Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
12. nov 2009

tak dúfam, že k pol dieťaťu sa nedopracujem 😀 ale tie 2 by som veru brala 😅

martina_maxian
12. nov 2009

tak ja som definitívne objednala kočík Bumbleride Indie Twin a definitívne čierny... 😉 😉 😉
nech je už doma, budem skúšať jak divá.... 😀 😀 😀 😀

silviaa
12. nov 2009

ahojte kocky, tak predsa sa k vam stastne pridavam, MM suhlasil s adopciou, uz mame nachystane vsetky papiere a 18.11. mame dohodnute stretnutie na urade 😀.

martina_maxian
12. nov 2009

slivi,, no super,,, gratulujeme... a veľa trpezlivosti prajem.. 🙂

silviaa
12. nov 2009

mati, dakujem...vy tiez teraz robite pripavu? ak som spravne pochopila cakas na julkine dvojky? krasnucke su, zlatusikovia 😀 . tiez sme uvazovali s MM nad cernoskom. takto budete mat doma dvojnasobne stastie 😀 .

martina_maxian
12. nov 2009

nie, my už sme po príprave,,, my čakáme na súd, aby sme si dvojky mohli vziať domov...🙂

silviaa
12. nov 2009

kedy mate sud?

martina_maxian
12. nov 2009

3.12... 😉

maznacik007
12. nov 2009

mary ano poznam ju .. je to kamaratka z detstva .. ona nie je priamo majitelka ale robi veducu .. tam aj cez net aj nazivo.. a popytam sa.. co a ako osobne.. a dam ti vediet..

maznacik007
12. nov 2009

martina.. dobry vyber.. uvidis neolutujes.. 😉

silviaa
12. nov 2009

to je zachvilocku 😉

macocha
12. nov 2009

Ahojte, konecne som sa dostala na chvilku k PC. Takze sa pridavam k zastupom, ktore nepozeraju telku a uz vobec nie Modre z neba, ale vcera som kukala... a Dianka mi na to prisla tak kukala tiez 😀 Takze opakujem ako ostatni - Julka super ste boli, myslim, ze vam urobili velmi pekny portret a vyzneli ste s K. ako uzasna dvojica.

A Dianka sa do plienkoveho pribehu tak vzila, ze dnes ma hnacku 😝

A co sa kocikov tyka, ja som toto vobec neprezivala, pre Dianku som mala taky ani nie z druhej ale aspon stvrtej ruky, modro kockovany a bohate mi stacil. Ak by niekto nahodou chce, darujem za odvoz 😀

macocha
12. nov 2009

Som si mohla mysliet, ze zrovna ked mam ja cas, tak tu nikoho nebude 😠 Tak sa majte krasne.

A Martine gratulujem k terminu sudu aj k tym jej hviezdam 😉 Budete mat urcite krasne Vianoce. 😵

martina_maxian
12. nov 2009

ahoj mimina,,, ja som tu a ďakujem,,, 🙂 veľmi sa tešíme, že to aj be predbežka stanovili dosť rýchlo,,,
práve ukazujem drahému,,, že aký kočíkk som objednala,,, tak že či nemohol byť na ten rok aj lacnejší mi povedal,,, no ale že je veľmi pekný... 🙂 🙂

magimary
12. nov 2009

mati, on to "stanovil" na rok? a potom čo??? 😕 😔
predáš ho??? 😵
som prvý záujemca (ak dovtedy nebudem mať niečo iné, náhodou... 😀 )...
a ak nie (že si ho odložíš do vitrínky 😅 ), tak nič... 😀

ja som mala doteraz všetky kočíky asi zo štvrtej ruky (možno aj piatej a desiatej), asi preto tak túžim po jedinom krásnom novučičkom, voňavom... 😔 😵
a napokon, ten, kto má auto, tiež si vyberá, čo najlepšie, lebo je to jeho "hlavné" posunovadlo (okrem nôh) a keďže moje jediné pojazdné kolesá a posunovadlá "sú" kočík, tak si myslím, že by (konečne) mohli byť dobré a kvalitné...
je to v podstate môj "pracovný nástroj" a využijem ho naplno...nie na jedenkrát.. 😕

magimary
12. nov 2009

zase mi omylom "skočil" za prvou vetou nesprávny smajlo-mal tam byť tento: 😅 a nie tento: 😔
😉 😀

magimary
12. nov 2009

ó, a silviaa, odkiaľ presne si??? si rodáčka z pk? 😕
ja som tiež z pk...nepoznáme sa náhodou? 😕

najjulinka
autor
12. nov 2009

Mary ja sominglesiny kupoala neviem z kotrej ruky, ale dost vela rukami prešli, ani jedna nebola po prvom majiteľovi... Marco som kupila nový. A ostatné (solo kočiky) su darované, takže tam som nevyberala už vooobec... A Inglesiny som tiež brala aké boli.... Len typovo som si vybrala... Nevyberala som ani stav, ani farbu, ani nič...

macocha
12. nov 2009

Jasne Magi, že u Teba sa oplatí investovať aj do kvality, to je iné - ale máš aj Manducu 😉 Či nevyužívaš?

Ale ja auto nemám, ja fandím posunovadlám s max. 2 kolesami 😀 Preto som do nosiča investovala viac ako do kočíka. Aj tak sme využívali necelý rok, v tejto zime už nemienim - Dianka má chvála Bohu zdravé nôžky, nech sa radšej hýbe 🙂

magimary
12. nov 2009

mám aj manducu, ale teraz už využívam málo (najviac, ked bol zajik maličký a v lete, teraz už skoro vôbec-najmä kvôli zime), no najčastejšíma v podstate jediným posunovadlom je pre mňa naozaj len kočík (auto, ani vodičák totiž nemám)...

najjulinka
autor
12. nov 2009

No ja túžim po PP Duette SW... a pripadne triple... a s autosedačkami nejakými... a ak budem mať na dobu neurčitú zmluvu, tak možno zainvestujem... Možno... 😅

magimary
12. nov 2009

no ved, juli, ty si na tom podobne...
ale už ten jeden nový máš... teraz je rad na mne... 😅 (možno, snáď...lebo nejako sa nám blokujú peniaze z dd 🤐, však mexx)...

magimary
12. nov 2009

aj ja som (veľmi vážne) uvažovala nad PP duette sw..., ale napokon ma odradila jeho váha... tiež má oklo tých 20 kíl...a keďže sa tam budú voziť deti rôzne ťažké a rôzneho veku, bol by to asi riadny náklad... ale, ked sa raz dostanem do nejakého kočíkobchodu, taksi ho dobre omrknem... 😉

najjulinka
autor
12. nov 2009

20kg nie je vela ak je dobre ťažisko spravené.. jedine kde to citiť su asi schody, ked taham dovrchu... ale zas ak kcem kočík s velkými kolesami, aby deti sedeli oproti sebe aby sa dali nakliknuť autosedačky na podvozok, tak iný ako cca 20kg kočík mi nevyjde... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
12. nov 2009

no, ale toto všetko napr. poskytuje aj ten "bumbleriďoš"..., len teda tam sú deti vedľa seba... 😉

suezana
12. nov 2009

Trochu vám do toho skočím, mám dobrú správu, už som volala s pani z Úsmevu, ideme robiť prípravu tam. V pondelok mi dajú vedieť presne, ale najneskôr v januári určite začneme, možno aj skôr, ale keďže idú vianoce, ☹ tak presne nevedia. Ale ten prístup-to sa teda nedá ani porovnať. Táto bola milá a ochotná a to som jej volala predchvíľou 😉 .Vďaka maznáčik / 😉 aj takto verejne/

najjulinka
autor
12. nov 2009

magimary a to by som po kolajničkach nikde už nevysla do schodov ked su vedla seba .. .a to ti poviem, že aj Marco golfáče su ťažke koli tomu že na kolajničky nevojdu kolieska a musí sa do schodov....

macocha
12. nov 2009

Magi ale videla si SusesKinder bundy 😲 ?? Keď dáš to na Manducu, bude tam zaručene teplejšie ako v kočíku, a je to mamine ľudské teplo 🙂 Aj by som Ti posunula, ale asi ešte rok počkám... pre istotu... takú drahú bundu som ešte nemala.

Lúčim sa, ideme domou.

najjulinka
autor
12. nov 2009

ale aspon Marco je za sebou a da sa aj do obchodu s nim a tak, lebo vedla seba keby boli, tka ez pokladne neprejdem a len cez niekotré uličky v obchodoch by som prešla...

lenuska74
12. nov 2009

Ahojte kočikové maniačky 😀 😀 čo nového ako hviezda bola si dnes aj vonku?? 🙂 Inak Juli musím ti povedať že asi si K. nemala brať so sebou do telky lebo dnes sa baby v práci bavili že jaký mladý feší a už profirodič 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre