Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
16. dec 2009

Tak my sme už hore neterka si u nás pospala 3,5 hodinky(švagriná nechápala že tak dlho).
A mňa ide šľak trafiť zateká nám zase strecha 😠 😠 😠 a to ju boli v lete opraviť.(hlavne že sme na jeseň maľovali ) 😠 😠 😠

yukki
16. dec 2009

lenkove, to je normálne. Len v zime podľa stôp to aj pekne poznať. 😉 Mne sa to páči...ako si tu spolu žijeme so zverou.

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
16. dec 2009

Ahojte. Lucka si v obchode čmajzla rohlik.. Dačo som obzerala, kukla na nu a v ruke už odkusnutý rohlík.

Kolegynu som stretla čo toho chlapčeka dnes odovzdávala.. .no dost hroza...

mata2
16. dec 2009

ahojte,
zajkovi vsetko najlepsie 😵
jili a preco bol tem chlapcek odobraty z rodiny?

este kasleme vsetci,ale aspom uz dvojky nemaju teplotu 🙂
zacal padat sneh,ale hned sa aj topi 😝

mixka
16. dec 2009

jeej, zajko ma dnes rocik 🙂 aj my zelame vsetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

magimary
16. dec 2009

A 😵H 😵O 😵J 😵T 😵E 😵!!!
a ďakujeme za Zajka!!! 😵
Posiela Vám pusinky a teší sa, že ste si naňho spomenuli 😵!
Dnes oslavoval ako o život... 😀

myslím, že dnes sme mali pekný deň, však mati mexx 😉 🙂...
a spoznali sme sa s Mimi a Diankou... 🙂, maznáčička Lenka nás asi nenašla 😅...

ešte zajtra a pozajtra nás čaká "akcia" a potom sa to snáď trošku ukľudní...
vzhľadom k tomu, že je toho akosi veľa, vôbec nestíham žiadne upratovanie (a ani nebudem 😝 😀, cez okná vidím, zem sa pozametá tesne "pred", blato nám zo stien nepadá 😀), ale som pokojná, lebo:

Ktosi mi povedal, že Ježiško sa narodil v maštali a tam určite nebolo upratané. Takže pre tento rok dávam zelenú iným prioritám🙂))

...a to doslova a do písmena... 😅 😵 😀

mata2
16. dec 2009

asi budeme mat biele vianoce 😵
sneh sa drzi,zacal husto padat uz napadal asi 1cm 😀

magi ak sa Jezisko narodil v mastali,tak u nas sa isto bude citit jak doma 😀
inak co sa tyka tych vianocnych zvykov,tak nam nosia stromcek anjeliky../zdobime ho z jurom 23.12. vecer,ked decka zaspia,a rano ho najdu rozziareny 😵 /
darceky balime ,a nosi nam ich Jezisko 😎

magimary
16. dec 2009

mati, 😀
tak to má byť, hlavne, že sa bude citiť dobre... 😅 😉 🙂

aj u nás tak so stromčekom...ráno žiaria očká snad ešte viac ako sviečky na strome... 😵
idem tuším šupnúť oslávencove fotečky 🙂

laculik
16. dec 2009

zajkovi vsetko len to NAJ!!!

magimary
16. dec 2009

tak kukenzi 😵 :
na chvíľu... 😉

janivonbenji
16. dec 2009

pozdravujem Zajka a všetko najlepšie prajem... a je krásny!!!! 😉 a ešte prajem nech výjdu všetky "zamýšlané veci, ktoré máte s ním 🤐

martina_maxian
16. dec 2009

magi,,, zajko, aj veľkáči sú fešáci.. 😵 😵 😵

magimary
16. dec 2009

😵 ďakujeme! 😵

maznacik007
16. dec 2009

Mary mex.. nesli sme nakoniec.. museli sme riesit rodinne zalezitosti.. u nasich... cosi potrebovali pomoct.. /odviezta vybavit../ tak sme nestihali nakoniec.. mrzi ma to.. idem kuk foto

maznacik007
16. dec 2009

krasny zajko 😵

magimary
16. dec 2009

leni, aj sme si mysleli, že ti do toho niečo prišlo... 😉
ale keby nás niekto sledoval, ako tam šacujeme (pozorujeme)každú maminku s dieťaťom podobným danulkovi a dianke, tak by nás asi zavreli za nejaký foterizmus, či iný "-izmus"... 😅 😀

a díkes...

magimary
16. dec 2009

nie foterizmus, ale froterizmus 😅 😀

maznacik007
16. dec 2009

inak take tmave /carne/ ako Danko to by ste sa nepomylili... 😀

magimary
16. dec 2009

lenže by si neverila, koľko tam takých podobných detí bolo 😅

magimary
16. dec 2009

ideme mazať 😉 😒 😅

najjulinka
autor
16. dec 2009

mary stihla som kuk... Koberec služi??? (sa mi zdalo, že je na jednej foto vzadu. či to je niečo iné tam?)

magimary
16. dec 2009

hej, je to on... zatiaľ ale položený tak, aby sa po ňom nešľapalo... 😅 😅
je rozložený na vyvýšenej plošinke (pod ktorou su odložené parkety do podkrovia 😉 )

zicon
16. dec 2009

Yukki radsej vlci ako medved nie?

zicon
16. dec 2009

Dnes sme mali vianocny vecierok. Maly bol uuuzasny

ivka2007
16. dec 2009

ahojte aj my sme dnes boli v ikei 🙂 kupili sme stromcek...skoda ze sme sa nestretli ☹

magimary
16. dec 2009

kedy ivka???? 😕 😨 o koľkej?
a ja som chcela kúpiť ten stromček, ale nevedela som si vybrať, tak sme odišli bez stromčeka...
neviete, koľko asi stoja stromčeky pri tých rôznych nákupných centrách? a či tam majú aj menšie? 😕

ivka, ja som zase zajtra u "vás" v Senci...ale len "sekundičku"...u zubárky 😝 ...

yukki
16. dec 2009

Zicon, máš pravdu. Aj medveď sem tam prejde, ale zatiaľ najbližšie stopy vyše pol kilometra od domu čo som ja tu zaznamenala...keď sme pásli tak aj viac nocí po sebe chodila medvedica pár metrov od maringotky, aj s mladým...a nevadili sme si. ona v noci, my cez deň.....
Zajko je krásny a aj meno Zajko mu pristane.

magimary
16. dec 2009

yukki, to áno...zajko mu celkom sedí (k zúbkom 😅 😀 )...
😀 😀 😀

v papieroch hneď z pôrodnice má napísané, že má/bude mať pregnantiu (výrazný predkus 😨 😖 😅 )...

mayap
16. dec 2009

zajkovi k 1. rôčiku želáme všetko najlepšie... 😉 😵

a hlásim chorúšika. Maťko dnes prišiel z družiny dosť skleslý a keď som sa ho opýtala, čo mu je tak mi truľko makový zahlásil, že ho od druhej vyučovacej hodiny bolí hlavička a že mu je strašne zima. no a on to nepovedal ani učiteľke a ani vychovávateľke. keď som mu odmerala teplotu mal 38.5´C. takže zajtra do školy nejde a klušeme k lekárke, lebo tá má od piatku dovolenku. zaspal už o pol siedmej.
a to v piatok idem na preventívnu k zubárovi, a ja mám zubára v mojom pôvodnom bydlisku. plánovala som, že ráno ma tom muž hodí aj s Paťom a on s Maťom prídu v sobotu za nami.
no rozdeliť chalanov musím v každom prípade, lebo Paťo nesmie ochorieť, keďže v januári ideme na odbery neurologičke kvôli tej našej dystrofii... no ale ani odísť od Maťka keď je chorý sa mi nechce... 😔 . ale malý bezomňa tiež nebude... 🙄 . ...sa asi musím naklonovať... 😝
a to má dnes Maťúch srdiečkové narodeniny a vôbec si ich neužil... ☹.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre