Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

tatiannna
18. feb 2010

no počítam, že 6 týždňov musí ostať na diagnostiku

mata2
18. feb 2010

moze,ale aj nemusi,nie?

dioliana1
18. feb 2010

ja som prvá čo ju može dostať do profi k surodencom

dioliana1
18. feb 2010

ostatné cez IP

lenkove
18. feb 2010

Dio
super 😵 😵 😵

inak ja tiez riesim, ci ta nasa bude matka dodavatelka alebo nie, ze kedy si dat ziadost o druhe a tak 😀 je to cynicke, ale 🤐 🤐

a nechapem co vsetci chcu radsej baby (teda aj ja) ale ako som pisala na FB pri pohlade na Vasicka zacinam zvazovat, ze aj chalan by nebol zlyy voobec nebol zlyyy 😀 😵 😵

lenkove
18. feb 2010

inak, ktovie ako Mary na interakcii 😀

lenkove
18. feb 2010

moja princeznicka dievcatkovska sa tak krasne hra s predlzovackou 😀 zaujimaju ju len kable, nabijacky a zastrcky 😀 esteze som chcela a mam dievcatko, ze? 😀

maznacik007
18. feb 2010

nemusi byt sest tyzdnov na diagnostiku velmi bude zavisiet od celkovej situacie.. ci bol dany suhlas a pod.. aj my sme chceli este dievcatko... 😵 ale este je pre nas priskoro.. a potom o dievcata je velky zaujem... u nahradnych rodicov... take ked su solo a malinke... 😉

mata2
18. feb 2010

u nas sa nestasie stalo 😖 na priecesti behlo pod vlak osobne auto,tak lietaju sanitky a poziarnici...nechapem jak sa to mohlo stat,ked su tam zavory 😲

macocha
18. feb 2010

Mata 2, ty si blizko pri tom priecesti? To sú lokality z hororom v cene, my sme také mali pri bývalej robote - pár smrteľných nehôd bolo...

najjulinka
autor
18. feb 2010

Vasicek je asi obsadený lenkove... a prajem mu (im) to.......

mata2
18. feb 2010
lenkove
18. feb 2010

Juli ano? 😵 😵 a kym, pls ip, ci este nie? 🙂
a ja som sa nelakomila na Vasicka konkretne, len na nejakeho takeho zlateho chalana 😀 sak keby Mexx a Mary tych svojich neskryvali ako ziarlive manzelky by som sa lakomila mozno aj skor na nejakeho 😀 😀

macocha
18. feb 2010

Aj moje druhe bude chlapec 😉
Akože dnes som odrovnaná aj z tej mojej jedináčky 😝 ale vždy som chcela chlapca. Ale všetci mi tvrdili, že ja chcem dievčatko a nedali si vysvetliť, že ja by som radšej chlapca... a vysledok poznate 😀 a aj jej súrodenec z matkinej strany bola sestra - to mi pomohlo, lebo inak by ma to lámalo a teraz by som bola už na psychiatrii. 😎

najjulinka
autor
18. feb 2010

ja som chcela 2 baby a Kiko zas moje vnimanie zmenil 😉 Dodnes som rada, že sme ho mali, aj ked nam neostal... Slničko zlatunké.

yukki
18. feb 2010

Ja chcem dievčatko chlapca už mám

macocha
18. feb 2010

Yukki 😀 😀
ja mám taký mix, parádnicu zaľúbenú do autičiek

magimary
18. feb 2010

leni, ty potvroka 😀
ešte neinteragujeme 😀 , dnes nám len prišlo mailom z úradu, že požiadali dd o IA, ale prišlo to tak, že príloha je poškodená a tak nejde otvoriť, takže ani neviem, čo to prišlo, ale v texte správy& bolo napísané niečo v tomto zmysle... a keďže do dd išla tá ista príloha v kopiii, asi to nevedia prečítať a tak zatiaľ nič neschválili 😅 😀

tak my netrpezlivo čakáme na IA a môj mužík každý deň, keď príde z roboty, už "hľadá" malého, že ako bude platná IA, keď on ani malého nevidí, lebo už spí?! 😀 skrátka, mu malý interakčník chýba... 😀 😀 😀

ja chcem dievčatko!!! 😵
ale ja viem, že sa dočkáme... 😅
len dúfam, že henď v tejto najbližšej "várke" nebude Bambuľka (v krabici, stuhou previazaná 😅 ), lebo veď sa ešte musíme zžívať s našim srdiečkovým "novorodenčekom" 😵
a asi by nám tak skoro ani neumožnili ďalšiu ponuku z úradu 😅 😨

ozaj, a včera môj ocino (môj rodič 😅 ) malého slávnostne privítal do rodiny ako ich jedenáste vnúčatko 😵 😵 😵

teším sa!!!

jó a juli, "naša bio" je na tom podobne ako bio matka tvojho vašíčka... 😔 😒 ☹
to by človek neveril... 😔

dio, hoď IP 😉

lenkove
18. feb 2010

Yukki 😀

Ja idem upratovat, mame tu ako po bombardovani 😀 inak moje dieta uz spi 😅 cez den spi max a to max max max 2 hodinky /skor hodku a pol na 2krat../ vstava o piatej a laha uz o siestej 😅 😅 neviem co nepospi dlhsie cez den, ale hadam to pride.. inak uz nereve ako o dusu 5 minut pred zaspanim ale dnes len 30 sekund 🤐 😵 uvidime ako zajtra 😅
tak dobru noc, kym doupratujem (hlavne sprostaka koberca 😝 ) pojdem rovno spat 🙄 😀

lenuska74
18. feb 2010

ahojte 🙂
jééj super megi vidím že u vás doma je to zábavné a to ešte neboli oficiálne ani IA 😀 😀

saskah7
18. feb 2010

Mary, vy musite teraz absolvovat este interakcie? To je len tak pre formalitu? Vsak je u vas uz niekolko mesiacov. To musite pred nejakymi "odbornikmi" predviest, aky mate vztah, ci co?
A co znamena vyraz "matky-dodavatelky"? to su take tie "chronicky rodiace", vacsinou romky, ktore porodia a hned bez okolkov davaju deti do adopcie? alebo ake?
este jedna otazocka: kedze je tak ohromne avizovane, ze nezamestnanost chce stat riesit naborom novych profirodicov, tak je mozne, ze ked sa prihlasim na urad prace, tak mi urad moze ponuknut tuto pracu a dokaze mi aj najst realne tu pracu, cize dietatko? alebo je to fakt tak, ze si to musim zhanat sama, ako vy vsetky, co ste rozposielali tolko ziadosti a vacsinou bezuspesne...?
mrzi ma tolko otazok, ale dovolili ste mi pytat sa pri nejasnostiach 😉

tatiannna
18. feb 2010

veeeľmi silne pochybujem o tom, žeby úrady zháňali pre teba dieťatko...iba ak by si nejaký DD dal žiadosť na ÚP, že má voľné miesto profi rodiča a chcel by robiť konkurz alebo čo, ale to sa mi vidí dosť nereálne, lebo profi je veľa, ale miest je málo a ak sa aj nejaké vytvorí, nie je problém ho obsadiť... teda aspoň v končinách, ktoré ja poznám

najjulinka
autor
18. feb 2010

saskah moj muž bol nezamestnaný a urad nepomohol nič... hned jak sa hlasil na urade, tak povedal, že chce robiť profi, lebo videl že tam vsade visia plagaty. boli maximalne začudovaní že to chce robiť a poradili mu tak, že ho skor dezorientovali... prišiel domov... povedal čo a ako.. . ja som povedala, že to je blbosť.. nabehla som k nam do decaku, na urad a do par dni sedel na priprave 😉
ale ked niekto by dal na tie rady čo na urade povedali, tak by snad dodnes nemal pripravu..... 😠 😠 😠

saskah7
18. feb 2010

myslela som si... len potom fakt vobec nechapem iniciativu v mediach... ale to asi nikto z vas ☹

cairka
18. feb 2010

saskah, iniciatíva v médiach musí byť, lebo zobrali koruny z eurofondov a musia robiť propagáciu profirodičovstva... ale miesta sú o šťastí, respektíve s veľkými deťmi sa dá...

najjulinka
autor
18. feb 2010

Eu plati, tak sa vyhadzuju penež EU... nabali sa na tom kde kto a ide to z EU ....

tatiannna
18. feb 2010

už to tu bolo, ale pre istotu a pre zorientovanie 🙂
http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/218435/Dals...

tatiannna
18. feb 2010

Môžem robiť profi pre 2 DD?

najjulinka
autor
18. feb 2010

možeš tatiannna...

tatiannna
18. feb 2010

tak to som rada...len tak teoreticky to teraz riešim, lebo idem do boja...síce tieto deti vrátim, ale nenechám to tak...a je to pomerne vysoká hra, tak je možné aj to, že ich budem mať späť...každopádne je to na dlho a dovtedy môžem mať dieťa z iného dd...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre