
2. jún 2010

@lenkove ty máš malu adop. alebo v pestu?A predtým bola v profi?

lenkove
2. jún 2010

@5katarina7
malú máme v predadopčnej, teda a adopcii. A áno predtým bola v profi.. a v nemocnici.. a u tej tety, čo sa o ňu nemohla starať 😔 😔 😔

bendy25
2. jún 2010

Katarina, ani ja som nevedela, ze dojdu. Len som vedela, ze maju o nas napisat nejaky posudok, ale tiez som neratala s tym, ze dojdu az sem k nam. Vraj oni tak chodia necakane a neohlasene, to mi vraveli aj oni dvaja, co tu boli a sa usmievali, lebo videli, ze som stresovana 😀 😀 😀 Ale boli velmi prijemny a v pohodice...

bendy25
2. jún 2010

Baby, tak ja uz idem spat, lebo rano sa mi potom akosi nechce vstavat. Tak dobru noc ...

najjulinka
autor
2. jún 2010

Dobrú noc . . . . . . . . . .

najjulinka
autor
3. jún 2010

Dobré ráno.

natia
3. jún 2010

Ránko...u nás slnko po neviem akom čase...tak sa z toho tešíííííím 🙂

Neohlásene Bendy? To som ešte nepočula... neohlásene sa chodí na kontroly k asociálom...

lenkove
3. jún 2010

Dobré ráno!
no presne Natia, neohlásene k nám, asociálom, chodí napr. svokra 😀 😀 😀 😀
Chcem vám oznámiť, že naša Škorica je hrdou majiteľkou cestovnej postieľky značky Hauck, ako aj jednej sady babyphone 😉 telefón ju neohúril, ale v postieľke sa musela hneď hrať 🙂 🙂 sedačka bola vykúpená, keď tam mm prišiel 😅 😅 a celkom sa mi páčila, asi si takú zoženiem pre druhé 😉
k tomu máme ozaj úplne mojkavé obdobie, dnes sa namiesto hrania iba mojkala 😵 už je ako miminko, trošku sa zahrá, trošku popapká a hneď musí byť mojkaná a túlená 🙂 🙂

mata2
3. jún 2010

caute baby,
skoro ma vykotilo pred chvilou,otvorila som dvere vchodove ze idem hodit von do kosa plienku,a pred dverami mi v zavretom dvore sedi obrovsky cudzi vlciak
😲
normalne preskocil plot a lahol si mi pred dvere 🙄 ...som v sekunde okoktavela,len som mu ukazala prstom na branku,tak sa zdvihol,preskocil plot a odysiel 😅

natia,za tie 2r,co mame deti doma tu bola socialka asi 6x,a NIKDY sa vopred neohlasili..
a raz som tu mala aj kontrolu s krajského UPSVaRu,tiez sa neohlasili.. 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre