Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
25. jan 2010

ahojte

vitam Tatianu, akosi tu v LV zanikla.. 😉
my sme dali vypis z katastra 😕 a na nom tarchy, co nie su nase 😎 este neboli prepisane vtedy,no hadam nevadi.. a zo sudu nic.. 😔 dnes mi ale volala nasa profi, ze "necakaj ty postu dnes moja" 😀 ze iba dnes od nej chceli spravu o IA 😔
a ja som dnes cely den malovala, zajtra za Malou, potom na druhy koniec SR babku pred operaciou pozriet a vecicky pre dietatko nase po neterke zobrat .. a no deeeeeees...

Mata, s duchy nie su zarty, hlavne, ak to beries trosku vazne, pls. nerozkazuj mu ty, ok? ale v mene Bozom, alebo Jezisovom, fakt velmi dolezite.. (sorry za intermezzo) myslim na vas..

jo aj DVOJECKAM vsetko naj 🙂 same dobre veci nech ich stretavaju po vsetky dni ich zivota 😵 😵 😵 😵

ralanka
25. jan 2010

ďakujeme 🙂
zajtrá idem volať na matriku či už im prišiel zo súdu papier na určenie mena aby mu mohli vystaviť rodný list lebo bez neho sa nepohneme ani materskú vybaviť ani prídavky no prosto nič tak držte palce nech to už konečne majú 😵 😵

martina_maxian
25. jan 2010

lenkove ďakujeme,,, no a ty to všetko zvládneš,, neboj,,, aj my sme tak makli pred príchodom dvojičiek,.,, a teraz je to už skvelé...
ralanka,, jasné, že držím palce, najviac ako je to možné...
Ja som dnes dala výpoveď z práce, lebo ma nonstop otravovali s niečím... že príď a urob a vybav a treba stretnutie, a na toto som už nervy nemala, tak som dala výpoveď ... a taká som spokojná.... paráda... 😀

mata2
25. jan 2010

jaj,ja by som zabudla 😅 ...dvojkam vsetko naj k narodkam 😵 😵 😵

lenkove
25. jan 2010

Martinka
waw... ty si razna zena, uplne najraznejsia 🙂 tak vela stastia do noveho zivota 🙂 a tak im treba,nemali ta otravovat 🙂

martina_maxian
25. jan 2010

mati ďakujem, dvojky už pekne narodeninovo spinkajú.... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

laculik
25. jan 2010

martina aj ja sa pridavam ku gratulaciam! Hlavne vela zdravicka zelam! 🙂 🙂

martina_maxian
25. jan 2010

ďakujeme,, veľmi veľmi pekne... 😉

magimary
25. jan 2010

baby, ani ja som nedávala LV (!), nikto sa ani len nezmienil... mala som tiež taký vytlačený lajster (od tety z úradu), čo všetko treba a toto tam nie je...

matimaxi, musím sa smiať!!!dla si dvojkám najkrajší darček! Mamu na celý úväzok!!! 😵 (myslím tou výpoveďou... 😅

mati2, nabudúce, ked prídem, prinesiem Ti svätenú vodu... 😉 🙂

leni, máš toho veľa... 😝 , ale Tvoja motivácia ťa poženie... 😵

my sme teraz zase prišli z podkrovia... 😅

martina_maxian
25. jan 2010

lenkove, som rázna keď treba a teraz už asi fakt bolo treba.. 😀 😀 Majú, čo chceli.. 😀 😀 😀

martina_maxian
25. jan 2010

magi,,, veľmi ich ľúbim a dala by som im všetko na svete.. sú to moje poklady...
a kedy prídeš k nám?? hmm??? aj k nám možeš priniesť svätenú vodu... 😉

magimary
25. jan 2010

matzimaxi, ja by som zablúdila 😀
lebo by som bola odkázaná len na verejnú dopravu a to si s drobcom v tejto kose a jeho soplíkmi netrúfam... 😅

laculik
25. jan 2010

ahoj magi, nevies nahodou, ze kolko mozem nechat malej ichtiolovu mast natretu? nasla som jej v sobotu pod pazuchou vredik, na povrchu asi ako vacsia potnicka, ale vnutri pod kozou to ma dost velke asi ako hrach, ale nepravidelny tvar. aj ju to boli, ked trochu zmacknem. tak cakam, ze jej ta ichtiolova mat vytiahne, aj ked uz to mala dve noci a zmensilo sa to minimalne. nemate niekto skusenosti? Zevraj ked nic nezabera, sa to vyrezava 😨 .

martina_maxian
25. jan 2010

pošlem po teba odvoz?? 🙂 ja som verejnou dopravou nešla ani nepamatám... 😉 🙂 🙂 🙂 ale teba by som už veeeeeľmi rada videla...

lenkove
25. jan 2010

Mary
nie je toho tak vela, kedze na dizertacku ani nekuknem 😔 😔 aj ma to stve, aj niet kedy, marnost nad marnost!!!! 😠 😠

Martinka 😵

laculik
25. jan 2010

lenkove ani nespominaj dizertacku, ja sa musim do dvoch tyzdnov prihlasit na poslednu cast obhajoby, co je miliarda papierov. A niekedy v juni tu zaverecnu cast aj obhajit. akoze nevtipneeeeeeeeeeee.

laculik
25. jan 2010

nemam cas!!!! ked si aj nejaky najdem tak idem radsej cvicit, alebo na nemcinu, alebo knihu precitam alebo len tak cumim do plafona a nerobim nic! som otrasnaaaaaa. najradsej by som to vzdala, ale uz som tooooolko energie do toho dala, ze teraz vzdat, by som to lutovala.

lenkove
25. jan 2010

laculik,
ani nespominaj datumy, len mi to pripomina, ze ja terminy uz zjavne nestiham .. a tebe drzim palce, to das 🙂

laculik
25. jan 2010

lenkove??? chces to vzdat? nieeeeeeeee

lenkove
25. jan 2010

Laculik 😉
ja by som to tiez vzdala, ale moj produktivny zivot tomu obetovany a nicovate nic z toho 😅 😅 ako hovorim, marnost nad marnost 😠 😠 teraz ked mam dokoncovat sa mi rodi dcera, no co narobim 🙂 😵

magimary
25. jan 2010

lacik, skús ešte túto noc nechať natretá a zajtra uvidíš...
ešte by som skúsila napr. Pytiol al. Framykoin masť...
ak to neprejde do 4-5 dní, tak s ňou zbehni k deckárke, pošle vás na chiru... 😉
matimaxi, alebo prídete vy... 🙂

lenkove
25. jan 2010

Laculik
ja nechcem, ale zjavne to akosi nemam kedy dokoncit.. teraz kym nemam malu tak mam na krku vsetko zariadzovanie bytu a ked pride mala, tak uz nebudem mat cas na nic, tak to vyzera.. alebo to mozno bude inak, netusim 😨 😨 ale co mam ju (to ako Malu moju) nechat tak? 🤐 🤐

martina_maxian
25. jan 2010

magi,,,ale veď ty si stále zaneprázdnená,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 tak nebudeme otravovať... 😉 😉 😉

laculik
25. jan 2010

leni, nebudes na zaciatku stihat, ale ked sa zabehnete, tak budes. nemozes to este prerusit? ja som si uz vsetko vystrielala 😅 . magi, daku. sak toho sa bojim, ze jej to budu rezat (totizto uz to ma cca mesiac, ale ja blbec som jej to nechytala, som si bola ista ze je to povrchova vacsia potnicka,vriedok,ma ani vo sne nenapadlo, ze uz to ma aj dovnutra) synovcovi rezali na kolene a ani neumrtvili ☹ ...

lenkove
25. jan 2010

laculik,
do konca roka musim byt obhajena aj udelena 😔 alebo zacat odznova 😨 aj nad tym uvazujem 😅

magimary
25. jan 2010

matimaxi, nie úplne stále... 😅 😀
jamám aj lepšie aj horšie týždne...
lepšie=veget, horšie=zaneprázdnenie...
tento týždeň je busy, možno ešte aj ten ďalší ale potom zatiaľ nemám nič také...
a najmä cez týždeň to je relat. v pohode (ak nie som niekde "na behačkách" s malým apod.), len víkendy máme plné (práce v podkroví)... 😅
mati, spokojne sa kedykoľvek ozvi a ja ti poviem, či "tam" niečo mám, či nie... 😅
čoby si otravovala?!? 😨 🙂

laculik
25. jan 2010

idem drichmenzi. dobruuuu.

magimary
25. jan 2010

jaj, lacik, ak už to tam má tak dlho, tak ani maste asi nepomôžu... 😒 😕
zrejme budete musieť zabehnúť...
keby jej nechceli umŕtviť, tak si vyžiadaj... 😠

martina_maxian
25. jan 2010

magi,,,ja veľmi nerada otravujem niekoho... 😉 Ale tak snáď sa niekedy stretneme..... Ja sa na teba veeeľmi teším,,,, 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre