Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
19. mar 2010

Yukki
ako mm hovori, je to selma zubata 😀 😀
inak co prisiel mm len ho pusinkuje (ona dava pusy ako bernardin so zubatym stipancom na konci 😀 aj mne sa ujde) a stale sa na neho rehoce. Dnes si tancovali na Avanti popolo a spievala a rehotala sa s nim 😀 ja s nou mozem pretancovat tri CD Canaky-Podhradska a byt rada, ze nereve!!! 😀 musim sa naucit ten text aj ja!

lenkove
19. mar 2010

Mary, vdaka 🙂 aj sa tak snazim, ale potom haluz, ci ma dost vapnika ale davame flasu, takze isto ok 😉
a idem spat, dobru noc, MK v novom sate 😀

mayap
19. mar 2010

čaute,
konečne som sa troška zorientovala v koňovi... toto mne fakt na staré kolená netreba.... 😝
no deti už mám zdravé, ale pre zmenu odišiel hlas mne. ako to Maťo okomentoval : no mami, aspoň si od teba troška oddýchneme, keď už nemôžeš rozprávať... ... no nezamordujem ho, potvoru jednu???? 😠

magimary
19. mar 2010

ja už tuším pôjdem aj spať...
nech nemám náhodu nejakú alergickú reakciu na veľkú dávku koníka (po dvoch dňoch taký nápor 😅 ),
a zajtra náš čaká veľká fuška - ideme "nakladať sadrokartóny na urobené konštrukcie, prídu moji bratia, tak snáď to cez víkend stihnú... 😝

maji, vitaj
a ja sa lúčim 😉

dioliana1
19. mar 2010

U nas sadrokartony za jeden deň v dvoch izbách, dobrú nocku magi 😵

najjulinka
autor
19. mar 2010

Joj inak ako som tu minule plakala , že už neviem kupiť jedno Duplo - modry dom... tak ešte som ala zalusk na take menšie, že raz ho kupim.. .a bala som sa aby sa nestalo to iste.. .a tak som sa tento týžden odhodlala ho objednať... a nasledujuci den po mojej objednavke už ho nemali.. takže som to stihla len tak tak.... tak aspon to ma potešilo... balik ma už čaka na pošte... manžel poštara dnes nepočul zvoniť,alebo poštar možno ani nezvonil a rovno hodil listoček...

mayap
19. mar 2010

juli, si vo svojom živle, že...? 😉

monikka22
19. mar 2010

magimary ip 😉

mayap
19. mar 2010

ja mám z lega depku, lebo decká sa s ním idú hrať akurát vtedy, keď sa ja chystám vysávať. ich hra spočíva v tom, že vysypú celú krabicu, hrajú sa s tým cca10 minút a potom to akosi nemá kto pozbierať... 😠

najjulinka
autor
19. mar 2010

Inak dnes som videla 2 dvojičkove kočíky Bumbleride - jeden oranžový náplnený chlapcami a druhý zelený naplnený párikom 😉 😵 😵 😵
mayap ja sa neviem dočkať ked mi velkačky podrastu a budem im moct stavať "ozajstne" stavby... teraz je to ešte také len akože.. .strašne lubia tankovať benzin do vlačiku... chcela som objednať ešte jedne vlačik taký tankovací,a le potvory tam už bol vypredaný... ale v KE ho ešte maju... len nemožem vššetko naraz.. .tak snad ho nevypredaju.... postavim 2 okruhy a može každa svoj vlak tankovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
19. mar 2010

mayap tak my ešte len duplujeme a pod kontrolou viacmenej.... lebo ešte same toho vela nepostavia.... a hlavne malači im do toho lezu.... ale očkavam, že v priebeho polroka budem moct velkačky oddeliť do detskej... dam zabranu do obyvačkových dverí, malači budu pri mne a velkači budu za plotom aby im tam deti neliezli a ja im tam budem zložite stavby chodiť napravať.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayap
19. mar 2010

juli, neviem ako tvoje ratolesti, ale môj malý sa so svietiacimi očkami pozerá ako mu krvopotne staviam domček, ktorý mi vzápätí šmahom ruky zbúra... 😠 . takže ja mám najradšej tú stavebnicu s tými veľkými kockami (cheva, seva, čí ako sa to volá), tam sa toľko so stavaním nenatrápim.... ale už sa chytá občas aj on, stavia najmä vežičky...

mayap
19. mar 2010

neviem prečo je on taký conan ničiteľ skrížený s terminátorom (jedným očkom sledujem telku), ale on všetko najradšej ničí, trhá, rozbíja... ... yukki by vedela o čom píšem...
aj dnes, vrahúnik maličký, keď uvidel vonku mušku ako sa vyhrieva na slniečku tak zapotil, maminka :plizabi tú potvolu mušaciu...
... čo len z neho vyrastie?????

najjulinka
autor
19. mar 2010

mayap mne s alucka pekne hra... na začiatku som musela stražiť aj pred Mirkou, lebo tá jej doslova uprostred hry do toho kopla... ale my sme ešte pri duple... Lego by sa mi tiež neoplatilo stavať.. lebo Lucka sa sice hra hra... a potom ju občas chyti, že doslova rozhadže... a to by som nerv na to nemala hladať tie malilinkate kocečky a ani Lucka ešte motoricky nie je na legových panačikov aby ich posadila a tak....
ma vela panačikov pomenovaných.. .dokonca jedneho pomenovala "Ujo Vilo" (to akože Rozboril 😀 😀 😀 😀 😀 ) po Modrom z Neba 😀 😀 😀 😀 😀 Niekedy v novembri sme sa hrali na jej oslavu menin s Duplom a prichadzali navstevy s darčekami a zvonili akože pri dverych a naraz tam postavila panaka, že "Ujo Vilo prišiel"... tak reku mala asi pochopila kto sa na darčeky oplatí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayap
19. mar 2010

šikulka je tá tvoja Lucinka... 😉

mayap
19. mar 2010

no idem spať, lebo dieťa sa mi už pred mesiacom preorientovalo na letný čas, a tak ráno okolo 5.15 pravidelne zahlásí, že je už vyspinkaný. to, že maminka by ešte spinkala ho absolútne nezaujíma. no čo, aspoň na budúci týždeň nebudeme mať problém, keď tie hodiny naozaj posunú, že?
dobrú noc... 😔

najjulinka
autor
19. mar 2010

Pojdem aj ja do hajan. ešte dam Domči flaši a budem dufať, že o tretej pýtať flašu nebude 🙄 🙄 🙄

dioliana1
19. mar 2010

Čo vyrastie s paťa ked chcel zabiť mikuláša?
😀

dioliana1
19. mar 2010

dobrú noc

najjulinka
autor
19. mar 2010

Lucka tá podupala mravce a potom ukazovala na nich, že "Hajiii" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bola zlatunka.. .sakra rastie nam... dnes sama, že je "pomocnica" a držala Linde flašu s čajom a potom s mliekom.... a nechala si poradiť ako... a proste jak ju dnes lubila, tak až ja som bola namäkko...... 😵 😵 😵 😵

najjulinka
autor
20. mar 2010

Tak dnes som sa s velkáčkami už aj vyihriskovala... Celkom fajn to už s nimi je na ihrisku. Pomerne samostatné a poslušné. 😵 😵 😵

pimpa
20. mar 2010

no teda...nova verzia..len nestiham zirat 😉

saskah7
20. mar 2010

Ahojte, tak uz aj ja som sa sem dogulala 😀
Len kym si ja na novoty zvyknem... 😒
najviac sa mi tu pacia tie fotky osoby, ked niekto nema vlastnu fotku... lebo tato ma celkom vystihuje , 😀 takze uz si ziadnu novu vlastne ani nemusim davat... ale musim priznam, ze ste mi chybali, hoci som tu este len take ucho 😅
A dovolala som sa konecne do tej Modry... pani riaditelka je po hlase naozaj velmi prijemna... poslala som jej zivotopis, a dohodli sme sa, ze sa stretneme niekedy... od augusta by mohli mat opustencekov aj pre mna 😵 , dufam, ze dovtedy fakt to podkrovie dorobime... aspon 1-2 izby

ralanka
20. mar 2010

ahojte no konečne som sa sem dostala aj ja 😉 😀
nová verzia no uvidíme ako si zvykneme 😀 😀 😀 😀

ralanka
20. mar 2010

a konečne som sa dostala aj na FB tak všetkým babkám dakujem pekne za blahoželania a teraz potrebujem hlavne zdravie pre mojho ocina

cairka
20. mar 2010

ralanka, aj odo mňa všetko najlepšie 😵 veľa zdravia pre vás všetkých 🙂

my sme dnes urobili vaneske posteľ, zábranu, aby mohla spať na hornej, tak som zvedavá, aká bude noc, či neprikluše 😅 kedže sme museli odtiahnúť nábytok sme to spojili s jarným upratovaním, človek by nepovedal,koľko bordelu sa spraví za 3 mesiace pod skriňami 😅

lenkove
20. mar 2010

ahojte
no tu to zije 🙂
my sme boli cely den Jozefovat u svokrovcov, Ivanka robila dobry dojem 😎 moje zlaticko 😵 videla som aj maleho synceka sesternice mm, pisala som tu o nom, ohladom celiakie a pod.. ma 18 mesiacov a 8 kil 😔 , pred troma tyzdnami boli pozriet Ivku a malicky prave zacal lozit a dnes uz chodi za jednu rucku 😵 😵 taka som z neho stastnaaaa 😵 😵

zicon
20. mar 2010

Ahojky davam svoj album na Picase, sme tam vsetci komplet

http://picasaweb.google.com/105790480701815894061

Je to jednoduchsie ako facebook

najjulinka
autor
20. mar 2010

Viete na čo som si spomenula??? Uplne od veci.. Ale ako za sociku boli pri pokladni rady z oboch stran... Aj na košíky sa čakalo.... No to boli časy... V sobotu doobeda každý strávil v potravinách 😀 😀 😀

dioliana1
20. mar 2010

I ja sa pridávam všetko naj...ralanka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre