Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
18. nov 2009

lenkove mysliš žeby to mirke vadilo??? ona mi zje aj penu vo vani... akože som jej vravela, že bé, že fuj.. reku ochutná a nechá.... ochutnala... .a žrala.......

mixka
18. nov 2009

baby, mame kupcu na byt, takze onedlho sa stahujeme

lenkove
18. nov 2009

Juli, 😀 aby nezjedla aj tu dlahu 😀 Otesanek maly 😵

Mixka
blahozelam!! A dufam, ze kupci maju, alebo aspon planuju deti 😉 nech sa susedia tesia 🙂

najjulinka
autor
18. nov 2009

no kupci by mali mať aspon tucet detí 😝

martina_maxian
18. nov 2009

mixka, to je super.. 🙂 no nech ste už rýchlo tu,,, 🙂 držím palce, nech to super dopadne.. 😉

mixka
18. nov 2009

kupujuca pani je tehulka 😀

martina_maxian
18. nov 2009

Juli, ako sa majú naše dvojky?? zdravé sú?? 🙂 chceli sme prísť cez víkend, ale idem do nemocky.. ☹ strašne mi chýbajú..

najjulinka
autor
18. nov 2009

martina tak pridete inokedy.. alebo rovno pre nich - no nie tak, že vam ich vystrcime von cez dvere a hotovo.. ale že den predtým aspon prídete kuk a potom ten den ako budete brat sa s nimi pohrate tu a až tak ich vezmete.... 😉 dohodneme potom cez ip... a mas hostovsky schvaleny????

najjulinka
autor
18. nov 2009

no a maju sa dobre.. zlate su a šikovne... no proste vaše-naše dokonale detičky už 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
18. nov 2009

ja dufam, že ked odidu dvojky, tak mirku dajak dame do pucu - udomacnime, priputame, a tak... lebo ona furt je ešte taká "štátna".... a seba do pucu tiež, ked už budeme mať len 3 deti.. už som objednana aj so zvyšnými troma na preventivku k zubarke....

martina_maxian
18. nov 2009

to je super,, Nie určite prídeme na dlhšie, kým ich vezmeme,,, 🙂 to je jasné..
No a hosťovský riešime.. Uvidíme,,snáď ho dajú po tom súde.. 🙂

najjulinka
autor
18. nov 2009

som napisala IP.... akurát 29.11. (nedelu) poobede mame už dohodnutu rodinu oslavu u nas, tak to vtedy nie,a le inokedy hocikedy... 😉 len dajte vediet... 😀

cairka
18. nov 2009

tak my máme po súde, a nič z toho...ten martinský súd je fakt zakliaty...
odchádzame do nemocky, snád sa skoro prihlásim zas 😉 majte sa a liečte sa chorúšikovia

najjulinka
autor
18. nov 2009

inak u nas je dnes celkom pekne.... ale Lucka bola na kontrole na krčnom .... a tak... takže tú gulku čo má budúú len pozorovať.. .že do toho babarať nechcu, že je to pri nejakom nerve, tak aby neostala ochrnutá na pol ksichtu.... take snad sa do toho nikdy nebudu musieť pustiť...... 😔
takže sme si pekné počko moc neužili.... Karol s luckou u lekara a ja doma so zvyškom....

najjulinka
autor
18. nov 2009

Bájka.

Jednoho dne se stalo, že přišel zahradník k holičovi, aby se dal ostříhat. Když byl hotov, ptal se kolik dluží¬... Holič odpověděl: Tento týden sloužím spoluobčanům, tudíž nemohu brát žádné peníze. Zahradník tedy poděkoval a opustil holičství¬.
Když holič otevíral svůj obchod příští¬ ráno, našel tam 12 růží s děkovným přáním.

Druhy den, přišel pekař, aby se dal také ostříhat. Po stříhání se opakovalo to samé. Sloužím spoluobčanům tento týden, tudíž nemohu připustit, abych dostal zaplaceno, vysvětlil holič. Pekař byl rád a odešel.
Příští¬ ráno, když holič otevírá svůj krámek, vidí¬ sáček se 12 koblížky upečenými do zlatova a s děkovnou kartou...

Ten samý den, přišel vládní¬ činitel a nechal se také ostříhat. když chtěl platit, slyší¬ totéž: sloužím tento týden spoluobčanům, tudíž nemohu vaše peníze přijmout, znělo holičovo vysvětlení¬... Poslanec byl mile překvapen. Poděkoval a odcházel velice radostný ...
příští¬ ráno, když chtěl holič otevřít krám, stálo tam 12 poslanců aby se nechali zdarma ostříhat.

milí¬ přátelé, toto je pouhá ilustrace a základní¬ rozdíl mezi obyčejným občanem a politikem odtaženým od reality všedního života, totiž těmi, kteří¬ mají¬ vést naši zem.

mixka
18. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀

silviaa
18. nov 2009

😀

luckada
18. nov 2009

dakujem za odpovede, tiez si myslim, ze to staci upresnit v zaverecnej sprave. Aj na urade vravela, ze tak ci tak bude este potrebovat upresnit detaily, napr. o rodine...

trosku ma zmiatlo, pamatam si ze suezana tu pisala o tom, ze v ziadosti mala uvedene informacie o dietati, ktore nedavali oni (asi z predchadzajucej ziadosti) - no a ked my v ziadosti nemame nic specifikovane, tak som sa vystresovala 😕

skusala som aj volat na urad, ale nebrali to, tak to asi necham tak, oni dnes tu ziadost posielaju, tak snad ked budu nieco blizsie potrebovat daju vediet...

lenkove
18. nov 2009

Luckada
my sme v sprave od psycho mali napisane k dietatu, ze "zdrave dieta" tak sme ju poprosili nech tam da "trvaly telesny a mentalny postih".. spravu pred nami prepisala, vytlacila a az potom sme ju podpisali 🙂 takze neboj, az do podpisu mozes specifikovat 🙂

ivka2007
18. nov 2009

magi-diky za take pekne privitanie 🙂 aj my sme chori uz druhy tyzden,nieje to az take hrozne ako poniektore pisu ale je to otrava...vysavac uz odsal tonu soplikov 😝 Misko este nechodi,myslim si ze potrebuje este chvilku,ale dostane sa vsade,je to maly nezbednik,uz sa aj hadaju o hracky,vzdy chcu tu istu...a Simi rozprava od rana do vecera,pouziva uz asi vsetky opytovacie zamena,mame to vesele 😵 😵 😵

zicon
18. nov 2009

Nech zije sloboda Najjulinka pred 89 by si za toto nebola profi.

najjulinka
autor
18. nov 2009

ja viem zicon.... si objavil ameriku

maznacik007
18. nov 2009

tak dala som do albumu moje dnesne hniezdenie 😵

najjulinka
autor
18. nov 2009

maznacik pekne pekne....

tak Lucke sa pači, ked sa babo narodi.. karol dnes spodtrička dookola vybera princa a princeznu 😀 😀 😀 😀 A už si to potvorka spojila, že "Lucinka narodila bábo" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 šikovná 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
18. nov 2009

Ahojte tak my sme sa až teraz zapli.

Kubko mal v noci dva krát záchvat ale zvládli sme to od rána do dvanástej sme strávili čas na pľúcnom, veľa ľudí ...pani sestrička rozhodla že treba čakať v rade aj pri vysokých teplotách38,7 našťastie dosť času prespal na rukách
zostala všetka liečba ktorú dali na CP včera večer akurát nám vymenila sirup od kašľu.teraz sme urevaný a visíme na ruke tak aspoň neplače.

zicon
18. nov 2009

Nech ziju slobodne nazory bez zabijackych komentarov

najjulinka
autor
18. nov 2009

zicon čo si ty dnes požral??? 😨

rita55
18. nov 2009

ahojte 🙂 jeej kolko krasnych noviniek je tu 🙂 🙂 🙂 Mata,Eli,Yukki blahozelam a tesim sa s Vami.My este stale nemame prerobene vsetko tak som bez netu,ale zobrala som si na skusku z T mobile a nie sim nadsena 😒 Juli boli ste uzasny v telke ,aj som si poplakala od dojatia....super....inak nasa Natalka chce pozerat len fotky Mareka 😉 Mati asi budeme rodina 😀 😀 😀

lenuska74
18. nov 2009

ahojte 🙂
rita prečo niesi spokojná ja mám z t mobile už rok a celkom to fičí aj ked v lete to bolo rýchlejšie ale som celkom spokojná 😉

martina_maxian
18. nov 2009

super rita, tak sa teším,že budeme rodina.. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre