Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
1. júl 2009

tak aby som nahodou nevysla z cviku a nezvykla si na ticho,ked je bubo na prazdninach,tak tomasko k nam doteperil dievcatko 4r,co je u susedov na prazdninach. 🙄 .v detskej sa uz stavia bunker,a hluku je tolko,ze ma uz hlava boli 😔 .

sofinka30
1. júl 2009

mata a mna triafa ze tu je take ticho..pubertak bol otestovat bazen vonku,ja poletujuce ovady,teraz prchol von a ja sa zas nudim 😕

sofinka30
1. júl 2009

pozeram,ze mam nejak zalostne malo prispevkov...idem dohanat...mata sem sa ! 😀

mata2
1. júl 2009

u vas neprsalo?
tu poriadne,ale uz je slnko 😎

dioliana1
1. júl 2009

Čaute 🙂 další náter na oknách , dúfam že na jenom(novom), posledný 😠 , biela nekryje 😝 , deti mi spali konečne o niečo dlhšie ako hodinu, a snád, ked nebude velký smrad večer tak nocujeme konečne doma

mata2
1. júl 2009

aj my by sme mali okna ponatierat 🙄

sofinka30
1. júl 2009

u nas neprsalo dnes vobec..je 100 stupnov,dusno,ale stale sa to kruti okolo..to viem ked prsalo u vas-videla som mracna tym smerom a hrmelo..a volala som s mamou..i teraz,preto meskam 😝 my by sme mali okna vymenit 😅

najjulinka
autor
1. júl 2009

Tak velký nákup sme dnes s celým manšaftom zvládli... Mame žraníčka aj oblečeníčka dosť 😀 😀 😀 3 velke okupane, všetky 4 s flašou v posteli (Lucka aj s revom)... Vzhladom na dnešnú záťaž sme kupanie Dominiky dnes vynechali... 😔 😅 Ale mám pocit, že sme to celkom fajn zvládli. V obchode na mna usmev dokonca vykúzlila aj Marketka... Je to ťažké, ked sa na nič neusmeju, očká také bojavé... Ale urobili sme trošku v kočíkoch výmeny a Tak Lucka s Marekom trošku komunikovali aspon - opakovali po sebe (dali sme ich oproti sebe do kočíka)... No pomaličky na nich ideme... Z ničoho nič sa rozplačú a tak... Ale aspon zaberá ked ich vezmem na ruky... Aspon to... Ked začne ktorýkolvek z velkej trojice revať, ta revú všetci traja veľkí... A ked revú všetci traja velkí, tak potom sa pridá aj Dominika... Takže sa snažíme plače potlačiť ako sa dá 😅

mata2
1. júl 2009

tak bubo uz je doma z prazdnin 🙄

mata2
1. júl 2009

juli oni boli od narodenia v DD?

najjulinka
autor
1. júl 2009

mata2 oni boli od narodenia v dvoch DD... Takže asi tak...

najjulinka
autor
1. júl 2009

Inak u nás sa už spí 😉 myčka myje a hovädzia polievka sa varí 😉 Ja ospršená v pyžamku tiež 😉

yukki
1. júl 2009

Kika mi tvrdí že už je vyspinkaná. Prečítala som ej celú knihu, porozprávali sme si celý deň čo sa dialo-takmer celý bola vonku av pohybe-aby si niekto nemyslel, že ju treba "len poriadne unaviť"-a ona robí kotrmelce, skáče v posteli...a recituje. Ale tak pletieeeeee...dve na tri. 🙄

mata2
1. júl 2009

chudiatka 😖 ,to sa ani nedivim,ze maju vystrasene ocka 🙄
tu spi macka a tomas.milko uz ma tenke ocka,takze zalomi za chvilu aj on.kubko sa hra z rytiermi za dverami v detskej 🙄

mixka
1. júl 2009

aj u nas sa uz spinka 🙂

cairka
1. júl 2009

u nás sa schyľuje k spaniu, ešte sa nespí, ale je to na dobrej ceste 😎

no dvojčatká majú dnes ťažký deň... majú ale výhodu aspoň tú, že majú jeden druhého 😵 držím palce, aby sa rýchlo z toho dostali

magimary
1. júl 2009

u nás sa spí už dlho...dokonca sme stihli s tatikom (teraz večer) ďalšie dva rady stropnej izolácie v podkroví... 😉 😎
mati, mala som pravdu s prázdninárom... 😅

napokon ani u nás nepršalo, ale dusno bolo na zadusenie, takže sme napokon ani nešli na ihrisko, iba sme sa "vylodili" na dvore (chceli sme si napustiť aj náš nový megabazén, ale nemali sme elektrickú pumpu,vlastne žiadnu 😅 ) a tam som sa rozhodla, že chapcov vystrihám letne na kratučko (3mm 🙂 ) a potom som ich ovlažovala ľadovou vodou z hadice na polievanie...zmyla som z nich všetkyostrihané chlpy (vlasy 😅 ) a ešte mali aj šou... 😀

juli, tak vy ste sa vybrali všetci ešte aj na taký záťah?!... 😲 😅 , hlavne, že ste to ustáli... bojavá očká?!...no, nedivím sa... moje zlatíčka...veľmi Vás teraz budú potrebovať...ešte že vás majú... 😔 🙂

magimary
1. júl 2009

o, juli a čo si nakúpila (na oblečenie)?
ako spinkali poobede malé Kukučky? ako zaspávajú? páčila sa im izbička, rybky? 😉

mata2
1. júl 2009

on by sa domov nepytal,ale mama mu chcela dat plienku 😕 🙄 🙄 ,kedze sa mu obcas stane nehoda.tak sa urazil a chcel ist domov.rano ho tam teperim zas 😉 .

najjulinka
autor
1. júl 2009

spinkali poobede... marketke večer trvalo kým zaspala.. Hladkala som ju aj s macíkom, sa mi zdalo, že sa jej páči... Málo vidno na tvári, či OK, či nie... 😢 No proste prešli si svojim... A dnešné šoky k tomu... a zas o nejaké mesiace dalsie soky.. .ach jaja.. .mi je ich luto... sme tretie utočisko, ked nerátam porodnicu.... 😢

magimary
1. júl 2009

ach, fakt si už zažili... 😔
ako sú na tom vývinovo? rozprávajú niečo, motorika? 😕
v noci už spninkávajú celú noc?

najjulinka
autor
1. júl 2009

vyvinovo asi pozadu.. zbežne som kukla do papierov a su pozadu,a le dnes sa NIJAK neprejavili... len proste vyhuk, plač a tak...
ževraj celu noc... uvidime ako zvladnu prvu noc u nas... idem pridať foto nakupu... nechali sme vyše 1000 Sk v Tescu 😅 😀 No a oranžová je jasná 😉 Nemali zo všetkého vela... Výpredajove, takže z dačoho 4, z dačoho su len po 2...

cairka
1. júl 2009

juli, sú krásni. a majú perfektné účesy 😀 😀 😀

yukki
1. júl 2009

Kukučky sú krásne. A Lucinka je veľká šéfka!

tinika
1. júl 2009

ahojte, som vas prisla zase kusok pozriet
juli pozeram ze mate nove prirastky hihi to su obe dievčence? Fesandy

mata2
1. júl 2009

zlati su 😵 😵 😵
juli uz chodia?

najjulinka
autor
1. júl 2009

neviem či chodia samostatne,ale za ruku , ževraj ano.. ale dnes boli také vyhukané, že ked som ich posadila, tak sedeli, ked dala lahnuť, tak ležali.. .akurat čo sa pri sedeni každý raz zvalil... a to takým sposobom, že Karol na mna "Julia, však ona nevie sedieť asi a ty si ju posadila".. .tak si vieš mata predstaviť....

tinika to je párik 😉

mata2
1. júl 2009

ty kokso 😲 sedim tu v totalnom tichu,jem melon a zrazu tomasko zo sna vykrikol na plne hrdlo "nechaj ich!!!!"
skoro ma vykotilo od strachu 😝 😠 🙄

mixka
1. júl 2009

mati, to verim 😕 inak aj ja mavam nocny des a to ide vykotit vzdy nasho ocka 😔

yukki
1. júl 2009

😀 😀 😀 Maťa vidíš, ani duchov v dome ti netreba 😝 a vykotí Ťa od strachu! 😀 😀 😀
Ešte teraz sa smejem. Pozdravujem tomáška! 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre