Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
9. jún 2009

Dobrú noc.

macocha
9. jún 2009

Pomaly je aj na čase ísť spať, nie? 🙂

macocha
9. jún 2009

zicon: obaja sú zlatučkí 🙂

najjulinka
autor
10. jún 2009

Dobré ráno. Idem kávovať...

tulenka
10. jún 2009

dobré ránko,
Teraz neviem, či som správne v obraze. Juli tie vaše dvojky sú černoškovia? Inak, gratulujem k splnenie ďalšieho sna. 🙂

najjulinka
autor
10. jún 2009

tulenka dakujeme... Ideme spolu všetci štyria do Tesca nakupiť oblečenie.. .Tešim sa... Lucinku pekne pripravujeme a teší sa...

lenkove
10. jún 2009

Tulenka
ahoj! teba tu dlho nebolo vidiet! uz ste zdrave? 🙂 a Teri sa uz tesi do skoly, alebo to je mimo nej 😉 ?

lienocka235
10. jún 2009

Ahojte ja cajickujem... 😉

Ninulka dneska idu zo skoly na jazera.. maju tam nejake hry...

tulenka ako sa mate?

Juli.. tak dobre nakupte... a malej M. vsetko najk k meninam..

lenkove ako sa mas uz lepsie?

lenkove
10. jún 2009

Lienocka
da sa to zniest, dakujem, aspon ma tak nepalia oci, hned sa lepsie sedi za pocitacom 😀

tulenka
10. jún 2009

Baby, su zdrave - aspon momentalne. snad im to vydrzi, aspon do zaciatku jula by mohlo, nech mozme ist na dovolenku. Este cakame , kym sa zbavime muzovej sadry.
Terka sa tesi, asi tam uz mala byt, spatne je lahko byt generalom 😅 .Ale minule mi zahlasila, ze jej je v tej ich skolke tak dobre , ze by tam ostalôa aj 5ty rok. 😀 Inak ma pravdu , ich skolka je fakt super. Skola uz taka nebude. Teraz cez leto budu este strasit aj v nahradnych skolkach, lebo cele prazdniny s dovolenkou nevykryjeme.

lenkove
10. jún 2009

Tulenka
nemysli v tychto intenciach 🙂 hlavne ze sa tesi a nechce sa jej zo skolky 😀
veru, len sa vyzdravte, aby ste dovolenkovat mohli.. a ruka sa dufam dobre zrastla !

tulenka
10. jún 2009

No ruka- na druhy pokus- po operacii a zdrotovani ☹ uz asi dobre.
Lenkove, a ty co si schytala za mrcha nemoc?

lenkove
10. jún 2009

Tulenka
asi nejaky bezny virusik, hlava hrdlo, herpes 😀! tu su vsetci chori, pocasie sa zmenilo.. ved viete..
to s tou rukou znie hrozivo 🙄

inak, pocula som , ze IKEA ma byt aj Presove - dufam,ze zo spolahlivych zdrojov! 😎

rita55
10. jún 2009

ahojte 🙂 Juli tesim sa s tebou 🙂 a dobre nakupte.Aj mna chyta nakupna,len neviem farbu ani velkost 😉

najjulinka
autor
10. jún 2009

Ja tak odhadom +/- nakupujem velkost... Prípadne šatičky po bokoch zašijem.. 😉 Nákup úspešný inak.. .Máme oranžové svetre pre oboch teké ako majú baby.. .A pre Margaretku 2pack kraťasov, 2pack šatičiek a nohavicové šatičky - všetko také ako som babám kupila.. .Trošku ma štve, že som nekupila vtedy babam ine kraťasky, lebo tie druhé by som mohal aj Marekovi.. .No nevadí... Ono po synovcoch mám strášne vela pekného a kvalitného oblečka... A plavky kojenecké išli hore scenou... Ale to nakupim až s dvojkami, alebo kupim jednorazovky... Uvidime.. .Lebo to musi byť presne na telo... 😀
No a kúpila som drevený domček aj so zariadením a bábikami.. Taký ten najmenší, najjednoduchší... 😉

lenkove
10. jún 2009

Juli,
to budes mat krasne deticky 🙂

najjulinka
autor
10. jún 2009

Citim sa blbo, že Marekovi len sveter a Margaretke plno... Ale ked babam som doslova babske veci nakupila.. Ja nakupujem veci v akcii... za normalnu cenu ma nejak nelákajú.. .a mali najviac šatičieka tak v akcii... Ale vsak ja to Marekovi doženiem na dačom inom... Autá a tak asi bude treba 😉 😵 😀 😀 😀 uvidíme... Zas také solo kusy mam oblečenia plnooo, takže to nakupovať moc nebudem...

lienocka235
10. jún 2009

juli sak chod fotky.. a kedy pojdete za dvojkami do DD?

najjulinka
autor
10. jún 2009

ake fotky??? co som nakupila? no to iste čo babam. .presne to iste...

lenkove
10. jún 2009

ale Juli, ved vieme, ze chlapom to je jedno, co maju na sebe. Hlavne ze ma auto a nieco cim moze o nieco (niekoho) buchat 😀

najjulinka
autor
10. jún 2009

Tak dnes som robila tie kuracie prsia na horčici, ale dala som feferonovu horčicu... celkom sa to dá 😀

lienocka235
10. jún 2009

uz som pozrela tie fotky..co si minule kupila... pekne... 😵

mne sa od rana nedari.. robim so sharepointom.. a furt mi to tu blbne.. jaaj no nervy.. 🙄 dneska mame este poradu onedlho.. nechce sa mi.. ist.. jaaj uz nech je vikend 😀

dioliana1
10. jún 2009

Cawte
😉

najjulinka
autor
10. jún 2009

tak som vybalila dom... a chýba tam spálna a jeden panák 😠 😖 Tak sa s tým možem poobede trepať do Tesca na reklamačku... aj kusovo som to spočítala, kedže občas na oble su tie foto len ilustračné.. .a chýbaju 4 kusy... je tam napisane že 25 kusov a je len 21... 😠 ešte to prepočítam,a le 25 z toho nebude ani náhodou... 😒

wolfskinka
10. jún 2009

ahojte .... no uz som tu konecne ulietana jako blazon ...

uz mam to sono prsnikov za sebou, som sa tak bala aby nieco nenasiel ... este buduci tyzden krvicka borelioza a ak bude neg mozeme zacat to tretie umele ...

volala som do toho navratu este to tam nemaju ze ta skupina sa posuva na jul ... tak to stihame, povedala ze mi hned zavola ked to rozhodnutie bude mat a dohodneme prvu navstevu .. tak som rada, ale nechapem kde sa to tula ked povedala ze to v pondelok dala do posty ... no co uz ked to posunuli tak sa to stiha den uz hore dole

lienocka235
10. jún 2009

Juli tak to nastve... 🙄
mne den B. pokracuje.. dali take terminy na porade ze no pomoooc ale prezijem... 😝

vecer ideme na pripravu aj zajtra.. takze pozdravim od teba Juli tu profimaminu... /E.V/

dio.. cau.. co mate nove?

wolfi.. no ved hadam to tam uz dorazi... tak nam cela ta procedura od odovzdania papierov, register trestov vyjadrenie z mesta, nasteva socialky, spisanie spravy o nasteve spracovanie toho vsetkeho a odoslanie to do akred. subjektu trvalo mesiac dva tyzdne a par dni... 😝 🤐 ale mali sme smolu ze tata co mala prist na nastevu bola vyse dva tyzdne PN...
ale neboj.. bude to v pohode.. 😉

najjulinka
autor
10. jún 2009

nastve, ale čo už.. ak by nemali na výmenu, tak si ho tak či tak nechám.. .lebo fajn cena... ale kcem komplet, ked sa dá...

wolfskinka
10. jún 2009

lienocka no ty si dobra ze mesiac a dva tyzdne a ja to nahanam uz od aprila a este som sa nedostala ani k rozhodnutiu tu na vsetko maju 30 dnovu lehotu .... v pondelok bude presne mesiac co sme podali tu ziadost ... a rozhodnutia nikde ale snad uz zajtra bude ved uvidime ci mi budu volat alebo nie ...

baby tak ja zase letim domov .... tentokrat chaos panika dnes mam akesi lietacky ... ale zajtra uz bude kludnejsie tak sa tu objavim na dlhsie trosicku povyzvedat co je tu noveho nech som v obraze

najjulinka
autor
10. jún 2009

Tak baby kukla som všetky domy v tescu a zjavne sa výrobca sekol a balíček so spálnou do krabice nehodil.. .tak som sa fajne prešl s krabicou cez mesto tam a späť... Co narobíme...
Zastavila som sa aj v Duplovom bazáre. Kupila čosi malé... Maju aj černoškov panačikov, ale všetkých rovnaký a kus za 80 Sk... Co je moc... ale ked pojdu s cenou dole, tak černoškom našim kupim černoškov... 😀 😀 😀

mata2
10. jún 2009

caute,
juli ty mas taky super prehlad v bazaroch - nevidela si niekde na predaj zabranu do dveri?
ak najdes za dobru cenu,hod prosim ta link. /na dvere 80cm/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre