Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
4. nov 2009

bruli, dostala som! aj som odpísala... 😅 😉

yukki
4. nov 2009

Tulenka tak, zháňam...len neviem, čo pre kiku,keď ona má 12 kíl...sa obávam, že riadne 80cm lyže s tuhou topánkou-lyžiarkou-nepretlačí. Minulého roku stála na lyžiach, ale to boli veľké, tuším 100cm, plasťáky, len na zimnú obuv akože, a to bolo bez šance. Tak asi zháňam nejaké mikrolyže z tretej ruky. 😝

tulenka
4. nov 2009

Podla mňa nič nezmeškáte ak ak ešte rôčik aj dva počkáte s normálnzmi lyžami .Bebe sa vlani trochu učila, ale na to jej ešte stačilo požičiavaťa lzžiarky mala svoje. Ak by si chcela len také hračkárske plastové, ja som vlani také dala kamoške, ale mzslm že ich ani neopužvali, ak ich ešte nepodala ďalej , môžme vám ich venovať

yukki
4. nov 2009

Vďaka! No ak ich nepoužíva, tak asi by sme skúsili na takých...láka ma to, lebo však v obci máme svahov a vlekov po milú jarmilu, detské, riadne....tak nech by sme mali zábavku na zimu, a nie len do pece prikladať.... 🙂 ale ešte skúsim sa spýtať takého čo tu požičiava lyže, či nejaké mikrolyže nemá a tak ako píšeš-topky kúpiť a lyžky požičiavať! Ale pod stromček som jej sľúbila lyže, tak aspoň nejaké plasťáčiky, čo sa kolo domu pospúšťa tam musia byť!

ralanka
4. nov 2009

ahojte babky no konečne som sa sem aj na chvílku dostala.
mám už druhý týždeň poobedné a dochádzam vlakom do ZA takže mám zabitý celý deň ale dnes som zdrhla trošku skôr tak reku idem kuknúť čo všetko ste popísali. 😀 😀
no je to riadna fuška všetko prečítať 😀 😀 😀 😀

magimary
4. nov 2009

pridajte sa do diskusie... 😉
hoci zatiaľ sa to len rozbieha 😅

laculik
4. nov 2009

yukki, tulenka, nemate niekde v okoli bazar lyziarsky? tam sa lacno daju zohnat aj detske a aj poradia presne. no a po sezone vratis naspat do bazaru, resp. odkupia a ty kupis zasa na zimu vacsie 😉 a tak dokola tralalalaaaaa.
podte ale na diskusiu a nebudte teraz tu !!!!! 😅

tulenka
4. nov 2009

Ale na plastáčikoch bz som sa ju na vlek bála pustiť.Teda ona sama asi aj tak nepojde.To je len na také chodenie.Ja som sce Beki aj odviezla na lasťáčikoch na vleku ale len tak medzi nohami, aj dolu brehom iba tak - na takej somárskej lúke .Oni nedržia nohu takže na nejaké normálne lzžovanie to je nebezečné, ale na také zoznamovanie stačí. Spýtam sa tej kamošky, či ich ešte má, síce neviem, ako ich zbaliť do balka, ale to už by sme najk vymysleli 🙂

tulenka
4. nov 2009

vsak ja som sa pýtala, že čo to máte zač tú diskusiu.Nie som v obraze a nemám ani prístup 😝

eli77
4. nov 2009

ja by som sa aj ale nemam pristup iked som maznacikovy poslala svoj nick...vie mi stym niekto pomoct?

magimary
4. nov 2009

kto nemá prístup, musí napísať maznáčičke... 😉
tuleňka, šup! 🙂

eli77
4. nov 2009

magi ved ja som jej napisala a nic☹

ralanka
4. nov 2009

ozaj juli skoro by som zabudla až teraz keď čítam manželovi všetko naj naj naj k meninám hlavne nech má naj manželku 😀 😀 😀 .

martina_maxian
4. nov 2009

ani ja nemám prístup, ale ani neviem o čom by som tam ja diskutovala,,, Ja ešte detičky nemám... 🙂 🙂 🙂

maznacik007
4. nov 2009

eli ved si tam pridana

maznacik007
4. nov 2009

kto chce sa zapojit nech sa prihlasi na stranky www.mamaaja.sk

potom je tu diskusia
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Forums&p...

a poziadajte o vstup hned vas povolim...
paa

najjulinka
autor
4. nov 2009

martina ty tam ani nechod, nech si to nerozmysliš... 😝 😀 😀 😀 predsa len dvojmo hned budeš brať.... nechod do tej diskusie... 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
4. nov 2009

maznacik požiadala som... 🙂

martina_maxian
4. nov 2009

Juli žeby,,, aspon nakuknúť by som išla.. 🙂 Ja mám na to svoj názor,,, mne ho už nikto nezoberie.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
4. nov 2009

al, ami, ak by si predsa len nechcela byť ukrátená o náš "zážitok", tak sa pridaj...ved su tam aj baby čakateľky-ako ty... 😉 🙂

martina_maxian
4. nov 2009

maznáčik prosím pusti ma... 🙂 😀 😀 😀 😀

magimary
4. nov 2009

ami=mati... 😅

farbicka24
4. nov 2009

ahojte žienky dávno som a tu neukázala,ale vôbec nám nešiel net a a ani toho času som toľko nemala. Oznamujem vám,že mala Perla-Rebeka už je naša,len čakáme na papiere zo súdu . :D Neviem ,či som dobre videla,ale na budúce bude v Modrom z neba Julka?Neviem,ako sa tu máte a čo tu je nové,tak dajte nejaké info. :D

maznacik007
4. nov 2009

ok mati mozes

cairka
4. nov 2009

farbička, ahooj. gratulujem 😵 nedáš nejaké aktuálne foto?

najjulinka
autor
4. nov 2009

farbicka ahooooj... 11.11. budeme ano

maznacik007
4. nov 2009

juli hned si to znacim do kalendara.. lebo ja to nepozeravam... ale teba si pozriem.. 😎

farbicka ahoj....

yukki
4. nov 2009

Júúúj, Farbička, aktuálne-neaktuálne Rebeka je perfektná! Blahoželám!

martina_maxian
4. nov 2009

maznacik,, mne to nejde... ☹ ☹ ☹ ☹

farbicka24
4. nov 2009

dala by som aj foto, len ten náš net fakt hrúza- des, ale ak sa podarí,tak určite dám . a Juli ,kto a čo ti vysníval? júúj chcela by som ďalšie bábo,ale neviem....Aj Rebeka má občas stav,že príde a pýta si ľaľu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre