Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
24. okt 2009

Mäsoa zemiaky sa pečú a deti miesto spania si kričia navzájom medzi izbami... 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
24. okt 2009

Kde steeee???? Ja už obed aj zjedený....

najjulinka
autor
24. okt 2009

Ja u kááávujem.. .haloooooooooo... včera ked som sa školila, tak ste tu popisali a terz nič.. .sama som tu 😢 😢 😢

cairka
24. okt 2009

ja "varím" sliz na pranie 😀 som zvedavá na výsledok 😝
kde boli včera deti nakoniec, juli?

najjulinka
autor
24. okt 2009

doma cairka

martina_maxian
24. okt 2009

ahojte, prišla som od svokry, idem robiť muffiny... 😝
a cairka, čo to prosím ťa varíš??? 😉

cairka
24. okt 2009

mati, domáci gél na pranie 😀

a vaneske som sľúbila, že si poobede urobíme krémik a nejak sa mi do toho už nechce 😝

martina_maxian
24. okt 2009

fííha, tak cairka o tom som ja ani nepočula... 😨 a to z čoho varíš??

cairka
24. okt 2009

ja som tu na koňovi našla tému, https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
hned v prvom príspevku je "recept"

martina_maxian
24. okt 2009

to je sila,,, to my ma asi nikdy nenapadlo... šikula si cairka.. 🙂

cairka
24. okt 2009

mati, no mňa tiež nie, keby som o tom nečítala tu 😀

martina_maxian
24. okt 2009

baby čo robíte, kde ste...???

macocha
24. okt 2009

Ahojte, ja som sa vratila od navstevy v biorodine, kde sme dodatocne oslavovali Diankine narodky. Tam bola ako anjelik. Teraz uz hodinu hystericky reve 😖

Cairka sliz som skusala, obstal tak na 2- az 3. podla toho, kedy sa ako vydaril 😀 Ale je fakt, ze je to lacne a na mnohe sa to hodi, len daj pozor, lebo ak je moc tuhy, moze ti pokazit pracku. Tvrdil to opravar praciek. Pisala to jedna kocka v inej teme, ale uz Ti nepoviem, v ktorej, bolo to asi pred pol rokom...

lenkove
24. okt 2009

Ahojte
ja upratujem, varim, periem a idem na nakup 🙂
manzel prezuva auto a opravuje bicykle, pekna sobota 😀 dala som na FB link na moje blogy o ado 😅 mi trvalo strasne dlho zverejnit to, aj ked o tom v pohode rozpravam... a este aj s vami na fore.. ale toto bolo tak zvlastne tazke zavesit 😒 som si pre istotu aj vycistila priatelov na FB predtym 😀

cairka
24. okt 2009

mimina, no som zvedavá, zajtra skúsim 🙂 a ešte neviem, aký bude hustý, zatiaľ to je ako želatina, ale pravdepodobne ešte zhustne
leni, blog dobrý 😉 už včera som sa začítala

sme si urobili "pribináčika", tak sa napchávame. veve sa vytešuje, lebo ona ešte originál pribináka nejedla 😅 rieši, či je tam kalcium 😝

macocha
24. okt 2009

no, kym ho nemusis krajat nozom, myslím, ze je to v pohode

mayap
24. okt 2009

ahojte,
my sme boli dnes zháňať pre Maťa vetrovku... 2 a pol hodiny sme behali po obchodoch a mali buď malé ( do č. 122 ) alebo veľké od č. 146. a ako na potvoru Maťo potrebuje č. 134... no nakoniec sme objavili jednu , ktorá mala vhodné číslo, primeranú 😖 cenu a dokonca sa Maťovi aj páčila...!!! MM bol šťastný ako kôň... 😀

ozajky, nepotrebujete niektorá také mini zimné topánočky? mám snehulky č. 22 ( vnút. dĺžka 13,5cm) . sú čierno modré. a topánočky č. 23 ( 14cm) tie sú čiernohnedé )

mixka
24. okt 2009

ahojte 🙂

ja som bola v rakusku na plienky 😀 a poobede konecne prestalo prsat, tak som sla krpky vyvetrat na hodinku aj nieco a teraz su taaak strasne rozjasene, ze im asi cerstvy vzduch neprospieva 😀

mayap
24. okt 2009

dievčatá, už je zima na to aby ste behali po vonku s deťmi... 😉
...alebo ich chcete uštvať, aby zajtra dlhšie spinkali...??? 😀

mata2
24. okt 2009

mayap,kiezby sa dali ustvat.... 🙄
tak kde oni este len naberu druhy dych,ja uz som napoly mrtva...

mayap
24. okt 2009

ja mám už momentálne hodinu kľud, lebo poobede zdrhol MM s Maťom na návštevu a pred hodinou vzala svokra malého k dedkovi a pre mlieko. takže som si v kľude povysávala upratala a teraz pijem kávu a čakám kedy sa dovalí moje stádo... potom to nachovám, naženiem do vane a bude kľud...
zajtra ideme k mojej mame, možno príde aj bráško s rodinkou... sa teším... 😵

mata2
24. okt 2009

va som napchala malych krupicou a o siedmej dostanu este flasu a pojdu spat.juro tento vikend neprisiel domov z tyzdnovky,lebo maju inventuru,tak kralujeme sami 🙄
a to akurat dnes si chalani vymysleli ze chcu izbu prehodit 🙄 ...tak este aj dvojky pomahali odtlacat nabytok... 😉

zuzna.z
24. okt 2009

Ahojte dievčatá, oz amujem vám,že som zrušila predajnu s detskými vecami a robím likvidačný výpredaj za pár šupov - 3.11. od 11tej hodiny na Obchodnej ulici - Royko pasáž - suterén. Teším sa na vás.....inak fičím ako blázon a prijali na dalšiu výšku a onedlho ma uvidíte v reklame - točila som reklamu

zuzna.z
24. okt 2009

a kto má otázky môže volať 0903 178 926 , čaute čaute čaute......inak videli ste 24.9.Dámsky magazín? varila som pre deti do 1 roka....hihihi....

mata2
24. okt 2009

cau zuzna 🙂
prosim ta ty na com ficis? 😀
aku reklamu si tocila? 😲
gratulujem k prijatiu na vysku 😵

zuzna.z
24. okt 2009

na stavebnú sporitelnu a študujem sociálnu pedagogiku

najjulinka
autor
24. okt 2009

Tak ja som o večer... Moja super svokra mi poslala po mužovi moje oblubene jej koláče - jablkové... 😵 😀

mixka
24. okt 2009

aj ja chcem svokru, co mi bude posielat oblubene jedla 😀

najjulinka
autor
24. okt 2009

a ešte rezen a zemiaky mi poslala, ale ja už som bola po obede, tak mam na zajtra 😉 🙂 😀 😝

mata2
24. okt 2009

nam mama doniesla kelovu polievku 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre