Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

monikka22
12. jún 2009

a co by ste na pripravu doporucili usmev navrat alebo UPSVaR

najjulinka
autor
12. jún 2009

monikka22, tak usmev a navrat v pohode... priprava fajn.. .plati sa...
urad priprava o ničom, ale zadara...

pimpa
12. jún 2009

Ahojte, som tu po dlhom case...a hlasim, ze mam konecne vsetky urady a lekarov vybavenych, juuuuu 😔 poteste sa so mnou. Uz sa teraz mozem venovat cele dni nasmu Cukričkovi. Neviete mi poradit, ako sa zmensuju fotky? Chcem nejake nove sem šupnuť ale su moc velke... 😒

laculik
12. jún 2009

pimpa super! tesime sa!
ja riesim zmensovanie foto, tak ze spravim print screen. Cize fotku jednoducho odfotim na ploche. A tym sa mi zmensi. Ale ja robim na macintoshoch. Na PC som nerobila sto tokov, tak neporadim 😒 .
Pridala som fotky 😉

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
12. jún 2009

Ja zmensujem v Microsoft Office Picture Manager ... aj orezávam.... aj všetko...

Laculik Kiko je vydarený.... Ostrihaný je taký iný.. .nezvyk...

laculik
12. jún 2009

velky chalos 😉

mata2
12. jún 2009

zabrana je hotova 😵 idem ju pridat do albumu 😉

najjulinka
autor
12. jún 2009

mata to je diel z postielky??? takto to mal moj ujo... lebo u nas sa za sociku nedalo nič kupiť....... tak to spravil takto nejako..

pimpa
12. jún 2009

no nejako si to s tymi fotkami nejde, musim to nechat na mnazela, nech ma to nauci, ked bude mat trochu casu 😉

mata2
12. jún 2009

hej,je to diel z postielky 😀

mixka
12. jún 2009

laculik, kraaasny je kiko 😵

najjulinka
autor
12. jún 2009

Tak moja segra čaká dvojičky...

laculik
12. jún 2009

daku mixka 😉 !
juli, cozeeeeeeee? sa tych dvojok nezbavis nikdy 😀 😀 😀 😀

mixka
12. jún 2009

juli nebude len dvojickovska mami ale aj teta 😀 😀 😀

najjulinka
autor
12. jún 2009

No moja mama mi pisala...
"Ak nesedieš, sadni si.... Sediš?"
a vedela som kolko bije...
takto telefonovala moja babka mame, ked teta porodila dvojčatá...

mamka chcela dvojčatá stále... a dajak sa nezadarilo... teraz piše, že sa možno konečne dočká ozajstných na furt.... sice ako babi, ale už inak sa to nedá...

cairka
12. jún 2009

jéj juli, tak to je novinka 😵

veve dnes zasa perlila 😅 som robila lečo na večeru a paprika bola dosť štipľavá, tak jej hovorím, že to nevadí, že jej vyženie bacily z hrdla... a po večeri to zaklincovala, že " dobré to bolo. a už sme tie bacily vyženili?" 😀 😀 😀

cairka
12. jún 2009

kiko je parádny s letným strihom 😵

mixka
12. jún 2009

mnam leco, to som pekne dlho nejedla, si ma inspirovala cairka 🙂

magimary
12. jún 2009

jééééééééééééj, juli!!! 😵 😵 😵
včera som akurát rozmýšľala cestou do škôlky nad tým, že my sme tú našu mániu po dvoječkách asi zdedili po našich mamách (a ty si mi to teraz aj potvrdila 😅 ), aj ona vás dvpoch (teba a brata) vozila v dvojkočíku, aj moja mama nás s bratom rovnako obliekala, aby sme boli aspoň ako dvojičky...
a ono sa to normálne na nás prenieslo... 😅 😨 😀
/mimochodom, Tvoja mamina šoféruje? lebo ja som aj antišofésrtvo zdedila po mojej 🙂 )...

mati, zábrana, je náhodou super-pochváľ jura, že je z neho normálne pat a mat v jednej osobe... 😅 😀

pimpa, blahoželám, že už to máte za sebou!!! ja zmenšujem fotky tak, že ich fotím v nízkom rozlíšení (nastavím si to tak na foťáku) a potom môžem iba tie prikladať na koníka...

laculik, kiko je úžasne veľkáčksy chalanisko, normálne na zamilovanie pre baby... 😅 😉

veve, boduje, ako vždy!!! 😀 😀 😀 nexch ich vyžení už navždy a bude mať konečne pokoj s chorobami... 😉

laculik
12. jún 2009

inak juli, asi by ste aj vy s Kaa mali zamiesit, mozno by dvojky boli aj z bruska!

magimary
12. jún 2009

laculik, ale to už by im potom nestačil ani 9miestny R-Traffic 😀
ale priala by som jej to... 😵

najjulinka
autor
12. jún 2009

mary moja mamka vodičák mala skor ako ocko... ale nešoferuje (ocko ju pusti na dialnici troška a tak občas) 😀 😀 😀

mary neviem ako počítaš, ale 2 dospeláci, pestunska Lucinka a 4 profi deti je spolu 7... k tomu ešt enejaké dvojky a je nás deväť... takže stačilo by 😀 😀 😀 Ale to su len teoretické výpočty...

Ja sa zas smejem, že ako to Gita zvladne tie dvojky.. .či náhodou Karol nebude profesionalizovaný profi rodič na dvojčatá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
12. jún 2009

juli, ale ja rátam Tvojim štýlom... 😀
keď by vás bolo deväť, v 9 miestnom aute, kde dáte kočíky , postieľky a atd... 😅
jáj, to Gita čaká?! 😅 poviem, ne?! tak to 😅 sa možno naizaj "ujde" priamo Tvojej mamine... 😅
a to ona mala mať zajtra svadbu, či niektorá iná sestra?
a ona má nejakého stálejšieho partnera? 😕

laculik
12. jún 2009

to gita? ani ja som netusila.

lenuska74
13. jún 2009

Ahojte 🙂
Juli takže Gita bude mať dvojy? 😅 ta to super ta asi budeš na nich prvá čo ? 😀 😀 😀 😀 😀

Veve tak táto na perly je hviezda že vyženili 😀 😀 😀 no ešte že Cairka iba bacily nie aj niekoho 😀 😀 😀 😀 😀 😝

najjulinka
autor
13. jún 2009

mary do dodavky v pohode deviati... to len také kombíčka čo v kufri maju 2 sedadla su pre siedmych málo....... 😉 aj ked su 7miestne....

najjulinka
autor
13. jún 2009

idem si robiť kávu.. .kto sa pridá???

najjulinka
autor
13. jún 2009

tu je mrtvo.. ja už mám aj kávu vypitú....

Baby neporadite kde zoženiem námornícke (pružkované) oblečko pre deti? Teta zháňa pre vnučku...

ludkala
13. jún 2009

Ahojte, ženy. tu je to radosť čítať. Detí ako smetí. Ja by som sa potrebovala informovať o manželoch... 🙂 Súhalsili sami od seba s adopciou, s profesionálnym rodičovstom? A je dnes problém adoptovať si malé bábo do jedného roka? Alebo nemám zúfať? Môj manžel sa zatiaľ na to nechce dať, ja už dlhšie uvažujem nad adopciou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre