Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
14. jún 2009

Janula všetko naj.... 🙂

mata2
14. jún 2009

dik baby 😵
janula,vsetko najlepsie k narodkam 😵 😵 😵

rita55
14. jún 2009

baby ako mam malu odnaucit cmulat si palceky ☹ ja uz neviem co vymysliet na nu.

najjulinka
autor
14. jún 2009

rita neporadím... Lucka si vela cmula a smola....... palce su blbé na cmulanie.. .nejde to vziať tým detom.... 😖

cairka
14. jún 2009

rita, tiež neviem...veve mala dudu a tú sme vyhodili...prst nevyhodíš... kamoškin syn mal ešte 4ročný mozole na prstoch od cmúľania 😅

najjulinka
autor
14. jún 2009

moj spolužiak v osmej triede si palec cmulal...

mixka
14. jún 2009

aj nase baby si pri zaspavani cmulaju palce, cez den to nerobia nastastie a ked spia obcas ho maju, ale ci celu noc veru neviem

magimary
14. jún 2009

matiííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 ,
úúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnééééééééééééééééé fotečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hneď sťahujem do môjho (v PC) súboru "macka a milko" 😉
jej sú takí nádherní...milko je úplne ako Romanko (jeho najstarší brat)... 😉

lienocka235
14. jún 2009

mata... super fotky.. a krasne deti ... vsetky... musis byt hrda mamina 😵

mexx
14. jún 2009

Aaahojte,

tak mame za sebou nedelu, sa citim jak zosrotovana, neviem, co so mnou je, ze som taka unavena... 😅 Drobec davno spi, rano skoro vstavame a trepkame sa na Kramare, tak snad to prezije v pohode ako minuly tyzden. Len ked si predstavim to skore vstavanie, mam dost... 😝

Ale inac sa mame fajn, dieta zacina srotovat vsetko, co mu pride pod ruku (resp. do ust), a vsetko mu tak smakuje, ze si asi tu chybajucu vahu rychlo "prizerie". 😀 Ale by sme boli radi, keby rychlejsie rastol, aspon by nad nim vsetci tak nehikali, ze aky je malicky... 😅
Zuby mu nie a nie vyliezt, aj ked ich cakame uz odkedy prisiel, som zvedava, kolko to este potrva. Aspon tie prve teda... 😕 A v poslednych dnoch je taaak ukecany, ze koniec... 😀

Pridali sme aj par foto na chvilu, tak mozte mrknut. 😉

Mati, kraaasne dietky, z Milka som ja uplne hotova, strasne sa mi paci. 😵 😉

adrianamickova
14. jún 2009

mexx....vidím,zlatý je 🙂 🙂

yukki
15. jún 2009

Vaneska je dobrý zajko! A kuchárka!
Mauglí ma dostal. Úplne. Mexx, nejdete na dovolenku na východ? 😉
A Miluško a Macka sú tradične krásne spokojné dteičky 🙂 🙂 🙂

tulenka
15. jún 2009

Dobre ranko!
Tak krst sme zvladli celkom super. Bebe nespustila Jingle bells (alebo nieco podobne) 😀 jak ma vo zvyku. Ona si stale vyspevuje 🙂 .Ale to je dobre, ved len stastne deti si spievaju.
Terezka dnes isla zo skolky na vylet.Aspon nieco ked skolku v prirode museli zrusit .Idu niekam vlakom a vecer budu mat ohnik a diskoteku a spat budu v skolke. Rodicia maju povinne volno 🙂 (az na to, ze mali vziat aj malakov v nasom pripade 😝 )

mata2
15. jún 2009

dakujem dievcata 😵
dnes ma caka zavaranie ceresni 😝

lienocka235
15. jún 2009

Dobre ranko

gratulujem Bebe ku krstu
a mata zavaranie neazvidim... ael budete mat dobre ceresnicky...

dioliana1
15. jún 2009

Cawte, zajtra začínajú malovať (konečne)...
Vítam Bebe medzi Božími deťmi.... 🙂

najjulinka
autor
15. jún 2009

Ahojte...
Tak postielky 2 oranžové kupene.. .a ešte som kupila 4 supravičky.. .sa vytešujem.. by som kupila aj všetkých 5 (na prestriedne) čo mali , ale v jednej chýbal jeden kus (myslím tričko), tak sa vytešujem.. .su roznej farby.. .som tie supravičky zoskladala, lebo porozoberané mali a tak rozhadzane, že som bola rada, že som ako tako komplety 4 ponachádzala - polodupky, tričko s dlhým rukávom a podbradník.. .jedna supravička stala len 2,61€, tak som to tam nemohla nechať... 😀

mexx
15. jún 2009

Ahojte,

dnes to tu tusim moc nezilo, alebo zas nesiel Kon cez den? 😕 Mne blbol vcera stale, a dnes sa dostavam k netu az teraz, tak ani neviem...

Vsetko sme dnes vybavili ako treba, drobec sa drzal, bol vynimocne poslusny, a teraz uz sladko spi. 😵

Yukki, my chodime na vychod na chalupu, a snad sa nam podari aj toto leto aspon na par dni, takze ked pojdeme, mozme si dohodnut nejake rande. Ja omrknem Kiku a ty Maugliho a pohoda... 😉

cairka
15. jún 2009

ahojte.
mati, to je strašné... ešteže bývame na prízemí 🤐

mexx, nešiel kôň dosť dlho....

baby, pri tej šiestej chorobe musí vždy byť najprv horúčka až potom výsyp? lebo veve sa mi poobede vysypala, ako žihľavka a kedže mi ráno uchmatla citrón, tak som myslela, že z toho, ale celé poobedie je taká "nemrdom" a teraz jej aj horúčka vyskočila, tak neviem... ináč jej není nič, tak snád do rána bude OK. dala som jej zatiaľ iba fenistil, ak to je ozaj z toho citrónu.

ináč dnes som si myslela, že sa pocikám, len som sa musela tváriť vážne 😀 😀 😀 sa hrala s bábikou a vyzliekla si tričko, prstom si prešla popod prsíčko a hovorí "teraz to tu otvorím a ema sa mi narodí zo srdiečka" 😅 😀 😀 tak som jej vysvetlila, ako to je s tým narodením zo srdiečka, že to je iba akože, že ked niekoho ľúbime, tak ho máme v srdiečku a potom celé poobedie chodila "a teraz ma máš v srdiečku?...a teraz?..." 🙂

rita55
15. jún 2009

cairka,mata,mex uzasne fotky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mexx
15. jún 2009

Cairka, to bolo mile... 😵 😉

najjulinka
autor
15. jún 2009

Varim hovädziu polievku.. .Luuubim... 😵 😅 😀

yukki
15. jún 2009

Cairka, no Veve je riadna držka! Kika to má ľahšie, ja som po operáciách rozrezaná od hrudnej kosti až po pupok tak ona asi nepochybuje, že sa vyliahla tamade.
Mexx, tešíme sa veľmi preveľmi, keby sa to podarilo!!! 😵 😵
Ozaj, baby, dnes lietal ponad nás bocian!
ČIERNY!!!! Tak ja už asi len zas dajakého kakaovníka do série ku Kike vyfasujem!

rita55
15. jún 2009

yukki 😀 😀 😀 a nic nove zatial?

lienocka235
15. jún 2009

ahojte... yukki tak cierny bocian... no tak hadam nieco prinesie... nase j raz jedna pani povedala ze ju donieslal vrana.. lebo je dievcatko.. tak sa urazila ze s nou uz neprehovorila... 😀

inak pekny vecer

najjulinka
autor
15. jún 2009

Pridala som foto z dnešnej skúšky postielky 😀 😀 😀

yukki
15. jún 2009

Nie, ono v lete aj dosť pochybujem, že sa dačo pohne. Verím v jeseň-tak to bolo aj pri Kike, potom do Vianoc bola doma. Pridala som fotočky. 😉

mixka
15. jún 2009

jeeej yukki, ked vidim, ako sa kika clapka na dvore, tak uprimne zavidim 😵

lienocka235
15. jún 2009

inak my sme v endelu boli na devine a tam sme videli tiez bociana.. ale toho klasickeho... tak uvidime co prinesie.. k nam...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre