Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
11. aug 2009

adi, ja by som surovú 😉 ale ako to je správne neviem 😅

mexx
11. aug 2009

Ahojte, som chcela napisat, ze dobre rano, ale mi trklo pozriet na hodiny... 😅 Tak teda dobry den. 🙂

Nase dieta ma dnes osem mesiacov, takze su to uz styri mesiace, co ma pozna, to je polovica jeho zivota. Musime byt najdolezitejsi ludia jeho zivota, zatial s nim nikto nebol tak dlho. 🙂

Yukki prajeme vsetko naj k meninam, nech to s Kikou poriadne oslavia (treba sa rozsupnut, baby, jo?)... 😀 😉

Adi, my davame kukuricu do mrazaku uz uvarenu, olupanu. 🙂

mexx
11. aug 2009

Ako to po sebe citam, to vyznelo dobre namyslene s tymi najdolezitejsimi ludmi... 😀 No ale sak viete co som myslela. 😎 (Sak viete, ze som namyslena.) 😀

adrianamickova
11. aug 2009

mexx,veru ste áno najdoležitejší ludia
a veru sme 😉 😉 pre naše deti najdoležitejší ludia 😉

lenkove
11. aug 2009

Vsetko najlepsie Zuzanam!!! 🙂

yukki
11. aug 2009

Ďakujem všetkým za priania! Ako hlavný darček k meninám sa mi vrátila zvracačko-sra.ka. Tak si dobre umyte ruky, keď vstanete od PC, aby ste to odo mňa nechytili.
Kurnik, ja som len za kripla 😖 ...ešteže to dieťa je odolné.... 😝

rita55
11. aug 2009

yukki 😀 😀 😀 to bude dobre,inak vsetko naj!!!!

cairka
11. aug 2009

yukki, tak to máš super darček 😖 , si si nevedela vypýtať niečo iné?

adrianamickova
11. aug 2009

😀 😀 😀

maznacik007
11. aug 2009

ahojte kocky.. ja len na kratko.. hadam vecer si najdem viac casu.. mame sa velmi dobre.. maly je zlaty.. pekne papa a spinka... je taky maznavy... babuliacik.. moj...

zuzkam gratulujem..

na silvinku a jej rodinu myslim...

zachytila som nejake stretko.. ja som teraz este PN ale september by bol ok...

k adopcii z porodnici.. je to mozne.. aj sa to deje.. akurat tak cca 5 6 tyzdnov dozadu tak brali maleho jedni od nas z mesta.. samozrejme to ide na predbezko.. je to anonymny porod.. povacsine.. a aj ked ho mas uz doma tak je tam este lehota ze si to matka moze rozmysliet a budes ho musiet vratit.. nam sa to stalo a viem o jednom pare kt. si tym presli dvakrat a az to tretie bolo uspesne.. ale ako sa hovori risk je zisk...

velmi zavisi od kraja.. BA je na tom celkom fajn.. najhorsie co ja viem je na tom zilinsky kraj.. tam a caka najdlhsie..

lenuska74
11. aug 2009

Ahojte z upršaného východu ☹ jej maznáčik tak to je super že maličký je zlatušik 😵 😵

Zuzka želám všetko všetko naj naj a nech mate o chvíľu ďalšie /ale tentokrát kľudnejšie / dieťatko doma 🙂

janula_nz
11. aug 2009

ahojjte. hlasim sa z ciech 🙂 tu sa trosku pokazilo pocasie. ako je to na svk?

adrianamickova
11. aug 2009

nam prší...

zicon
11. aug 2009

Dokoncena REKONSTRUKCIA

rita55
11. aug 2009

maznacik,preco myslis,ze Zilina je na tom najhorsie?My sme malu prvykrat videli 7.7 a 14.7 bola uz domka.A uz mame aj termin predosvojitelskeho sudu na 24.8.Takze dost rychlovka 🙂

adrianamickova
11. aug 2009

to je super rita
ako sa vám darí,zvykli ste si na nového člena rodiny...a sestrička ma radost z malej bábiky?nežiarli?

lenkove
11. aug 2009

baby
tema to je sila, ble ble ble 😔 😔 😔

lenuska74
11. aug 2009

tak rita ty si celá rychlovka 😀 aj prvé aj druhé 😀 ale šak lepšie jak 2r. čakať a tak ti ho niekto vyfukne spod nosa 😠

martina_maxian
11. aug 2009

Ahojte baby, ja som tu nová, tiež sme začali proces adopcie dieťatka, ke´dže nemožeme mať vlastné. Vo štvrtok začíname prípravu v Malackách u p. Chaloupkovej. Má niekto s ňou nejaké skúsenosti?? a ako to vlastne na tej príprave prebieha?? 🙂 ďakujem za všetky odpovede..

mixka
11. aug 2009

ahojte 🙂

ja k tomu len tolko, ze tazke je to na celom slovensku, ak ma niekto prilisne naroky... potom sa caka aj dva roky a dlhsie...

martina_maxian
11. aug 2009

Myslím, že nemáme veľké nároky, dali sme si len 2 celkom malé požiadavky... ale aj tak sa teším,,, radšej aj o dva roky ako nikdy... 🙂

mixka
11. aug 2009

martinka, ved ja som nenarazala na teba, vobec nie 😉 ja som len vseobecne napisala, ze ak si niekto da poziadavku, ze chce maleho bieleho zdraveho novorodenca, tak je to presne to, preco bude cakat rok, dva a mozno viac... a nedajboze este si povie, ze chcem iba chlapca alebo iba dievca, tak koniec...

lenuska74
11. aug 2009

mixka ty si teda to si myslela určite mňa 😀 😀 😀 😝 sa ti vraví ked ty si tak rýchlo dostala krásne kočky blonďavé a hned dva naraz 😝 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
11. aug 2009

lenuska, lenze o ne dve zaujem nebol prave preto, ze su dve 😖 ono relane nie je jednoduche zivit, satit a obuvat dvojicky 😀 a na teba som teda ani omylom nemyslela, fakt nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
11. aug 2009

No uvidíme, každopádne sme už definitívne rozhodnutí, všetky papiere sú vybavené, a vo štvrtok začíname prípravu, a vobec netuším čo tam od nás budú za tých 26 hodín chcieť... trochu mám z toho aj obavu, ale v končnom dôsledku sa teším, že to trochu postupuje... 🙂

mixka
11. aug 2009

neboj martina, priprava je v pohode, najhorsi proces je, ked uz mas vybrate konkretne dietatko a zvadzas boj s uradnickami a sudmi, aby mohlo ist k vam domov 🤐

lenuska74
11. aug 2009

martina neboj je to sranda ta príprava a nieje tam nič také čo by si nezvládla 😉 ked to už zvládli /pretrpeli /aj naši chlapi no nie mixka, tak to je už čo povedať 😀 😀 😀 😀 a s mixkou súhlasím aj ked niekedy aj tety úradničky perkvapkaju jak mňa dnes 🙂

martina_maxian
11. aug 2009

hmmm, to my je jasné,,, len aby to už bolo... 😵

martina_maxian
11. aug 2009

ahoj lenuska, no dúfam, že máš pravdu... ja si to neviem ani predstaviť... a ja mám chlapa veľmi veľmi trpezlivého... 🙂

mata2
11. aug 2009

lenuska,nieco nove?? 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre