Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
14. júl 2009

Mixka no mám trochu nároky. Vzhľadom na to, že je Kika dosť...povedzme riziková (podozrenia na kadečo-nechce sa mi v tom teraz pitvať)...tak minimálne druhé dieťa by som v mojich podmienkach také isté nezvládla...takže mám nejaké nároky. 😉

rita55
14. júl 2009

baby dakujem 🙂 ta spi od osmej 🙂

cairka
15. júl 2009

dobré ráno 🙄 my sme už cez hodinu hore, veve má za sebou kúpeľ a už má zas zimnicu, prečkáme ešte nejak tie 2 hodiny a pôjdeme k mudre, lebo už má zas skoro 40, teda pred hodinou ked vstala, teraz má trocha menej. vezmeme aj cikanie a som zvedavá, lebo není nejak extra chorá. ako má chytené hrdlo, a to brucho ju stále tlačí, ale od poobedia nekakala, tak neviem, či to bude dôvod tej horúčky.v noci ju stále smädilo, tak som jak vygrcaný rezanec 😅 už nech je večer a môžem ísť spať 😔

cairka
15. júl 2009

rita, aká bola noc?

yukki
15. júl 2009

Cairka držím Vám palce, nech sa Vaneska rýchlo lieči. ☹
Dobré ráno.

najjulinka
autor
15. júl 2009

Dobré ráno. Tak dnes dala budíček osr**á Markétka... 🙄 🙄 🙄
laculik ja sa Kika neviem dočkať... A duplovane, ked ich spoznal a je v pohode... Proste je šikovník... Prvá skuška uuuplne bez problémov 😵 😵 😵 Je to velký šikovný chlap... A začínaju sa mu prepájať 2 životy... Ten u nás a ten u Vás.... Ja som zvedava aj ako s Lucinkou bude... Lucinka si z dvojičiek chce spraviť parťákov a oni na to nemajú ešte... Proste sú malí... Tak sa Kikovi asi poteší... Ale som zvedava čo Kiko... On má rozumnú Teri, tak mu Lucka asi chýbať moc nechýba... (a hlavne jej ťahanie za vlasy 🤐 )...
No ja tu kávičkujem... doobeda idem von s Lucinkou a nakupiť, príde mi pomoc na kočíkovanie dvojčat a manželovi ostane Domča a vysávanie 😉 😀

lienocka235
15. júl 2009

Dobre ranko

Cairka...to ma mrzi ze veve je chora.. nech je to cim skor prejde

Juli... to je fakt budicek...
😀

lienocka235
15. júl 2009

Tak prave nam volali ... poobede si ideme pre rozhodnutie o zapisani do zoznamu ziadatelov a podpisat ze sa vzdavame odvolania.. 😵
statistika: trvalo nam to 2 mesiace 3 tyzden a par dní

laculik
15. júl 2009

juli 🙂 😉 . akurat teri neviem ci az taka rozumna, vcera sa pred vasimi vyznamenala, babi doniesla malemu auticko a teri hned, ze aj mne ste nieco doniesli? 😠 a babi zlata vytiahla cokoladovu pochutku a mala spustila rev 😖 . No hanba najvacsia....
rita super prva noc za vami 🙂 .
cairka inak,mne nasa mudr raz hovorila, ze bolenie brucha je casto spojene s anginou....

magimary
15. júl 2009

ahojte!!!
my sa hlásime po hospitalizácii!!! 😉 😵 🙂
Chvála P. Bohu máme všetko úspešne za sebou! Tomík bol opäť nenormálny hrdina,ktroý to fantasticky zvládol a ani nemukol (ako pred mesiacom na mandliach) 😎 😵 , som bola naňho taká hrdá-všetci ho chválili, že ako všetko s tichosťou zvláda, že žiadne pooperačné plače a kriky...

blahoželám všetkým novinkám-rita, ku krásnej babulke( 😵 ), lenkám k dokončeniu prípravy a lienočke aj ka zapísaniu a úspešnemu výberu!... 😉

cairka, nech sa veve skoro uzdraví-najhoršie je takáto teplota, keď je hic aj vonku... 😝

adrianamickova
15. júl 2009

rita, Petra je krásna,pozerame s dievčatami a amalka tu hovori,moja,moja moja 😉
posielame pozdrav,všetkým 🙂 deťom z témy 😵 😵
dnes sme spali v karavane,včera sme boli na kupalisku na Sigorde,dne budeme len doma v bazene
horuco horuco 😵

mayap
15. júl 2009

rita, blahoželám... 😵 , maličká je na spapkanie... 😵

cairka, želám skoré uzdravenie bábike...

moji sa včera rochnili u susedov v bazéne... po troch hodinách sa mi ich podarilo odlákať domov...
dnes večer sa opäť chystáme k mojej mame na prázdniny. zajtra príde synovček (3 roky), a tak budú bojovať traja chlapi proti dvom ženám... 😝

lenkove
15. júl 2009

Magi
dakujem 😵

este nam papier neprisiel, neviem ci tam mam volat 😕 a o vzdani sa odvolania nam nikto nevravel 😠 ak by ste niekto mohli, napisali by ste mi o tom viac? ked sa vzdame odvolania bude to pravoplatne hned, nie napr. po 15 dnoch?

Lienocka
vy ste sikovnici!!! 😵 😵

Laculik,
Teri sa mozno podla teba neprejavila rozumne, ale na druhej strane ako typicka segra 😉 ja by som tiez revala keby bracho dostal auticko a ja len cokoladu 😉 Mne sa to zda super, ze ho vnima ako rovnocenneho supera 😀
uzite si vzajomne prazdniny 🙂 !

Cairka,
skore uzdravenie.. 😕

cairka
15. júl 2009

tak sme doma od mudry, laculík, zhodla sa s vašou, že angína, že mandle má úplne červené. len potom nechápem prečo ju len občas zaškriabne v krku (to už vyše týždňa, som myslela, že alergia, ked nezačla kašľať). no už snád po liekoch bude skoro lepšie.
teraz idem urobiť obedík a pôjde spinkať zas 😝

magi, super, že ste to tak parádne už zvládli 😵 už máte hotovo všetko?

lenkove
15. júl 2009

Cairi
no teda.. fakt sa skoro uzdravte.. 😔

Adi,
tvoje male princezne hotove modelky 😀 tie prezentacie v satach na konci Albumu, najma Sonicka, tie modelkovske usmevy 😀 😀 krasavicky 😵 😵

najjulinka
autor
15. júl 2009

laculik to je v pohode... My raz na karnevale sme dostali ocenenia.. ja som bola na predposlednom mieste a dostala som sladkosti.. .brat bol asi na šiestom mieste a dostal platnu Zlatá brána 😝 Bol na nevydržanie.. .ale ja chápem.. no čo s takou platnou??? Mama ju dala do školky... Ešte sme nadavali, ž e v školke plno takých hluposti musime počuvať a ona rovno donašej musela to dať... 🙄 🙄 🙄

lienocka235
15. júl 2009

lenkove IP

lenkove
15. júl 2009

lienocka,
nic neprislo.. 😕 ci len zatial? 😀

cairka
15. júl 2009

lení, dík, aj ostatným 😵

lienocka235
15. júl 2009

lenkove uz som ti poslala.. to znovu.. neviem co to blbne.. 😉

lienocka235
15. júl 2009

uradnici maju 15 dni na zapisanie do zoznamu zaidatelov.. /ked dostanu zaverečnú správu/ a je tam lehota 15 dní na odvolanie sa ale staci tam ist osobne a da sa vzdat odvolania a potom je to pravoplatne hned

lenkove
15. júl 2009

Lienocka
ano, mam. diky 😀

dioliana1
15. júl 2009

Ahoj do horúceho dňa
😀 😀 😀

najjulinka
autor
15. júl 2009

Tak ja sa pchám obedom... Máme cestoviny s omáčkou...

yukki
15. júl 2009

Dio, nič??!!
prajeme pekný deň všetkým!
My sme zajtra mali ísť na súd do mesta, teda ja, aj s Kikou, lebo ráno by mi pri nej nikto takto neostal, ale jediný autobus ide 4,30 ráno tak aby sme na 8,30 boli v meste...tak zlatá teta sociálna na našom úrade nám vybavila že nemusíme ...hurááááááááááá
Vlastne zachránila budovu súdu pred istou katastrofou...už som uavžovala že Kiku nechám na vrátnici tam sú furt policajti snáď by si s ňou dali rady...... 😝

magimary
15. júl 2009

dio, "naši" adopčnici (čo brali Menšieho) dostali rozhodnutie zo súdu predvčerom-po 20 dňoch!!! 😠
dokonca im to tak hlúpo vyšlo, že ak by to stihlo prísť do 30.6 (čo malmalý 8 mesiacov), tak by si mohli ešte zažiadať na úrade na "kočíkove" (tie príspevky pri narodení, vraj, to im povedali na soc.), ale prišlo im to vlastne, keď on mal 8m a 13 dní, takže už im to zrejmenedajú...(ale skúsia požiadať aj tak)... 😠 , no netešili sa moc!
a pritom im povedali (keď boli na súde), že rozhodnutie im príde do 10 dní...

mayap
15. júl 2009

mary, tomu sa hovorí smola... či skôr neschopnosť nášho súdnictva... 🤐

to ako keď sme si my zobrali maťa a ja som viac ako pol roka nemala podľa sociálky nárok na peniaze pre malého... keď sme si potom vybavovali peniažky na paťka, tak z nich vyliezlo, že sme nárok mali, len oni o tom nevedeli... 😝 , respektíve si neboli istí, či nám patria podľa zákona a tak nám radšej nedali nič... ale , že sa máme obrátiť na súd... 😝 😝 😝
no okašľali sme ich... vtedy sme to zvládli bez ppeňazí a vláčiť sa po súdoch, tak na to sme už fakt nemali nervy...

dioliana1
15. júl 2009

No Bebe má dostať zo sudu čo bol 25.6. vraj po urgovaní do piatku...ale či ozaj... 😒

mayap
15. júl 2009

dnes som bola u pediatričky a spomínala som jej tie paťkove ploché nožičky. takže sme vyfasovali výmenný lístok a máme sa objednať u ortopéda. takže zajtra telefonujem...
pre maťa som zasa dostala lieky za 19 eur, kvôli zvýšenému rastu, teraz vo veku 6rokov a 8 mesiacov meria 134 cm. je to tak veľa????

zicon
15. júl 2009

maypap to mas tak ak si mala narok na peniazky - mozes ich skusit ziadat aj spatne, a nic sa im nestane. Ak by ti ich vyplacali bez pravneho naroku, pani na socialke by riskovali miesta a aj svoju slobodu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre