Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
16. sep 2009

ránko 🙂 !
ešte na chvíľu nakukujem (pred odchodom na schôdzu..., mal by tam prísť aj biootec... 😕 😖 a malý má akrát nenorálnu separačnú úzkosť u cudzích ľudí... 😢 , bojím sa ako to zvládne.. a ani nemôže byť pri mne, musí byť v skupine na oddd. 😖 )...
riti, neboj! nestraš sa... ak bude nataly celý život OK, môže spokojne zlvádnuť aj rzikové tehotenstvo a vedený pôrod (pod zvýšeným dozorom)... neboj, bude dobre... 😉 a napokon je to ešte ďaleko...

cairka, uzdravte sa...ja som mala tiež príšernú noc... ( 🙄 ☹ 😠 😖 ): ucho a zuby ma boleli až do tretej rána=nespala som vôbec, len som vzdychala v posteli a prehadzovala som sa... a o piatej sa to už ozvalo znova... 🙄
takže som spala všeho-všudy 2-3 hod. v noci... potom ma napadlo dať si gél na ďasná (čo sa dáíva miminkám), lebo ma bolí celá pravá starna nielen jeden zub (!) a to mi tak mrtvilo, že som si ešte od siedmej do 8,30 zdriemla so Zajkom 😉 , no-ako vravím-noc nič moc...a dnes mám ešte naplno fungovať celý deň (schôdza vraj končí okolo 18,00h 😲 )... ale už mám dva panadoly v sebe (tie paraleny včera mi nesadli do mojho dietovaného brucha a dnes ma ešte aj brucho bolelo...)... 😖

mati, ja by som na pohreb išla... ☹ už som zaila pohreb dieťatka (ktoré so varovávala) a bolo to pre mňa dôležité rozlúčiť sa takto s ňou... 😔
ach, ale je to jrozné, že sa SIDS aj ozaj potvrdilo... a má aj súrodencov? 😕

matimaxi, myslím na Teba a drž sa... 😉

lenkove
16. sep 2009

ahojte
Magi, no teda tvoje zubky... je mi to luto, nech ti je skoro dobre!!!

Martinamaxi
dufam,ze vysledky su ok 🙂 ako to nakoniec dopadlo s pripravou?

Inak, dala som par fotiek do albumu, na koho som si spomenula, poslala som aj link a FB, kde ich je viac. Ak som na niekoho zabudla, nech sa prihlasi v IP poslem 🙂
pekny den vam!
(a pol dna v kybli fotkovanim, ach jaj!)

martina_maxian
16. sep 2009

ahojte, takže definitívne sfúknutá iskierka nádeje na vlastné dieťatko... ☹ ☹ ☹ som z toho smutná, ale myslím, že drahý je smutnejší viac... Ja som to viac menej predpoklada...
Ďakujem baby, že ste držali palce... snaď to bolo na niečo dobré..🙂

lenkove ešte máme jedno sedenie, ale až 28.9. a to by malo byť teda posledné... takže aspon na adoptované detičky sa budem o to viac tešiť...

najjulinka
autor
16. sep 2009

Hlasi sa televizna hviezda... Budem dakedy aj na TA3....

najjulinka
autor
16. sep 2009

Joj inak dnes sme išli a dakto dačo opravoval a buchal... a Lucka nepovedala "buchaju" ale "buchu" - tak zlato to vysklonovala č vlastne vyčasovala či čo sa o so slovesom robi... 😀 😵 😵 😵

lenkove
16. sep 2009

Juli
tak teda televizna hviezda 🙂 to ste tu vsetci taki 😀 😀

najjulinka
autor
16. sep 2009

a zajtra by kceli pist z Noveho času... ale k nam domkov... no a u nas .. .no ta jak pri piatich detoch... no hrozny neporiadok.... to mi troška vadí.....

cairka
16. sep 2009

tak veve už má 38,5 😢 či nechytila niečo, ked sme boli v pondelok na výter 😒

juli, ty sa im sama hlásiš, či ako to, že všetci o tebe vedia 😀 😝 😅

leni super fotky, vaneske sa najviac páči to lietadlo 😅

najjulinka
autor
16. sep 2009

cairka mam svoju reklamnu agenturu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No to tak cez mamu........ im treba dajaku nhradnu rodinu akože naživo a mama vždy povie mna... a potom občas presvedčí aj inú rodinu... ale to nie vždy....

adrianamickova
16. sep 2009

juli kedy dakedy?

najjulinka
autor
16. sep 2009

baby mne došli pestunske prachy už.. .som rada, lebo teraz toho s autom mame moc... tak si švihli... ešte som nebola na urade ni popodpisovať vyjadrenia či čo... no nejake schvalenia.. .že mi zavola a pridem.. .a že v oktobri mi nabehnu peniaze aj za august... a oni už nabehli teraz.... najakých 19200 Sk mi nabehlo... to bude jedine to... cipana... jak poteší, ked to nečakam....

cairka
16. sep 2009

juli, tak to potom hej, ked máš managera 😀 😀
a také prekvapko veru poteší 😉

najjulinka
autor
16. sep 2009

idem ešte spočítať, že čo to všetko vlastne je..... lebo asi mi nedali tlačivo na tých cca 1200 Sk a tak som si ich asi nežiadala... 😖 tak tam budem musieť ešte raz nabehnuť asi..... 😖

maznacik007
16. sep 2009

cairka to ma mrzi ze veve je zasa chora... uzije si chudatko..

martina.. aj tvojho vysledku je mi luto... potom sa hlavne pytaj kedy ti da zaverecnu spravu z pripravy a sup sup s nou na urad... a potom dohodneme stretko v BA.. atd...

leni super fotky.. pokukam este vecer na fcb teraz mam dost fofry robim este analyzu rizik..

mata2 odpovedala som ti v paragrafoch.. ale nas sa to zvysenie RP aj ked ho schvalia nedotkne.. ja som sa nad tym rozculovala minuly tyzden...

Juli.. super ze ti to nabehlo... potesi... to si uz mala aj ten jednorazovy co sa dava pri zvereni a plus to co ide mesacne.. ?

adrianamickova
16. sep 2009

ja som kedysi pred 2 rokmi bola hostom v rádiu regina,nočné dialogy
a TA3 natáčali našu herečku kozu,v zime v betleheme 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
16. sep 2009

no tak prave prepočitavam a nesedi mi to.......
podla mna mi mali dať ešt epo starom.... a mala som dostať 616,09€.. .to je bez tých cca 1200sk... no dostala som 637,34€... tak som spočitala po novom a to zas mi potom 30 centov chýba.. .tka ja sa v tom nevyznám........

maznacik007
16. sep 2009

Juli to uz mas v tom aj tych 1200

pokial spravne ratam

najjulinka
autor
16. sep 2009

idem najst aj inu www stranku s prispevkami... lebo to sa aj na stranke mhol preklep vyskytnuť...

najjulinka
autor
16. sep 2009

mne to nevycháza maznacik.... ak rataš.. . z akej www mas sumy?

najjulinka
autor
16. sep 2009

no lucinka sa mi zobudila s plačom.... ☹ tie zuby nešťastne....

najjulinka
autor
16. sep 2009

tak kukla som aj inu stranku a tie čisla po novom mi sedia....

maznacik007
16. sep 2009

hej o novom som ratala...

a co dvojky.. uz tolko neplacu...?

najjulinka
autor
16. sep 2009

akože plaču menej a menje, ale stale su to urevane deti... a hlavne sebe roba zle, lebo človek nevie či fakt im dačo je alebo to revu len tak ako vždy.... iné decko ked začne revať, tak hned začneš pričinu hladať.. .plienku vonaš, stiskaš, kde ho može bolieť.... a oni revu len tak... a potom sa medzi tým aj pokadia, ale v podstae t ynemáš od nich ten signál, že dačo nie ok.... a potom aj chudaci v tom su.....

najjulinka
autor
16. sep 2009

ale inak Marketa robi už "moja moja".. .ale tak smiešne.. no des spadol Marek a začal plakať.. .Market hned začala Mirku hladkať.... nejak jej ta suvislosť nejak unikla, že ten kto padne , že ten kto sa udrie, tak ten sa mojá...

laculik
16. sep 2009

pozerala som s malym fotky a hned spoznal a povedal: julinka 😀 😀 😀

pimpa
16. sep 2009

Ahojte, dlhsie som tu nebola, ale ako vidim, Juli ty uz mas normalne doma jaslicky 😀 😀
Patkovi rastu zubky, tak mame perne dni. Inak pohodka 😵

najjulinka
autor
16. sep 2009

aký zlatý je NÁŠ malý.... joj inak chýba mi... akkože zišlo by sa nam také slniečko.... som akurát včera spomínala , že aký bol malý a aký mal zmysel pre srandu... že ako som ich naobliekala do overalov v zime... a ako zahlasil "kaki" a ja zas všetko dole... a ked som už bola pri plienke tak zahlasil "není" a začal sa rehotať.... 😀 😀 😀 Zlatúšik........ chýba mi to.......

najjulinka
autor
16. sep 2009

no ked pripočítam k tomu staremi nejaký Pridavok nadieťa , čo este neviemčo je za pridavok, tka i vyjde presne tá suma čo i poslali....

najjulinka
autor
16. sep 2009

inak Laculik moja mama sa pozná aj s tvojou dajakou vzdialenou rodinou už.. resp. so vzdialenou rodinou tvojho muža...... neviem či vojho svokra bratranec či kto... no maliar proste... tak mu mama vysvetlila, že sme už rodina 😀 😀 😀

zicon
16. sep 2009

Laculik ty si z BA alebo sa mi to len zdalo??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre