Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
29. okt 2009

brulka ja ti to z celého srdca prajem, nech je to čím skôr... 🙂 je to síce dosť o nervy, ale nenormálne sa teším... strašne... 😀

brulka
29. okt 2009

no ved to je jasne ze je to o nervy ale je to krasne hlavne ked vas vidim ako ste sa nasli a ste svoji 🙂 🙂 🙂

martina_maxian
29. okt 2009

no dúfam, že sa to na tej IA aj potvrdí... 🙂 ešte si v práci alebo doma? 😉

brulka
29. okt 2009

v praci dnes uz od osmej !!! zarabam 😀 !!! aby som coskoro mohla uzivat matersku!!!!

brulka
29. okt 2009

a ty mati este zarezavas? co sef uz ta tolko nejeduje? je uz uzrozumeny ze ta o chvilku strati??? mal by ta obskakovat aby si sa zase vratila!!! lebo ked ta nastve bude muset hladat noveho pracanta!!!

martina_maxian
29. okt 2009

aj ja tu ešte trčím, ale šéfko už odišiel pred chvílkou tak pojdem snad za hodinku aj ja... 😀 😀 😀

magimary
29. okt 2009

ahojte!!!
aké krásne bábätko sa nám tu opäť narodí 😵 😵 😵 !!!!!!!
myslím chanelku...
som z nej hotová... 😵 😵 😵

volala juli, zajra sa zastavia, ale len "medzi dvere" (opäť ten náš odpzudzujúci zdravotný stav 😝 )... ale teším sa na bábiky!!!, aj na juli-samozrejme 😅

mixka
29. okt 2009

martinka, nemas dovod zavidiet, ja som mala tvoje deti len na navsteve na chvilku a ty ich budes mat doma cely zivot 😉 ale dufam, ze s nimi potom prides na navstevu 🙂

janivonbenji
29. okt 2009

eli,
malá chanel je nááádhernááá...sa nečudejem, že si sa "zaľúbila"....ach jaj...silno držím palce, aby ste ju mali čím skôr doma...tak šup-šup vybavovať a veľa šťastia pri tom... 🙂

mixka
29. okt 2009

velmi pekne babatko je chanel 😵

lenuska74
29. okt 2009

elli gratulujem je prekrásna 😵 😵 😵 😵

mixka
29. okt 2009

bruuuuuuuuuuuuuu noc 😀

mixka
30. okt 2009

bre rano 🙄

yukki
30. okt 2009

dobré! Mixka, čo nespíš-dietky už majú deň?

mixka
30. okt 2009

yukki, deti a manzel spia jak zarezani 😀 ja nemozem spat ☹

yukki
30. okt 2009

Ta hybaj tu, nanosiť drevo, vyvenčiť psy, kury vypustiť nakŕmiť, navariť dačo...a ja si zdriemnem! 😀

mixka
30. okt 2009

keby si nebola tak daleko rada helfnem 😉

yukki
30. okt 2009

Veru, my všetky keby sme žili len do nejakých 50 km jedna od druhej, to by žilo aj mimo Koníka! 😅

lenuska74
30. okt 2009

Dobre ránko ranovstajky 😀 ja idem kuknuť do robotky do obeda a mám voľno také dni by som chcela vždy :D

marketka1
30. okt 2009

Dobré ránko žienky. 🙂 neviete náhodou poradiť? môj Kubko 11 mes.si posledný mesiac zaumienil že v noci

nebude skoro 3hodiny spať zobudí sa stále v čase medzi 1a4 alebo 12a3 vystrája ráno. 😀 ja som už z toho

normálne pomaly na cvokhaus 😝 robí to každú noc. pomoo 😲 oooooooc.

cairka
30. okt 2009

dobré ránko. 🙂
Veve je bez teploty 😎 a bez hlasu 😅 teda nejaký má, ale svoj asi v noci predala 😕 a ako u magiovcov "hurónsky" kašle 🤐 ale v reči ju to nijak neobmedzuje 😉 akurát išla zo zuzkou (bábikou) na kolotoče (do izby) 😀

cairka
30. okt 2009

marketka, to aj veve svojho času skúšala 🙄 zabralo jedine sa tváriť, že je noc a že "spím"... ked videla, že nemá diváka a spoluhráča, tak sa tiež uložila ... ale my sme spali spolu v posteli, takže sa nekonalo žiadne prenášanie z postele do postele 😉 koľkokrát si ale zliezla z postele, po tme sa vybrala ku hračkám a o 10 minút bola späť a uložila sa 🙂

marketka1
30. okt 2009

cairka aj u nás to tak funguje, že od polnoci ho máme v posteli, ale jemu netreba hračky vystačí si rukami.raz capne mužovi poskáče po ňom vráti sa ku mne otvára mi oči capne skáče.keď ho chytím plače,a opakuje to také 2,5 až 3hodiny.Dnes som už ani nevládala vnímať kde sa v posteli nachádza.podotknem že pred tým spal v postieľke sám v našej izbe,ale keď k nemu má človek 3-4 krát za hodinu vstať a ukľudniť ho aby nezobudil aj Martina tak rezignuje.

mixka
30. okt 2009

nase krpate sa teraz budia 😀

maznacik007
30. okt 2009

Ahojte kocky....

Chanel je nadherna.... 🙂 🙂 🙂

Tak dorazil nam nakoniec rozsudok... uz nas caka na poste ... resp s pani postarkou sme sa dohodli na 9 tu ze si ho muz preberie a ide odniest jeho kopiu do domova do NR. Tak mi odlahlo... 🙂

A teraz mam zasa dilemu lebo v robote mi ponukli projekt pre UPSVAR teda pracovat na nom v teame predpokladany termin ukoncenia realizacnej fazy je 13.1. tak som zasa na pochybach ci to vziat ci nie...do pondelka sa musim rozhodnut.. 😒

ako mam k dispozicii mamu aj sestru a mozem robit aj z domu cast roboty.. ale zasa uz nebude muz doma lebo aj on ide na projekt

doteraz sme sa striedali bud ja alebo on doma.. ak nahodou sme museli ist spolu tak babka pomohla.

co sa tyka vstavania v noci nas malicky bol od profi nauceny sam spinkat ale priznavam bez mucenia ze ked sa v noci zobudi tak si ho dam k nam do postele /mame velku postel / a spi so mnou tak ze ho bud hladkam alebo na mne lezi ... mne aj mala tak spavala..

lenkove
30. okt 2009

Ahojte,
Eli, malicka je krasna 😵 😵 drzim palce na predbezko...

Zdravim vsetky, a chorusikov zvlast...
Magimary, dufam, ze aspon tebe je lepsie, drz sa... myslim na teba 😉

martina_maxian
30. okt 2009

ahojte,,, dnes vonku aj slniečko svieti... 🙂 a ja mám voľno,, do práce nejdem... 😀 sa tu zbláznim od nudy dnes

magimary
30. okt 2009

ahojte! videla som detičky!!! a, mati, aj dvojičky!!! 😵
práve juli odišla, smer Ikea... tak za chvíľu už bude vo svojom živle... 😉 😅

martina_maxian
30. okt 2009

ahoj magi, veľmi ti závidím, tak ako včera mixke... 🙂 A už si zdravá magi?

magimary
30. okt 2009

nie som ešte úplne zdravá (ešte mi chýba-tak ako veve-hlas 🤐 😅 , mám "hurónkašeľ"), ale už je to lepšie... 😉
ale deti aj tak radšej ani nevysupovali z auta, aby si od nás náhodou "niečo" nedoniesli... 😒
čo, samozrejme, chápem... 😉
možno nabudúce... 😵

mati, tak hajde do Ikey, tam uvidíš!!! 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre