Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
25. okt 2009

zukki tak to aspon nespustí prilahnutím. .tie mam radšej.. aj ked Lucka tiež jedno počuvala dookola a na to aká bola "lenivá", tak taý verklík si natiahla prvýkrát sama ani niejedenasť mesačná 😀 😀 😀

cairka
25. okt 2009

my máme toho psíka od fisher price a tam je a vaneske sa asi najviac páči zo všetkých, lebo tiež furt hučí 😅

mata2
25. okt 2009

ja sa pamätak ked sa nam pokazil serbel co po vicikani zahral melodiu...on hral nonstop aj ked uz bol suchy....
to sme este byvali na garzonke,tak som ho nemala kde dat,tak som ho o polnoci bola zaniest do pivnice 😲

adrianamickova
25. okt 2009

čaute,dnes sme boli v galerii,aj na koláčik v cukrárni 🙂
cukráreň to áno,niečo mlsné ale galeria ☹ ☹ ,a to slniečko mame aj my,chlalabožku,2x 3x natiahnu a dosť
ale zato bábiky,čo sa pri každom dotyku,alebo pohybe smejú....tak chechotanie,počujem aj noci 🤐 🤐

zicon
25. okt 2009

My to tiez mame doma, a aj spievajucu knizku. A ten psik vie byt pekna potvora dotknes a uz vresti.

najjulinka
autor
25. okt 2009

Moj muž inakdnes šiel na oslavu švagrovej 35ky ale len tak na skok... a zabudol čokolady pre neho doma... takže trapas... dovalil sa tam s prázdnymi rukami... 😅

adrianamickova
25. okt 2009

mata 🙂 pozdravujeme detušiky 🙂 🙂 🙂

zicon
25. okt 2009

A ty si nesla??

najjulinka
autor
25. okt 2009

Nie... bolo to jedno z takých divných pozvaní... a navyše ich syn má isť na operáciua žiaden bacil nesmie schytať a u nas je momentalne stale dačo.. no nekcem aby keby dačo , tak to bolo na nás...

najjulinka
autor
25. okt 2009

A aj muž išiel až ked sme deti dali spať.

cairka
25. okt 2009

toho psa som minule večer odkladala na poličku a presne ako píšeš, hned čosi začal, ale vrchol bol, že po chvílke na mňa zreval "chcem byť tvoj kamarát" 😀 som skoro z kože vyletela, ja som mu chcela len pomôcť, nech nemusí spať na zemi a on takto 😠 a ono cez deň sa to hlasno nezdá. ale ked už je všetko vypnuté, tak to docela dosť zučalo

zicon
25. okt 2009

A autom??

najjulinka
autor
25. okt 2009

ano autom.

najjulinka
autor
25. okt 2009

joj iak tá reklama vianočná čo tej Kike speiaju odkaz od Maťa.. .to je taký dobrý trapas.. .ked to vidím, tak si vždy zaspominam na mladi... ako sme my trapošili... 😅 😅 😅 No máme sa na čo tešiť, ked Lucinka začne trapošiť... 🤐 🤐 🤐

zicon
25. okt 2009

Kamos my rozpraval, ze malu uspali a vrhli sa na seba, prevalil sa na bok a v tom sa spod periny zacne zver vyrevovat riekanky. A potom este mu ochotne oznamil za co ho citil.

mata2
25. okt 2009

dik adi 😵
zastavte sa hocikedy,ked pojdete na nase strany 🙂

najjulinka
autor
25. okt 2009

no my sme tiež neraz na dačo šlapli, lahli.. .väčšinou račkarsky telefon bol nami takto prilahnutý... mame 2 také telefony.. nezmary.. .jeden už sa a kupal... 😀 😀 😀

zicon
25. okt 2009

Auto - zaruka triezveho chlopa doma

magimary
25. okt 2009

spomínaš tú reklamu, okrem toho, že ju nostop dávajú, aj nášmu tomušovi sa zjavne páči, lebo nám ju stále dokola spieva (niekomu spieva macík, niekomu dieťa 😀 ).. a teraz ked ju dajú, tak sa s mužíkom smejem, že ho idem zobudiť, lebo ide "jeho" reklama...
ozaj, juli, vy už nemáte teploty (teda markétka)? lebo náš tomi si udržuje stabilných 38°C... 🙄, inak mu nič doteraz nebolo ale teraz už začal hurónsky kašľať (mimochodom aj ja -som ako tuberák 😝) takže zajtra ostáva doma... a už pokašliava aj Tobi...snáď to rozchodíme...( 😖 )
a aj zajko je nejaký zmordovaný (ale idú mu lopatky, tak možno aj z toho 😔 , a ešte sa mu spravili také ooooooooobrovské červené kútiky-vyzerá ako najchoršie dieťatko na svete...neviem, ešte som to na žiadnom svojom dieťati nikdy nevidela... je to také divné... ☹ , ako keby mal predtým zaviazaný motúz cez ústa...take červené ryhy pozdlž úst... 😒 )

najjulinka
autor
25. okt 2009

zicon neviem ako u vas, ale u nas oslavy nie su o chlaste.. kaože vždyčosi je, ale to len taká vzorka a moc sa tak či tak nepije... ešte aj vino sa neraz u nas vylievalo....

zicon
25. okt 2009

Inac ta reklama aj mna pobavila jedno je iste Kika nepojde k Matovy

zicon
25. okt 2009

Ani u nas vsetci vzdy soferujeme.

mixka
25. okt 2009

magi, aj ja mam uz 3ti tyzden kutiky presne ako popisujes na oboch stranach ☹ doteraz mi vzdy na to fungoval detsku puder, ale teraz nie ☹ co na to ty davas ??? a zabera na to vobec nieco ???

najjulinka
autor
25. okt 2009

zicon to je jedno proti vodičáku. .nestane sa na oslave aby sme sa museli dohadovať kto nepije 😝 😀 😀 😀 😅 😉 Ja sice vela nevychlaščem, ale dam si vaječný liker alebo čosi také sladké alebo vermut... raz u svokr na Vianočne sviatky niečo super višňové so švagrinkou... a to sme boli bez auta obaja ešte.. .ale také by som si nekcela nechať ujsť.. to bola fakt sladká mňamka 😀 😀 😀

zicon
25. okt 2009

No s tym sladkym by som neblbol - staci trocha na velmi slusnu kocovinu.

najjulinka
autor
25. okt 2009

mary teplota posledne včera večer.. dnes už len zvyšenka doobeda dakedy a k večeru už normál.. ale ijak a to neprejavilo. .dokonca ani čelo nemala horuce.. .len pri prebalovaní, jak sme šahli na brucho, tak horúce.. ale skakal tu. .dokonca bola iniciátor šalenia sa a viedla hru... 😀 proste bola uuuuplne v pohode, šikovná, neumnaukana, neuplakaná...

najjulinka
autor
25. okt 2009

zicon však nevychlastať celú flašu. .ale štrngnuť si.. 😀

zicon
25. okt 2009

Tak celu flasu by som ani neskusal - to sa asi ta kocovina neda asi prezit - tu staci par stamprlov

magimary
25. okt 2009

mixka, ja som to fakt nikde nemala (u našich deciek), tak netuším, čo by na to mohlo zabrať...
😕 práve som si zúfala namáhala hlavu, že čo by na to mohlo pomôcť a skúsila som Imazol (mi to prišlo také plesňoidné 😨 ) a možno to aj trošičku pomohlo (najmä v tom zmysle, že to tam dobre držalo a krylo mu to ten kútik, aby sa viac neinfíkoval), ale potom večer tam mal ešte aj také žlté (ako zahnisané), tak som mu tam chcela dať Framykoin (ale nakoniec som zabudla)...
inak fakt netuším... 😔

mixka
25. okt 2009

ja sa neviem obojstrannych kutikov zbavit uz pekne dlho a nielenze to otrasne vypada, ono to aj strasne boli a je to neprijemne ☹ mam to do krvi normalne ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre