Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
24. nov 2009

No asi zalozim kedze som taky nezasveteny diskusiu pre tych, ktory maju deti osvojene, alebo v pestu ale niesu profi, lebo mam pocit ze my sme tu menejcenny.

magimary
24. nov 2009

založ si, ako jednu z mnohých uzavretých...
už neviem, ako ťa mám teda nazvať (ani nevidiaci ani nezasvätený 😝 ),keď hovoríš o veciach, ktoré nemáš zažité...
a potom trepeš dve na tri...
a na margo menejcennosti-pri niektorých tvojich sporoch, ktoré tu (častejšie ako ktokoľvek iný) mávaš, sme viacerí menejcenní... 😅

martina_maxian
24. nov 2009

magi, nezlosti sa... aj tak je to zbytočné... 😉 😉

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina_maxian
24. nov 2009

vivien viem,,, a ďakujem veľmi pekne.. 🙂 🙂 😉

magimary
24. nov 2009

viem, mati, už som skončila 🙂 😀
už som sa "vykričala" a hneď je mi lepšie...
resp. nebudem si zdvíhať tlak na ... iných

martina_maxian
24. nov 2009

presne tak magi, neoplatí sa,,, 🙂

zicon
24. nov 2009

Ja nikdy nebudem mat podporu ☹ ☹ ☹ ☹

martina_maxian
24. nov 2009

zicon, ty nechceš mať podporu,,, ty si rebel... 😀 😀 😀 😝

magimary
24. nov 2009

matimaxi, boduješ 😉 😀
zicon a nastupuje Tvoja ďalšia fáza, ktorá strieda vzťahovačnosť a zranenie (z Tvojho pohľadu), sebaľútosť... 😉
si čitateľný, ako kniha...
a cykloidný..., ale to vieš najlepšie sám... 😉

zicon
24. nov 2009

Ja si rad dviham tlak na druhych.

magimary
24. nov 2009

a pomáha ti to? 😕
lebo mne sa nezdá...

lenuska74
24. nov 2009

ahojte 🙂 takže výsledky z kardošky nezmenene takže relatívne dobre kontrola o 3r. takže to už boude skorodospelák 😀
zikon ja som len čakateľka na pestunstvo a nemám pocit menejcennosti 😀 😝

zicon
24. nov 2009

Ja mam, lebo ked niesi profi tak sa ta 2/3 problemov netykaju a skus sa na ne co len opytat.

lenuska74
24. nov 2009

prečo ved ked sa opýtam tak mi odpovedia a nezávisličime len tu ale s mnohými aj na skype a su to správne kočky 😉 len sa asi zle pýtaš alebo si proste chlap 😝 😀 😀 😀

zicon
24. nov 2009

Je to jedno, vsetko je jedno.

magimary
24. nov 2009

zicon, zicon...
ale ty sa nepýtaš, ty rovno konštatuješ svoje názory ako nemenné fakty
a to je oooooooooooobrovský rozdiel... 😅

martina_maxian
24. nov 2009

lenuška,, dobre si to vystihla,,, zle sa pýta... občas až hlúpo.. 🙂

magimary
24. nov 2009

leni a ty si bola s malým, teda s veľkým (Dominikom)? ja že so Slávkou... 😉
inak výsledok super-a čo mal, nejaký šelest? 😕

zicon
24. nov 2009

Nie očas ale vždy ja viem že som podla vas hlupy.

maznacik007
24. nov 2009

mary... je mi to luto ze toto zazivate... ☹ ja to plne chapem.. preto sme sa my tak s dankom ponahlali aby nebol ani den bez nas v domove... och je to tak tazke.. dokelu.. neda sa s tym nieco ako ste na tom s pripravou ze by siel na hostovsky k muzovi.. pocas toho obdobia.. no neviem... zavisi to najma od vedenia..

co sa tyka z. tak ja mam pocit ze on rad dviha tlak inym a akoby ho to tesilo.. preto zapinam filter... na taketo reci...

cairka mozes 😉

tak u nas pokracuje lazaret aj mne dost vystupala teplota ninus konecne zaspala a maleho nechavam u mamy na noc.. bojim sa aby to nechytil aj ked mame rusky a tak.. ale predsa len aspon tuto noc 😔

lenuska74
24. nov 2009

hej megi falošné chordy a domino+ nedovieranie jednej chlopne my to máme ako dedičstvo deti to zdedili po mne ☹ a ja po svojom otcovi ktorý tento rok aj na srdce zomrel ale ten je iný prípad ale o mrtvych len dobre či ako sa to hovorí 😉 🙂 a so slávkou o 2r. kontrola takže pohoda ona je na tom lepšie 🙂 ale na ich opičení sa nič nemení 😀 😝

zicon
24. nov 2009

Ja viem ze ma filtrujes.

martina_maxian
24. nov 2009

zicon, nenapísala som, že si hlúpy,,, ale že sa hlúpo pýtaš... 🙂
a to je veľký rozdiel... 🙂 No ale gramatiku by si si mohol trochu zlepšiť, to je fakt.. 😀

zicon
24. nov 2009

Disortografik s gramatikou nuroby nic.

mata2
24. nov 2009

http://svt.se/hogafflahage/hogafflaHage_site/Ko...

toto si otvorte,su to spivajuce koniky 😀
konika rozospievate tak,ze nanho kliknete...najlepsie ked spievaju vsetci naraz.. 😀 😀 😀 decka sa na tom smeju jak hrkalky 😀

najjulinka
autor
24. nov 2009

zicon dávaš tu "pravne" rady o ktoré ťa nikto nepýta a potom ako taký znalec píšeš také hovadiny................... tak sa nečuduj, ked ťa zvozia pod čiernu zem......
a dovolenku si nezasluži len samotná profi mama, ale celá rodiny (aj deti v nej)........ v podstate profi maju neustale adptačné obdobie - to najťažšie s detmi a dookola... to neprejde, nevyrastie z toho.... jak sa dá dokopy, tak ide dalej... a odznova.........
zicon založ si temu "ziconove dristy" - bude mať vystižný názov a každemu hned dojde o čo ide a tak sa neprekvapi

najjulinka
autor
24. nov 2009

Inak dnes s Lucinkou frčíme na http://www.predskolaci.cz/?p=3195 😀 😀 😀

zicon
24. nov 2009

Takze vzivote som nikomu neporadil, co poviem su len dristy, ty ma zvozis uz aj za normalnu otazku a nehovo my laskavo aku si mam temu zalozit. Ja som len zobral dovolenku z filozofickeho nie zakonneho hladiska, nikde som nepisal ako to v zakone naozaj je a uz dristam. Ja viem ty nefilozofujes, a tak nikto nema narok lebo si tuto temu zalozila.

Ja viem ze si toto sice nikde nevycitala, ale clovek vie citat aj medzi riadkamy.

magimary
24. nov 2009

tatik práve prišiel z roboty a povedal, že naša gastroeneterologička nám vezme na vyšetrenie aj Zajka(!) 😵 , teším sa, lebo normálne by sme čakali cca do marca 2010( 😝 )...
jaj, super... 🙂
ešte vytelefonujem aj kožnú na ten deň a budeme mať lekársky záťah ako sa patrí... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre