Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
26. nov 2009

maznacik a ty už vieš výsledky?? všetci chorí,, to je hrozné... Všetkým prajem skoré uzdravenie... 🙂

magimary
26. nov 2009

maznačik, maznáčik, help me!
prosím, ako sa volá tá škola, kde robí zubárka simoničová??? šak ja ani neviem, ako mám tu školu hľadať,kedže neviem, na akej je ulici, či ako sa volá (najmä, ak neni v senci jediná), za chvíľu tam idem a budem potrebovať nejak sa zorientovať... díííííííííííík,....

ink dobré ráno!
ja už mám stiahnutý žalúdok zo zubárky 😝

maznacik007
26. nov 2009

tajovskeho

maznacik007
26. nov 2009

skola sa vola skola jozefa gregora tajovskeho a je na tajovskeho ulici

vysledky az o jedenastej..

ako baby oni vobec nerobia tie testy na tu prasaciu chripku len ked su komplikacie.. takze su uplne skreslene udaje o tom... lebo ze testy su drahe.. 😒

magimary
26. nov 2009

jáj, dík! už som aj googlila a vygooglila som dve (Tajovského/Mlynská),len som nevedela, ktorá je tá pravá...

ozaj Ti veľmi preveľmi ďakujem!!!
sú nejako blízko seba tie školy? ktorá je bližšia k autobusovej stanici? 😕
sorry, že Ťa otravujem,keď ti nie je moc do reči... 😔

a aké sú výsledky, už s napätím čakám... 😕

najjulinka
autor
26. nov 2009

Tak Mirka v Karolových očiach práve asi postúpila... Povedala mu Karol ževraj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
26. nov 2009

no, s tými testami je to úplne jasné, včera sme o tom hovorili s mojim ocinom, že tie ich čísla, čo udávajú, sú neobjektívne, lebo len minim, ľudí ozaj aj otestujú...
aly, myslím si, že práve tvoje komplikácie ta predurčujú na testy... 😝 😒

leni, a chodí tam aj Tvoja malá, nemajú tam náhodou chrípkové prázdniny, či nevieš? 😔
ešte raz sorry, za toľko otázok...

maznacik007
26. nov 2009

nemaju.. chripkove prazdniny.. nie su uplne daleko od seba.. ta druha je smerom na slnecne jazera... a tato je pri sidlisku

magimary
26. nov 2009

no, dík 🙂 ! veľmi si mi pomohla 😉 ...
vidím, že Ti fakt nie je do reči...
tak ešte raz, prepáč a choď oddYCHOVAť... 😔 🙂

maznacik007
26. nov 2009

hej je mi blbo a este musim okolo muza skakat... davala som mu theraflu.. tak hadam mu bude lepsie.. ved to poznate chory chlap. to je pomaly na maslu 😀

marketka1
26. nov 2009

Ahojte 🙂
tak ako maznacik dopátrala si sa k výsledkom??? vedia čo Ti je?

najjulinka
autor
26. nov 2009

Lucka s Mirkou ešte stále mi nespia. .a to išli pred hodkou spať.. .je tam miestami náramná sranda... to som zvedava ako to tam bude vyzerť 😀 😀 😀

najjulinka
autor
26. nov 2009

marketka o decáku SLON nevieš niečo??? klasicky 2 naj veci ma zaujimaju... 😅

marketka1
26. nov 2009

julka neviem

najjulinka
autor
26. nov 2009

a o kamenici?????? ta nam zatial vychádza ako naj... ale info žiadne nemame... ale lepšie žiadne ako zlé info 😀 😀 😀 tak preto zatial naj 😀

cairka
26. nov 2009

juli, a čo chceš meniť DD?

najjulinka
autor
26. nov 2009

cairka nie.. kamoška dostáva ponuky, tak jej zhánam info... že kde sa o profi biť a kde radšej ani neísť...

najjulinka
autor
26. nov 2009

inak dnes ráno Mareček do pol pasa vyzlečený - porazí ma z neho.. všetko okolo krku vyťahané má...

no a Dominika dnes ráno s gaťami kolo členkov stála v postielke... strááášne šikovná... ako toto len ona obkukala, ked do izby dvojčat z postielky nedovidí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
26. nov 2009

čawte, notebook opravený

najjulinka
autor
26. nov 2009

no konečne dioliana... že ťa tu vidime....

dioliana1
26. nov 2009

Mne sa Lenka tiež zoblieka aj gombiky zvladla ☹ , zasa overaly na zips na chrte

cairka
26. nov 2009

juli, a to aké ponuky má, že môže vyberať? aj ja chcem, ale nie puberťaka 😅

najjulinka
autor
26. nov 2009

dioliana, ale on nič nerozopne... vsak to je to.. .všetko tak okolo krku vyťahane potom, že cez to by prepadol celý.. haja aj v bodynku aj v pyžamku... pyžamko ma vpredu gombiky, ale to je fuk.. on to bez rozopnutia.............

najjulinka
autor
26. nov 2009

no ponuky ešte len na pohovor, čiže nič nie je iste..

mexx
26. nov 2009

Ahojte,

nas bojovnik sa prave snazi zaspat, ja nechapem tie otocky a kotrmelce, co je on schopny urobit pred spanim. 😅 Aj som chcela, ze pockam, v akej polohe zaspi najcastejsie, a potom mu tu postielku tak otocim, ze snad sa mu tak lepsie spi. Ale on vymyslel kazdy den ine divadlo... Az v poslednej dobe si vybera jednu polohu, tak ho asi zacnem ukladat naopak. 🙂

No a chcela by som vediet, ako to riesite s topankami u cca rocnych deti, ktore este len zacinaju chodit? 😕 Ste za tvrde podrazky alebo makke? 😕 Ja som z toho totiz zmagorena... 😅 Nadoma nosi V. klasicke snurovacie papucky (take po clenky co su), ked ideme von, davam mu tenisky s tvrdou podrazkou, ale aj tak to ma len v kociku. Chcela by som nejake teple topanky na zimu, cizmicky, len neviem ake vybrat. Mne sa pacia aj tieto:

http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

To su oboje s makkou podrazkou. V poslednej dobe mi to uz vela ludi povedalo, aj som o tom citala, ze sa ta makka podrazka viac odporuca, ale samozrejme, doma zase vsetci tvrdia, ze je dobra tvrda, ako sme nosili aj my, ked sme boli mali. Tak sa neviem vysomarit... Navyse su len do sucheho pocasia, lebo by mohli premoknut...ale zas v dazdi ho aj tak vlacit po vonku nebudem moc. No kto ma vediet... 😅 Je to vhodne pre dieta, ktore nevie este poriadne chodit? 😕

najjulinka
autor
26. nov 2009

mexx ja by som nekupovala s makkou podražkou , však malý už čochvila aj vystupiť z kočika bude kcieť a pobežkať... akože v tomto nepobežká.... a to už za tolke prachy také "capačky" su moc.. lebo to nie su topanky.. to su len capačky... proste rovnakú službu spraví akokolvek inak zabalená noha 😀 😀 😀 proste ak ho nekceš z kočiara vyberať a bude len v kočiari alebo na rukách , tak vyhodene prachy...

cairka
26. nov 2009

mexx, mne rehabilitačná povedala, že akonáhle sa dieťa začne stavať kolo nábytku, tak treba topky s tvrdou podrážkou a pevným členkom...tak si vyber...

najjulinka
autor
26. nov 2009

nám tiež tak povedala rehabilitačná ako cairke.. .ale rozhodne to čo mexx je v linku su drahe capačky... rovnaku službu spravi aj overal a ponožtičky a pod... proste bez bot...

mexx
26. nov 2009

No ved to, ze mne to tiez pripada len ako capacky... Len ma presviedca vela bab naokolo teraz, ze to tak je dobre, tak to vysvetluju ako aj v tych linkoch, ze to je skoro ako naboso... 😒 Preto neviem.
Tiez skor inklinujem asi k tym tvrdym, najma kym nevie dobre chodit. Ked bude vacsi, tak je to uz asi jedno. Tiez myslim, ze najlepsie naboso. 😀
Mate nejake dobre internetove obchody, kde by sa dali omrknut aj take najmensie cisla? 😕 Pozerala som normalne obchody tu u nas, zatial nic moc. A ked sme aj nasli, zdali sa mi dost drahe... 😒

najjulinka
autor
26. nov 2009

mexx kým nbežka len po suchom a po vlastne záhrade, ed vieš, že proste nič ostrejšie nehrozi.. .ale v zime by mohol byť aj sneh... a nikdy nevieš čo v tom snehu je.. .darmo pojde za ručku.... ja by som aj strach mala....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre