Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
30. jún 2009

ahojte. u nás je zatiaľ krásne 😵
laculík, skoré uzdravenie
aj u nás to vyzerá na angínu, ale zatiaľ bez teploty a vracania, takže by sa z toho mohla veve vylízať celkom ľahko. Len neje a je príšerne unavená a z toho upišťaná... to zas bude deň 🙄 potrebujem ísť nejaké papiere vybaviť, tak asi vezmeme kočík, lebo nechce chodiť, zasa nohy ju bolia.

adrianamickova
30. jún 2009

ahojte

yukki
30. jún 2009

Ajáááj. Cairka, tak fakt to bola predzvesť choroby včera. Tak držím palce na vybavovačky.

janivonbenji
30. jún 2009

yukki,
keď čítam tie tvoje príspevky, tak si predstavujem tie filmy s tomášom hollým - pod jazvečou skalou, alebo tak nejako sa to volalo... ja som vždy túžila tak žiť, keď som bola malá ( teraz som už moc pohodlná 🙂 )....myslím, že kika sa u teba musí mať úplne perfektne a keď bude veľká, tak na detstvo bude spomínať ako na super obdobie 🙂

mixka
30. jún 2009

jani, presne si to vystihla, aj mna to minule napadlo, ked pozeram aj fotky yukki 🙂

aj ja chcem ist byvat k yukki 😵

mata2
30. jún 2009

aj jaaaa 😀

yukki
30. jún 2009

Ta už mám dačo pokosené, dajú sa postaviť stany, zbaľte deti a môžte prísť! Mám už vybrať z chladničky divinu?

mayap
30. jún 2009

yukki,
vy mávate teda riadne akčné rána... 😀 😀 😀

my sme včera absolvovali rozlúčku s MŠ... bolo to nádherne dojímavé, mala som čo robiť aby som nezaslzila s ostatnými...
dnes šiel maťušo poslednýkrát do škôlky, bol to zvláštny pocit... 😔
od septembra už bude prvák. je to zvláštne, ale keď som sa včera pozerala na to ich vystúpenie, chvíľami sa mi to prelínalo s tým ako sme ho prvýkrát uvideli v DD, ako sme ho priniesli domov ...................
ten čas tak rýchlo plynie...
... a zo mňa sa pomaly ale isto stáva stará korytnačka... 😝

najjulinka
autor
30. jún 2009

Tak s Luckou už sme odsudení 😵 😉

Laculik včera som sedela na sude medzi Dominikinmi rodičmi... Akože vzorne sa chovali, žiadne cirkusy, ku mne ani slovo.......

Dnes už na chodbe cigánska matka (s perepuťou svojou) mi vravela, že ona nechce aby som mala Lucku a ona nesuhlasi a ona neviem čo... Ale sudkyna perfektna a jje dala "kvapky".... Hned vyriekla rozsudok....

magimary
30. jún 2009

blahoželááááááááááááám, (ozajstná) mami Juli!!!! 😵 😵 😵

mayap
30. jún 2009

juli, aj ja blahoželám... 😵
tak už si odsúdená na doživotie... 😉

lenkove
30. jún 2009

Juli,
blahozelame!!! 😵 😵

a ak sa mozem hlupo spytat, ako si to "mamicka" predstavovala? Ze Lu ostane v DD? 🤐

smejka
30. jún 2009

juli blahozelam....lucinka je stastne dieta

najjulinka
autor
30. jún 2009

Ano povedala sudkyni, že ona chce aby Lucka bola v domove... A po svojej výovedi aj hned sa pýtala, že či bude v domove a sudkyna ju schladila, že ona o tom rozhoduje a že ona aj rozhodne 😝 No dost v bojovej nalade prišli... Hned na chodbe ma sprdli, že akoto , že som nedoniesla decko zo sebou, že to musim, že oni nesuhlasia a oni nebudu vyživne platiť a neviem čo všetko... No bojovo naladení... Aj kuratorka vravela, že fiha, že su dajakí v bojovej nálade, že uvidime čo z toho... Ale sudkyna bola fantastická - na jedničku s hviezdičkou 😉

mata2
30. jún 2009

gratulujem juli 😵 😵 😵

smejka
30. jún 2009

juli no ja by som mala asi strach 😕 ....ozaj a zajtra rodis? 😉

lenkove
30. jún 2009

ano, az mi je tak slzickovo trosku (inak zdravim Mayap, to ona tak senti-menti zacala dnes 😎 ) . Bodaj by takych sprav bolo co najviac..

a Smejka
vy nieco nove??

Inak, nam buchol kotol.. pamatas, Smeji, ako som vravela, ze v pracovni nieco smrdi - spalene.. a teraz kotol na teplu vodu spravil buf a vyfukol sadze.. nastastie vtedy prala domaca (mame spolocnu pracovnu), tak to mozu opravit, lebo sa na mna divne divali ked som vravela,ze nieco tam srdelo 😅 😀
ale postara sa mi o kvietky, kym budem prec - vraj.. len chce mojho fikusa (teda ten je ich) vyniest von.. ten co ho ma v starostlivosti ona je chudak von a uschnuty, moj je krasny, prave vyhana nove listky.. chudak.. 😕 ked mi ho unesu.. 🙄 budem mat v zime co robit,aby som ho dala dokopy 🙄

magimary
30. jún 2009

zajtra rodí Kaa, juli porodila DNES! 😀 😵 😅

neboj, juli, keď sa dozvie, koľko má platiť výživné, odrazu zabudne, že má nejaké dieťa a radšej sa jej zriekne definitívne (však, mati?!)... 😉

áno, to je pre "nich" (väčšina to vidí tato) ideálne riešenie, aby mali deti v domovoch a VŽDY "po ruke", keď si OBČAS zmyslia!!! 😠 😝 🙄

smejka
30. jún 2009

lenka kuk domov 🙂
mary ahoj....jeej zabudla som ze maju porody rozdelene 😀

mata2
30. jún 2009

ja sa uz tesim na foto dvojcatiek novych 😵

magimary
30. jún 2009

aj ja, mati... 😉
no, smejka, niekto si to vie zariadiť... 😀
ale aj my čakáme, kedy opäť porodí môj manželík...
no zatiaľ ešte nie sme ani tehotní...tak uvidíme a čakáme... (napokon dnes poobede sa mi definitívne-na dva mesiace-opäť naplno porodia naši dvaja najstarší chalani... 😅 🙄 🙂 ...na celý deň... 😀 skrátka, prázdniny ako vyšité...)...takže ak aj bude mimi až o dva mesiace, tak sa vôbec nenahneváme... 😅 😉 ale aj keď bude skôr..., aj tak sa nenahneváme... 😀
aj tak še dá, aj tak še dá... 😵

najjulinka
autor
30. jún 2009

mary rovnako platí a aj bude pltiť, takže to je fuk. ..a on afakt platí... ale to je všetko čo robí...

smejka
30. jún 2009

mary teraz mate iba jedno mimi?....aj to uz je na ceste k rodicom? mary a co anjelik?

magimary
30. jún 2009

jáj, tak ona fakt normálne platí?! 😨 tak to je asi prvá,čo poznám... klobúk dolu... tak potom nemá dlh, ako "naše" (bio-)matky...

smeji, áno jedno... ale ROZHODNE nie je na ceste k rodičom...( 😔 😕 🙂 )... s ním to vyzerá podobne ak s Dominikou (julii).. uvidíme...ale teraz sme šťastní, že ho máme...je to naše Slniečko a naša veľká radosť... 😵

anjelik? no? ťažko povedať...nijako totiž nekomunikujú... 😔 nevieme o nej nič... 😢

smejka
30. jún 2009

mary ale uz je v rodine?

magimary
30. jún 2009

jéééj, teraz sa mi "narodilo" krásne číselko...
a takto uprostred dňa... 😀
vždy mi to vyjde v noci, takže môžem rovno prestať písmenkovať, aby dlhšie svietilo...
ale takto? no neviem, či prestanem... 😅

mata2
30. jún 2009

ja uz som jak babka z Mrazika 😀 .pobehujem okolo spiaceho milka a odhanam od neho taku dotieravu muchu. 🙄

najjulinka
autor
30. jún 2009

mary no normalne platí.... ja tiež som o takom čosi ešte nepočula, ale pletí...

cairka
30. jún 2009

juli, gratulujem 😵 tiež neviem, ako by som sa tvárila, keby bio na mňa tak vyletela 🤐 hlavne keby tam ich tam bolo ako maku...

mati, aj lízatko má milko v ruke? 😀 😀 😀

lienocka235
30. jún 2009

ahojte... ja vas zamedbavam v poslednej dobe.. ale mam toho dost.. tak prepacte.. 😉 zaverecna sprava je podpisana... teda este musime ju zobrat na nas urad miestny nasej socialnej podpisat.. a v pondelok mame dohodnute stretnutie v BA... kde to komplet odovzdavame a potom uz len cakame na papier... resp. telefonat ze sme zaradeni v zozname.. a prideme si preto osobne.. takze to je nas stav...

juli gratulujem.. k pestu dcerke... /inak mate v rozsudku aj rozpis nastev bio rodicov.. ci to sa tam nedava)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre