Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
26. máj 2009

macka keby nespala,tak uz o piatej to s nou nevydrzime 😲 .

rita55
26. máj 2009

ahojte 🙂 Juli kolko si dala za kocik?

najjulinka
autor
26. máj 2009

za marco 250€ aj s poštovným... Keby som objednavala z nemecka tak Ušetrím, ale chcela som mať zrozumitelny doklad, kedže som to davala do učtovníctva detom... 😉 Ale upozornujem , že sa zle kočíkuje... Jediná jeho prednost je jeho minimálna dlžka... Ostatné je dosť o ničom... Inak včera som si všimla už, že je dierka na okienku 😖

rita55
26. máj 2009

juli dik..pozeram nieco na ten sposob 😉

najjulinka
autor
26. máj 2009

ake budeš mať stare deti.... ? či sa ti to oplatí.......... ja som do Marca investovala, lebo očakávam, že stale bude dajaké bábo u nás.. .ale inak ked už decku tiahne na 2 roky, tak sa moc investovať neoplatí...

najjulinka
autor
26. máj 2009

tak sme obe deti okupali... ked už nespali... čo s nimi... domča poobede spala, ale ked už lucinka pribehla do obyvacky, tak už bola hore... Lucinka doobeda než sme došli domov sa posadila na kraj pieskoviska a teraz bola nespokojna s plienkou, tak išla do vane... preto na piesok chodime až poobede, lebo to všetko všade má.... co už.... tak možme ist taký čistučký okupany pomaly na ihrisko... nech sa zašpiníme.. .ale domču už večer nekupeme... stačilo jej 😀

rita55
26. máj 2009

no vsak,lebo mam hroznu dilemu z kocika ☹ Naty bude mat o mesiac 2rocky a drobec 2 mesiace ak to pojde dobre ako doteraz 🙂 Takze neviem aky kocik ☹

cairka
26. máj 2009

rita, a dovolali ste sa? vybavili ste nejakú šup-šup verziu?

najjulinka
autor
26. máj 2009

neviem ake su tvoje obmedzenia "životný štýl"... akože ono surodenecký kočík nie je zlý... ale zas investovať.. .no neviem... pozeraj na nete.. .a kup v podstate hociaký surodenecký ak nie si obmedzená malým výťahom a pod... proste najlacnejsi kup....... ja by som tak urobila... 😉

rita55
26. máj 2009

baby sedenie v piatok sup sup 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
26. máj 2009

wou, tak to super 🙂 gratulujem 😵

najjulinka
autor
26. máj 2009

alebo kup taký čo je aj pre jedno bábo.. .napr. super cenu som našla tu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5034497 , ale v BA....... ale to je suprový kočík podla obrazkov na nete........ naživo neviem... nevidela som na živo...

najjulinka
autor
26. máj 2009

jaj rita a to máš biosurodenca? či nejaký iný solo kus?

rita55
26. máj 2009

solo kus a ma mesiac drobcek Nas 🙂 Do dvoch bude doma...musi 🙂

cairka
26. máj 2009

držím palce, aby bol čo najskôr 😵

rita55
26. máj 2009

cairka no ved to.Neviete kolko sa caka ked si na urade vyziadaju odpis_Uz len to nas brzdi 😉

magimary
26. máj 2009

Riti, jééééééééééééééééééj 😵 😵 😵 , také novinky!
To je úplne super!!!

Riti, a inka, vzhľadom k veku malej, už by som dvojkočík ani nekupovala-nemá to význam, ak má staršie z detí dva rôčky a viac... ono už čo to pocupká...

teda aspoň mne to tak vyšlo pri mojich chlapoch... 😉
kým mal menší od 1,5 roka do dvoch bol dvojkočík aktuálny, ale neskôr už vôbec...

mne sa zdá pri takomto vekovom rozostupe lepšia verzia napr. Golfové palice PegPerego Plico (vhodné od narodeniia), lebo oni majú zozadu takú "nástupnú plošinku" na postavenie sa pre staršie dieťa... zdá sa mi to byť dosť praktické, lebo obe deti máš po ruke a vlastne to využívaš, len keď ozaj potrebuješ (dvojkočík je síce pekný na pohľad, ale stáel je to HEBEDO, s ktorým sa poväčšinou musíš mordovať v teréne... (aj ja preto radšej na krátke trasy (so škôlky a späť) používan jeden kalsický hlboký a doňho natlačím obe deti... 😅

stáôle je to praktickejšie a rýchlejšie (pre mňa)

magimary
26. máj 2009

napr.takýto (po vložení hlbokej Krobičky alebo prenosnej pasltovej tašky Porte Enfant je to klasický hloký od narodenia):

http://predaj.slando.sk/bratislava/peg_perego_p...

magimary
26. máj 2009
magimary
26. máj 2009

a tu je s hlbokou korbou (Navetta): 😉

http://detsky-bazar.predaj.sk/galeria.php?ID_in...

ale dajú sa kúpiť ešte aj úplne nové z predajne...nielen použité 🙂

lienocka235
26. máj 2009

rita super gratulujem...

magimary mame rovnaky vkus na kociky...

cairka.. ta posledna fotka /Veve/ tam mi uplne pripomina tu herecku z Basnikov... tu Vendulku utesitelku 😀
taky kukuč... uzasna je... nemá sestru v ponuke? 😀

cairka
26. máj 2009

lienocka, no je šanca, že za pár mesiacov bude 😀 😀

rita55
26. máj 2009

mary dakujem za pomoc.....rozmyslam 🙂 je velmi pekny 🙂 Lienocka dakujem

janivonbenji
26. máj 2009

rita,
aj my sa pridávame a držíme palce, aby ste maličké mali čo najskôr doma 🙂

lenuska74
26. máj 2009

Ahojte 🙂
jej rita tak to gratuleujem tak nech to hravo dotiahnete do konca 😵 😵
cairka aj kolegoškyn synovec bol pre hnačky dnes v nemocke na infuzky a vraj lepšie ako sa trápiť boli tam iba včera a dnes ho mali večer pustiť domov ☹ tak sa držte a rýchlo sa vyzdravte

cairka
26. máj 2009

leni, keby som aj ja nehnačkovala, tak by som aj išla, len takto ma neprijmú do nemocky s ňou 😖 ved uvidíme, čo zajtra povie mudra 😒 ked tak im neprezradím, že aj ja hnačkujem 😅 len aby im nebol podozrivý pričastý pohyb po chodbách 🤐

lenuska74
26. máj 2009

neboj určite si to nevšimnú ja som bola s malou v nemocke a vtedy bol zápal pľúc rozšírený a ja som vtedy tak ryhala tak som si len potajomky striekala bioparox a kvapky od kašľu aby ma neposlali domov lebo malu by som im tam určite samu nenechala ani na 1hod 😠 ale nič si nevšímli a boli sme tam 3tyž. 😅 a nezaberá ani smecta ani hylak?

cairka
26. máj 2009

zatiaľ ee 🙄 a ja neviem, či mám len druhý stupeň, abo už som to chytla späť od veve, lebo už mi bolo lepšie a poobede sa mi zas dosť pohoršilo. veve už nemá takú horúčku, tak snád aspoň jej už bdue lepšiem, hoci hnačkuje tiež stále. no a mudra ráno to istí, ak to neprejde tak pôjdem určite

cigaretka5
26. máj 2009

kocky dnes bola u nas teta zo socialky uz sa snad zasa niekam pohneme, cakam na papier ze mozme zacat s psycho pripravou. myskite ze sa to da riesit v BA aj cez prazdniny?

najjulinka
autor
26. máj 2009

ahoj mary golfáče moc nie su dobre, ak druheho drobca držíš za ruku... je lepší kočiar, ktorý ukočíkuješ jednou rukou hravo... daju sa aj golfače jednou rukou, ale nie je to ono 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre