Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
19. feb 2010

tatiana,mebolo to dievčatko náhodou z BA? 😕

magimary
19. feb 2010

leni, mailík mi neprišiel...
v poslednej dobe mi hapruje schránka 😝

tatiannna
19. feb 2010

z NMnV...teda tam býva...myslíš z ktorého DD? čo ti to niečo hovorí? 😉

magimary
19. feb 2010

hej, také dievčatko máme aj my v "robote"... 😉
sila,ako rovnaké môžu byť deti...

lenuska74
19. feb 2010

hmm tak to nevadí iba som ti poďakovala za podporu a tu ho nemám iba v práci :( ale aj mne hapruje fb aj centrum :(

magimary
19. feb 2010

OKi, 😉

mata25
19. feb 2010

dnes konecne pozitivna sprava, mame terimin sudu o osvojeni, v aprili, tak hadam do maja stihneme vybavit rodny list, aby sme mohli maleho pokrstit ked pride segra z ameriky na dovolenku. po 7 mesiacoch od podania navrhu, no fasa, ale sak ked oni maju casu a casu.
ked uz clovek ma rozsudok v rukach je to casovo narocne vybavit rodny list?

yukki
19. feb 2010

Tak sa hlásim, zúčastnení zatiaľ bez poškodení 😝 kupodivu hladko to prebehlo dúfam že zdanie neklame

maznacik007
19. feb 2010

a mata kolko ma maly... dieta do roka moze byt osvojitelne len zrusitelne... teda v rodnom liste este nebudu uvedeni osvojitelia.. to sa da az po roku zivota dietata.. a potom je tam aj predosvojitelska.. tych 9 mesaicov...

yukki.. super.. myslela som na teba...

yukki
19. feb 2010

Vďaka Maznáčik! Už spia, kyvadlá....

maznacik007
19. feb 2010

a kika co ako reagovala.. na svojom uzemi na novu sestricku?

yukki
19. feb 2010

Kupodivu absolútne OK. Divím sa a tuším, že je to "ticho pred búrkou"

mata25
19. feb 2010

maznacik,
maly bude mat dva roky, v predosvojitelskej ho mame uz 14 mesiacov takze to je v pohode, toto co nas caka je uz "posledny" sud a koniec, potom je definitivne nas aj sa bude volat ako my.

najjulinka
autor
19. feb 2010

Ja som sa rozhodla zmeniť druh cumlov na flaše detom... Stále tie čo použivame my su vypredane, alebo ked mame šťastie tak maju nejake posledne kusky... Zjavne nie sme sami čo ich používame 😀 😀 😀 Tak postupne asi budem deti skušať na iný cumel.. .Dnes som skusila Lindu a v pohode - scucla celu flašu (a to ona zvykne na spodku nechať) 😀 😀 😀
yukki a teraz každý weekend budeš brávať malú??? alebo len občas či ako?

maznacik007
19. feb 2010

matka.. ja som myslela ze o tom babe pises... prepac.. mne dnes nedopina... toto nemam overene.. ale mne sa zda ze v tomto pripade menia aj rodne cislo a to niekde centralne v Banskej bystrici.. len to posledne stvorcislie teda...

mata25
19. feb 2010

maznacik,
babo budeme ziadat do predosvojitelskej ked bude mat osvojitelnost. my este vdaka sudom nemame dorieseneho Filipka, ale uz je to dufam na dobrej ceste.
len je to tak natesno, ze sud je druhy aprilovy tyzden a segra pride niekedy v maji domov z USA a chceli by sme stihnut krstiny, no uvidime. chceme bohatu krstnu mamu z ameriky, 😀

najjulinka
autor
19. feb 2010

Dobru noc. idem spať už............... 🙄

najjulinka
autor
20. feb 2010

Dobre ránko. Deti mám ešte v postielkach. Lucka sa tam rozpráva s balonom v knižke nakresleným 😀 😀 😀 Tak ja mam čas na kávu v klude.

yukki
20. feb 2010

Dobré ránko, noc prespatá celá prekvapivo hladko, zemiaky na peci ,"statok" sýty, mama pije kávu, detičky ešte spia.
Juli ja neviem...asi nie každý víkend...keby sa už aspoň dátum alebo aspoň miesto súdu vedelo....

najjulinka
autor
20. feb 2010

No yukki maš to blbe s tými sudmi a všetkým okolo...........

Idem Lucke robiť jahodové mliečko. Už jumám tu. Už balon v knižke jej ako parťák nestačil 😀 😀 😀

dioliana1
20. feb 2010

cawte, moje spali asi len do 7.30

dioliana1
20. feb 2010

včera ste spominali wolfkinku, tušim má album, ked je to ona, tehu

vivien2505
20. feb 2010

Yukki krásny víkend a užite si to v trojici 😵 😵 😵

vivien2505
20. feb 2010

Maznáčik prajeme Vám nech je Danulko šťastným Vašim a Božím dieťaťom 🙂

vivien2505
20. feb 2010

Magimary vidíš keď máš známosti "na Najvyšších miestach" tak už máš aj po IA. Blahoželáme k 😵 😵 😵 synovi.

maznacik007
20. feb 2010

vivien.. dakujeme.... si predstav.. ze Danulo vyvadzal trochu.. /dlho to trvalao tusim devet deti naraz krstili vsetko babetka okrem nas/ a ked ho okrstil... lial mu vodu na hlavu.. tak sa ukludnil.. a uz bol ok.. do konca...

najjulinka
autor
20. feb 2010

Tak ja mam danove priznania hotové... parada.. a to ešte ani mrec zdaleka nie je... 😀 😀 😀 Všetky 3 deti čo mam domka mam okupane.... jaaaa.. .toto je parada.... aký klud, ked len 3 deti.....

dioliana1
20. feb 2010

to si robiš sama, nám ich robia v robote

najjulinka
autor
20. feb 2010

dioliana ja mam viac zamestnaní 😉

najjulinka
autor
20. feb 2010

Inak 2% dane 😉 sem s nimi:

ÚDAJE O PRIJÍMATEĽOVI:

Obchodné meno alebo názov
Občianske združenie DOMOV V RODINE
Sídlo – obec, PSČ, ulica, číslo
Košice, 040 01, Kostolianska 55
Právna forma
Občianske združenie
Identifikačné číslo prijímateľa (IČO/SID)
35544864

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre