Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
21. máj 2009

dvojky uz spia 😎 .vcera zaspal milko o pol desiatej 😠

cairka
21. máj 2009

veve sa ukladá. zajtra ideme k mudre asi ☹ som ju prechválila, že je už dlho zdravá 😖 . podvečer sa jej začli podlamovať kolená, bežať vôbec nemôže, to je hned na zemi a aj ked ide pomaly ide ako robot a občas sa potkýňa. bolí ju pod kolenami, som zvedavá, čo z toho bude. dúfam, že do rána to prejde

mata2
21. máj 2009

nemozu to byt rastove bolesti noh??tomas mal presne to co opisujes.nereve ti vecer koli bolestiam noh?tomas dostal na ortopedii na mieru vyrobene vlozky do topanok,lebo ich mal aj mierne ploche,a je to o moc lepsie.

cairka
21. máj 2009

mati, neviem, občas spomenie, že ju bolia nôžky, ale nie nejak akútne s plačom a tak. a teda kolená sa jej nepodlamujú a dnes od tej šiestej ak nespadla 50x, tak ani raz - to sme boli normálne vonku na vychádzke, ale som ju domov niesla, lebo to bola vkuse na zemi a ešte asi taká herečka nie je, že by nafilmovala podlomenie kolien, aby sa niesla 😒

najjulinka
autor
21. máj 2009

Tak sme odtiahli sporák a pucovali... A ked už v takom švungu, tak som pucovala aj digestor 😝 😝 😝 Fuuuuj...

mata2
21. máj 2009

tomasovi sa asi 2-3x stalo,ze padol a zacal vrieskat ze sa mu neda postavit 😕 .tiez nemyslim,ze by to filmoval,ale ako ma tie vlozky tak je to skoro ok.

cairka
21. máj 2009

ved uvidíme. ale asi bojuje s nejakou virózou, lebo spí asi 10 minút a som ju bola kuk a je jak keby z vane vyšla.

monikka22
21. máj 2009

Ahojte prepacte ze vym sem vtrhnem prosim vas viete mi poradit co treba splnat pre to aby som mohla robit profi?? viem ze musim mat pripravu ale myslim viac vek, bytovu otazku mozem robit profi sama alebo musim byt vydata?? Velmi by som sa chcela venovat detom a aj toto sa mi zda ako moznost 😵 😵 prepacte este raz za vtrhnutie a prajem pekny vecer

najjulinka
autor
21. máj 2009

vek neobmedzený, bytové podmienky také normálne - tj. slušné bývanie, aby sa tam zmestila postielka (postielky) 😀 , je fuk či slobodná, rozvedená, vydatá 😉

lienocka235
21. máj 2009

monika musis mat60hodin pripravy a potom si najst detsky domov kt ta zamestna
cairka podla mna to treba a pozriet.. nech jej urobia CPR cmuk

mata2
21. máj 2009

a musis mat maturitu

cairka
21. máj 2009

ako to tu pekne skladáte tie podmienky 😀 😀
lienočka, dík. len v mt si môžem o CRP tak akurát snívať 🙄

monikka22
21. máj 2009

Dakujem musime doriesit byt stale sme v podnajme a mozme zacat profi po priprave caka dlho na dietatko od DD??

najjulinka
autor
21. máj 2009

ojčatové dávam do pozornosti 😉 http://www.babybazar.sk/bicyklik-pre-dvojcata-i... 😉 Keby Kiko neodišiel, tak teraz na jar som mala v pláne kupiť... Ale kedže je to tak ako je, taknekupujem zatial...

najjulinka
autor
21. máj 2009

monika je to o šťastí.. .ako ked skončíš školu a ako dlho sa čaká kým ťa zamestnaju...... asi tak dlho... dakto si v obore nenajde nikdy a dakto ked statnicuje, tak už ma zmluvu podpisanu 😉 Takže tak asi po príprave...

cairka
21. máj 2009

monikka, podnájom pri profi nevadí 😉 mám kamošky, čo sú profi a bývajú v podnájme

cairka
21. máj 2009

yukkiiiiiiiiii, ešte nie ste doma? 😒

lienocka235
21. máj 2009

monika
akurat sme to minule brali na priprave...

profi je z pohladu zakona forma ustavnej starostlivosti... cize si zamestnanec detskeho domova a ten rozhodne o ake dieta sa budes starat.. resp . niekedy dava na vyber z dvoch.. /.../ más normálne pracovnú zmuvu

deti do troch rok by mali byt v profi profesinalna rodina v podstate umonuje dietatu nadviazat si vazby ale zaroven sa o dieta stara s vedomim ze dieta je ponukane pestunom a ziadatlom adopciu a teda snaha je by co najskor islo do nahradej rodiny

lienocka235
21. máj 2009

kolko sa caka... tazko povedat lebo pri profi si neni zapisana do zoznamov ale musis si najst riaditela detskeho domova kt. ta zamestna.

lienocka235
21. máj 2009

podnajom nie je problem.. skor je problem najst si miesto.. ale to zavisi od kraja..

lienocka235
21. máj 2009

zaver monologu....

prepacte mi chyby.. mam polepenu klavesnicu..

monikka22
21. máj 2009

najjulinka poslala som IP dakujem

mexx
21. máj 2009

My tiez byvame v prenajatom a nikomu to nevadilo. 🙂 Poznam zeny, co na pracu profi cakali vyse roka, my sme cakali asi 3 minuty. 😅 😉

monikka22
21. máj 2009

lienocka235
Dakujem za opis mam v tom chaos ale pomali to davam do kopy momentalne sme v BA a tu asi aj dlksie zostaneme...

monikka22
21. máj 2009

dlhsie 😉 😖

najjulinka
autor
21. máj 2009

zjedla som čokoladoveho Mikulaša celého....

Inak baby brutálne som pribrala.. .Surne potrebujem tretie dieťa... nech to ide dole...

lienocka235
21. máj 2009

juli sak ostan tehu.. a potom mozes priberat v pohode.. no nie... 🙂

najjulinka
autor
21. máj 2009

no iste... ani náhodou... vsak už aj bez brucha mam problem tlačiť kočík.. .cez brucho by som na rúčku nedosiahla....

mata2
21. máj 2009

ten byciklik je bombovy 😀 😀 😀 uz som napisala majitelke,ci je inzerat este aktualny 😵

najjulinka
autor
21. máj 2009

Byciklík velmi podobný som videla aj na živo... Jedna dvojčatová mamina z parku má taký podobný. Resp. jej deti majú taký podobný 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre