Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

bubi35
13. nov 2009

Nooo tak to poznam to je kusok od nas my sme v Horných Salibach.

eli77
13. nov 2009

zeby sme niekedy dali stretko?🙂

bubi35
13. nov 2009

kludne.Ked pojdeš pre draheho tak sa zastav dam ti cez IP t.č.?

eli77
13. nov 2009

super🙂

marketka1
13. nov 2009

magimary ja som názoru že sa s profi mamkou treba rozlúčiť určite aj s celou rodinou, ale ja by som išla s malou.
Neviem prečo ale chcela by som byť s nou možno do istoty veď už je za ňu eli zodpovedná,od DD to vôbec nebolo pekné ja mám známu ktorá je tiež profi mama a detičky ktoré odovzdala novým rodičom dala dokonca pokrstiť a sú krstnými rodičmi a stretávajú sa niekoľko krát do roka je to pekné že si cudzí ľudia vytvoria novú rodinu, ktorú spájajú spoločné deti ja som tiež zato aby dieťa vedelo kde a s kým bolo kým prišlo domov.

a ešte druhej známej sa prihodilo že DD prišiel na návštevu rovno s malým chlapčekom a profi mame medzi dverami vymenili deti "kus za kus" to bolo tiež na hlavu postavené a na porade sa potom z toho riaditeľka smiala že na čo všetko musí byť profi mama pripravená ☹

bubi35
13. nov 2009

Ty kokso tak to si neviem predstaviť pocity tej profi,že kus za kus?!

eli77
13. nov 2009

to akoby ani neslo o ludske bytosti ale o veci...strasne... 😠

adkapo
13. nov 2009

Aj ja som v kontakte s profimamou našej Sofie , aj keď len cez email, ale snažím sa ju informovať čo a ako Sofia a posielame si foto.O to zvpášť ,že Sofia bola jej prvé profi dieťa 🙂

mixka
13. nov 2009

kocky, neporadite mi niektora, kde zozeniem knizku pre deti kacer clap ???

adkapo
13. nov 2009

U nás to trvalo asi 2 mesiace kým nám ju dali z profi rodiny tak to bolo aj pre profimamu ,,ľahšie" 😒

bubi35
13. nov 2009

to je tebe mixka

mata25
13. nov 2009

lenkove,
mame ho cez Navrat, ale ja som ho nenasla, to jedna holka z navratu ked zbadala jeho zlozku tak mi volala ci mame zaujem.

a k tej vasej teme co vas tu pohltila, ja som sa ocitla v takej situacii, ze mi prislo schvalene predbezko asi 2 hodiny predtym ako som mala ist pre maleho na vikend. tak som rovno volala rodine, aby mali cas sa trocha rozlucit, aj tak to bol pre nich sok. vedeli, ze maly k nam pojde nastalo, ale netusili, ze to bude tak zrazu z hodiny na hodinu. ale potom sme tam boli este po par tyzdnoch na navsteve a doteraz im priebezne posielam info a fotky. ale aj tak to bolo dost narychlo, my sme sa tesili, ze krpca nemusime niest v nedelu naspat,ale pre nich to bolo urcite tazke.

bubi35
13. nov 2009

tak aj u nas to bolo,že sme chodili na víkend brať deti ale aj tak keby poviem profi beriem si ju a viac ju neuvidiš no neviem.Ved sme ludia a mame srdiečko nie?

mixka
13. nov 2009

mati, toto som nasla, len to je cd.cko a ja zhanam knihu a nikde sa k nej neviem dopracovat ☹

magimary
13. nov 2009

marketka, aj my sme nášmu "Prvému" krstní a stále sa kontaktujeme a navštevujeme a telefonujeme si (ja nikdy nič neiniciujem, aby som ich nejako nezaväzovala, je to len a len na nich) a spolu oslavujeme a máme vlastne novú rodinu...a nie jednu, ale každú...ktorú sme doteraz "zásobili" našimi detičkami... včera som mala záplavu mailov (aj s fotečkami) od "našich" mamín (maminy našich profidetí), akoby sa dohodli... 😅 , vo všetkých sa o.i. potrebovali poradiť ohľadom zdravia...svojcih ("našich") detí... 😉
a
ten "kus za kus"... 😔 ☹ ☹ ☹
nemôžem sa zase rozcítiť..., lebo vás tu budem obťažovať svojimi emočnými výbuchmi... 😔
odpustite mi ich... (tie predošlé...) 😉
a
kto je tá mmaca? už tu niekedy bola?

mixka
13. nov 2009

bubi, co je na tej stranke 😕 ???

bubi35
13. nov 2009

aj tam je ten kačer clap ale zase len cd mixka takže nič ☹

magimary
13. nov 2009

jéj,konečne mám pekné číselko,ktroé nepremeškám a ktoré ma posiela spať..., aby si mohlo svietiť... 😅 😀 😀 😀
tak papá!
držte sa... 🙂
my zajtra opäť makáme ( a idem kúpiť farbu do jednej z pásikavých detských izieb!!! 😵 ), takže ked sa nám bude dariť, možno tento víkend dokončíme dalšiu izbičku... 🙂 😵
pekný víkend! 😉

eli77
13. nov 2009

Idem uz aj ja het 😀 este dokoncim Chanelke ciapku a hajde do postele 😵 😵

mata2
13. nov 2009

ten maciak milko este nespi 🙄 ....zizame na telku 😝

bubi35
13. nov 2009

aj ja už idem.Sladke sny želam...

najjulinka
autor
13. nov 2009

tak padim asi aj ja do postele...

martina_maxian
13. nov 2009

dobrú noc vám všetkým prajem ... 🙂

mixka
13. nov 2009

dobru noc, aj ja uz idem spat, nech zajtra rano vstanem 😅

marketka1
13. nov 2009

dobrú noc 🙂 😔

najjulinka
autor
14. nov 2009

Dobré ráno. Popíjam kávu.

eli77
14. nov 2009

Krasne ranko...Chanel dnes spala rekordne dlho...od 20:00 do 8:00....joooooj ake ja mam zlate babo 😵 😀 😵

maznacik007
14. nov 2009

ahojte.. tak este k teme///

o tom ze chovanie vedenia v tom konkretnom DD jednak k detom a aj k profimamam je piiiiiiiiiiiiiip 🙄 sa neda pochybovat.. ak budete chciet tak na mamaaja vam napisem perly zo vcerajsej nastevy 😀

isto ze to bolo neludske... len tak jej ho zobrat.. ale zasa od nej by som to cakala.. ako ja som tiez za nastevu ked s nou eli pojde.. tak ako si magy pisala.. my sa radi stretneme s nasou profimamou.. 😉 inac bubi35 mohli by sme aj nejake spolocne stretko naplanovat s janulou samozrejme..a mozno by sa aj eli77 pridala..

mna osobne ale co zaraza.. a to neni teraz o tebe mary /neviem ako ste to mali u vas/.. ale o inom pripade z vychodu ze profi rodina dala dieta pokrstit v evanjelickom kostole a dieta islo potom do rodiny katolikom.. toto si myslim ze by uz malo byt na novych rodicoch.. lebo je to dost citliva vec.. a krst sa zrusit neda..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre