Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

tatiannna
15. feb 2010

Počkaj, v poradni? Aj ja som robila v poradni 🙂 myslíš bývalé PPP?

áno, tie naivné predstavy sa tu aj mne rúcajú posledné dva týždne asi... 😉

magimary
15. feb 2010

no v terajšej PPP s CVaPP 😉
vtedy to bolo CVaPP samostatne... 🙂

tatiannna
15. feb 2010

áno, áno, teraz je to už CVPPaP 🙂 a našťastie tam už nerobím 😝 tak sme vlastne kolegyne už v druhom zamestnaní 😉 😀

magimary
15. feb 2010

no, ja tam ešte (papierovo) robím... 😉
odkiaľ si?

tatiannna
15. feb 2010

z TN... ja od nového roku už ani papierovo dúfam...

magimary
15. feb 2010

máš skončenú sociálnu prácu, či...?

tatiannna
15. feb 2010

sociálnu prácu Bc a sociálnu pedagogiku Mgr...ty si odkiaľ?

lenuska74
15. feb 2010

Ahojte 🙂 tak hlásim oficiálne sme dostali, že sme ešte na ďalšie 2r. vhodný na nrs 😅 a inak megi ty to vieš že aj ja som si poriadne poopravila svoje predstavy ohľadom nrs 🤐 a moje najivné predstavy sa zmenili na nočné mory ale kvôli nejakému jednému opustenému dieťatku to stojí zato 🙂

magimary
15. feb 2010

hej, leni, TAK je!...
aj kvôli jednému Opustenčekovi to stojí za to!
v tomto sme neprestajne a neotrasiteľne "naivní" (v dobrom) i naďalej... 😅 🙂
a blahoželám, leni!!! 😵
tiež vás to stálo kopu stresov a nervov (!), jedna po...á aktualizácia... 😖 🙄 😝
ako si dopadla v nemocke? 😕

tatiannna
15. feb 2010

joj keď sa učím len s jedným, to je aká pohoda 🙂 skloňujeme a malá konečne má záblesk a vyhlásila :šak za chvíľu si budem myslieť, že je to ľahké 😀 no a za chvíľu musí odísť...kuuua

magimary
15. feb 2010

toto si pozrite, je to nádherné...a milé zároveň... 😅 😀 😵:

http://www.maniacworld.com/how-to-get-your-baby...

lenuska74
15. feb 2010

supeeeeer :D ja to poznám mm naučil takto spať malu že nad ránom ju vzal na seba na brucho a ked odišiel do zahraničia tak som bola dlho náhrada 😀 ešte že to bolo iba ráno :D
no ten cirkus okolo toho nemal chybu 🙄
v nemocke asi tak že 10.3 nastupujem a 11.3. idem pod nože 😨

maznacik007
15. feb 2010

lenuska gratulujem.. a mary... ak som zabudla vam tiez.. takze ak som spravne pochopila zajtra pojdete sa vzdat odvolania a hned si date zajka vyhladat a oficos o neho poziadate... ? a uz ste za vodou... vlastne 😵

mixka
15. feb 2010

leni, tesim sa, ze ste dalej v zozname 🙂 a operaciu zvladnes, si sikulka 😉

magi, uzasne video 😀

lenuska74
15. feb 2010

vďaka maznáčik len to vidím na ďalšie 2r. čakania ale zvykám si
vďaka mixka, len nech mi daju niečo fajne na spanie a nech ma potom zobudia a bude to ok 🙂

magimary
15. feb 2010

leni, tak myslím na Teba...silno 😉 ... ale som si istá, že bude dobre... 😉

leni-mazn., dík...uvidíme, či bude všetko zajtra tak, ako plánujeme... 😕 ale pevne veríme...

dioliana1
15. feb 2010

Lenka gratulujem 😉

lenuska74
15. feb 2010

vďaka megi aj ostatní 🙂
ja verím že maličký ostane u vás 🙂 ja si ani neviem predstaviť že by to dopadlo inak 😉 myslím na vás stále aj keď tu nestíham chodiť 🙂

brulka
15. feb 2010

lenuska aj ja sa pridavam ku gratulaciam 😵 😵 😵 a drzim palce aj na nemocnicu a OP 😔

magimary
15. feb 2010

ahoj, bruli 😵 !
ozaj, babulky, skúsené "náhradkárky",keď ste si boli "vyberať" zo spisov, resp. pozerať spisy na úrade, aj sa vás "kompetentní" niečo pýtali (myslím aj niečo také osobné-že kde robíte a tak)?, koľko vám dali času, aké a koľko spisov vám ukázali?
vďaka za odpovede 😅 😉

mixka
15. feb 2010

ja som ti magi odpisala na skype 🙂

lenuska74
15. feb 2010

megi ja som si mohla vybrať kraj a dali mi "všetký" spisy :D aj ked neverím že to boli všetký ale tvárili sa tak a prešla som ich všetky asi na 3x 🙂 a bola som tam vždy asi také 2-3hod.

brulka
15. feb 2010

magi 😵 no konecne si naplno spat 😉
nam ukazali na urade iba jeden spis, ale ja nie som skusena nahradkarka. mam len tuto jednu skusenost. a rozhodnut sa bolo treba najlepsie hned alebo co najrychlejsie do dalsieho dna. a nic ine sa nas nepytali. neviem preco by sa vas mali pytat ??? ved vsetko maju o vas v zaverecnej sprave a ta je teda velmi aktualna !!!

magimary
15. feb 2010

brulka, možno máš len jeden zážitok, ale myslím, že práve tam, kde to zaujíma aj mňa... 😨 😉
a prečo len jeden spis??? 😲
leni a ty si tam mohla byť bez manželíka? lebo mne trikrát zvýraznila,že bez muža nech ani nejdem, lebo tamMUSIME byť obaja 😕

leni,mixka, ďakujem vám!!!

mata2
15. feb 2010

ahojte,
magi,lenuska - super spravy 😵 😵 😵

ja hlasim,ze u nas uz dobry tyzden neni nikto chory 😎 ...po vsetkych tych kasloch,soploch,kakani,vracani....

lenuska,na aku operaciu ides? 😕
ja som objednana v maji na operaciu kolena v topolcianskej nemocnici,a cez vikend davali v spravach ze od 1. marca prestane poskytovat zdr. starostlivost 🙄 ..
tak sa budem musiet objednat inde,a zas mesiace cakat na termin... 🙄

inak milko dnes zabodoval 😀 ...hrali sa nejaku vojnu v detskej ,milko do toho vlozil päste a rozbil tomasovi nos..
a ja som taka hnusoba,ze ma to celkom potesilo 😅 ..nie to ze ublizil tomaskovi,ale to ze z toho maleho leziacika vyrasta zivotaschopny chalan,a aktivne sa zucastnuje na tych surodeneckych hrach....

a predvcerom dalsi pokrok dvojky urobili.....prvy krat v "rozhovore" medzi sebou pouzili skutocne slova,ktore davali zmysel....macka daco hladala a asi sa jej zdalo ze milko to ma,tak mu povedala daj...a milko odpovedal nemam.
lebo hoci poznaju dost slov,tak v "rozhovore" medzi sebou pouzivaju len take detske blabotanie..

teraz posledne tyzdne mi pripadaju tak ze sa pomaly lucime s tym babetkovskym obdobim a zacinam mat doma skôlkarov.. 😅

lenuska74
15. feb 2010

jasne že sama oni mm ani nevideli ešte 😝 ja vždy chodím sama a oni sú vždy milé 😅

brulka
15. feb 2010

magi aj my sme museli prist obaja. no oni to beru ako jednu sancu. a jeden spis je na tom urade myslim uplna norma. oni viacej neukazu !!! to az tu som sa docitala ze niekomu ukazali na urade tri spisy.to sa na nasom urade magi asi nerobi ... to treba ist do navratu tam ti ukazu aj 10 spisov ak budes chciet a mat na to odvahu ...

lenuska74
15. feb 2010

ahoooj maťa no super takže aj ty pod nože 😅 ja so štítnou žľazou do KE Šace na miniinvazívnu
ale aj ja sa teším že malý je už u vás doma a ako vravíš zučastňuje sa na súrodeneckých hrách 😀 😀 😀

mata2
15. feb 2010

magi,ja som tam bola tiez bez jura,nepytala sa nic osobne,povedala ze maju okolo 600 spisov,a pozriet som si mohla vsetky...

brulka
15. feb 2010

fiha mata tak to som este o urade nikdy nepocula 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre