Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
3. dec 2009

Matimaxi to uz su deti a nie babatka. Takze opatrne ale nie az tak ako u babetiek

magimary
3. dec 2009

hej, nič špeciálne..
ak by som mala citlivé (pokožkou) dieťatko, tak by som asi skúsila Lovelu, alebo niečo podobné...
keď som malaTomka malinkého,mával takú citlivú kožu, vtedy som mu právala v Batole (a to ani neviem, či ešte existuje 😅 )

zicon
3. dec 2009

A akej farby si kupila oblecenie orange??

mixka
3. dec 2009

ja periem uplne vsetko nove, minimalne preto, ze to pachne a fakt mi to pride nehygienicke

martina_maxian
3. dec 2009

spíte, alebo skypujete??? 😀 😀

magimary
3. dec 2009

nie všetko páchne...
a nechápem, čo je na tom nehygienické, keď neoperieš novú zimnú vetrovku, pod ktorou si obliekaš ešte min. 3 vrstvy...
každý robí podľa svojho gusta... a nikomu nič netreba vnucovať...

ja len, že rozhodne nesúhlasím s tým, že by to malo byť nehygienické (je to len skôr o tvojom vnútornom pocite, nie o realite)... to by sa potom mali prať aj nové kočíky, keď v nich vozíš deti (v lete aj skoro polonahé)...veď to by potom bolo maxinehygienické...

ale aj prílišná hygiena škodí... (aj) z toho sú potom budúce alergie a precitlivelosti

zicon
4. dec 2009

Dobre a vonave rano, my tiez kvoli dobremu pocitu vsetko najprv operieme - pre istozu.

lenkove
4. dec 2009

dobre ranko 🙄

najjulinka
autor
4. dec 2009

dobré ránko... joj kávu tu mám, ale Lucinka mi asistuje... 😖

zicon
4. dec 2009

A aku mas najradsej. Ja presso picollo. Poslem foto mojej kavy na web.

zicon
4. dec 2009

Poslal som do albumu familia

maznacik007
4. dec 2009

ja sa pridavam k nehygienikom... ked to nejde priamo na telo tak nove neperiem... periem v persil gel takom co je uz aj so silanom..

kocik periem /mam chiccovy da sa to vnutro v pohode prat/ len ked je spinavy

inak vies co je perfektne do kupela z dm taky olejcek alverde je uzasny...

inak dobre ranko

martina_maxian
4. dec 2009

dobré ránko,,, tak dnes bez práce, chlap išiel ráno o piatej, a večer majú vianočný večierok, tak som celýýýýý deň sama... 🙂 🙂 idem dať teda oprať vecičky... 😉

martina_maxian
4. dec 2009

tu nikto nie je?? no teeeda... ☹

mixka
4. dec 2009

ahojte 🙂
ja som tu len na skok, idem varit a zehlit a sa mi nechceeeeee ☹

magimary
4. dec 2009

ahojte, ja tiež na chvíľu nakúkam...
teraz som prišla z mesta a o chvíľu sa chystám opäť a potom pre chlapcov a všetci spolu do Návratu... 😅 😉 🙂
som zvedavá, čo bude... 😅 🙂

ale dnes to tu nejako vymrelo? čo sa deje? 😕

mixka
4. dec 2009

mame doma nove rodne listy deti 😵 poobede ide nas ocko vybavit nove karticky poistencov a ja v pondelok nahlasit nove udaje k detskej dokine a na ohlasovnu pobytu a sme skoncili, huraaaaaaaaa 😵

najjulinka
autor
4. dec 2009

My dnes navratackeho Mikulaša mame. V pondelok dvojičkoveho. A buduci piatok usmevackeho 😀 😀 😀
No a v utorok maju dvojky sud, ja s troma detmi zubárku. V štvrtok s Dominikou DNA testy. V pondelok doobeda musim skočiť do domova a povybavovať veci... Tak sa nenudime...

najjulinka
autor
4. dec 2009

No super mixka...

mixka
4. dec 2009

a mozeme ist do kanady, som zabudla 😀

cairka
4. dec 2009

mixka, a kedy balíte? 😀 😀 😀 😀

my sme sa doobedu hrajkali, výsledok je v albume 🙂 asi je už aj čas začať obed variť 😝

marketka1
4. dec 2009

Ahojte cairka pekne sa hrajkali, veve mala určite radosť.

marketka1
4. dec 2009

mixka to je super už sú Vaše, veľmi sa teším my to k cieľu máme ešte ďaleko.Snáď budúci rok.

cairka
4. dec 2009

marketka, to hej, ona je taký tvorivý typ 🙂 aj teraz si tu ešte lepí, mňa to už nebaví 😅

mixka
4. dec 2009

neviem cairka, ale chceli by sme ist na jar 2010, ak sa na kanadu pytas 🙂

martina_maxian
4. dec 2009

ahojte, u nás boli práve zo sociálky,, no ešte že som doma bola,.. 🙂 vecičky som poprala,,, 🙂 už sa to blíži... 🙂

najjulinka
autor
4. dec 2009

Kedy pridete do KE mati?

laculik
4. dec 2009

aj ja sa pridavam k nehygiene 😀, ja periem nove, len veci co na hole telo idu. Dnes som bola v Zare kupit malej budnu, vcera jej zips na starej odisiel 😒, ale uz jej bolo aj kratke trochu rukavy. No a za 20 min som tam nechala majland. No, ale nekup, ked su tie detske veci take šikymiky krasne. maleho som az teraz dala do postele, nejako som dnes nestihala. Tak ho budem musiet asi zobudit, ved vecer nezaspi. ale ja tak nerada budim deti 😔 .
Martina pridaj foto, aj ostatnych veciciek, nech aj my sa tu potesime 🙂

laculik
4. dec 2009

jaj a som zabudla pozdravit na uvod: Ahojte! 😀

magimary
4. dec 2009

ja som bola dnes vymeniť čiapočku, čo som včera kúpila... bola mu malá (zajkovi) 🙂 a aj zimnú kombinézku som vymenila (z rovnakého dôvodu) 😅 ...
za polhodinku príde tatik a padáme do BA...
horšie je, že Zajko len teraz zaspal (prvýkrát dnes 😖 )...
no, čo ...zobudíme ho a ideme...
ale aj ja VEĽMI, preveľmi nerada budím deti... 😔
ale, čo už?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre