Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
17. dec 2009

konečne zalomil 😒 , ale už toho moc nenaspí, o chvílu už vstane Lenka...

lenkove
17. dec 2009

preniest Lenku prec 😕 😉
a ja mam dalsiu korespondenciu za sebou ohladom malej.. nevzdam sa ja nadeje na este skorsi ultrazvuk 😔

dioliana1
17. dec 2009

mám fotky na faceboku... 😉

maznacik007
17. dec 2009

dio.. pekne foto.. pozerala som... 😵

najjulinka
autor
17. dec 2009

Tak Mirka ma zachvat zurivosti... Rozhodla sa ho mať rovno pred vchodom do školky... V pravý čas na pravom mieste... Všetci čo išli po deti do školky si ju mohli prezrieť valajucu sa na zemi a vrieskajucu... Domov som ju pod pazuchou odvliekla a tu pokračuje dalej... Pod pazuchou tiež vrieskala... No nonstop... Začalo to všetko tým, že hodila lopatku a išla dalej a ja som nebola ochotná ist bez lopatky a som nakazala, nech sa pre nu vrati... Nekcela, tak som ju chytila za ruku a išli sme po lopatku... A ona pri lopatke miesto toho aby ju vzala, sa hodila k nej o zem...

cairka
17. dec 2009

juli 😀 😀 tak sa priprav na rok a pol plný podobných zážitkov 😅 sa mi to smeje, ked my už máme za tým 😝

najjulinka
autor
17. dec 2009

akože ja som to mala v paži......... vonku je to uplna pohoda... a doma sme z nej zvliekli zvršky, dali do postielky a mohla pokračovať.... sama v izbe....

cairka
17. dec 2009

však jeden nerozhádže, to je jasné...ked bude siedmy za poobedie už to taká pohoda nebude 😠 😀 😅

yukki
17. dec 2009

Ešte nevylezie z postieľky? no už aby sa naučila...najvyšší čas má.... 😝

cairka
17. dec 2009

yukki 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
17. dec 2009

yukki ona je krpatá... vyrasta u nas už, aspon sa mi zdá a to som včera merala a má 81cm 😝 Akože raz vyložila jednu nohu hore akože leze z postielka a začala revať o ratu, lebo nevedela sa nijak pohnuť už... ale take naznaky vykladania noh ma, ale to u nej ešte nehrozi... To skor Marketka už v lete mala viac na male a ešte stale nič ani u Marketky 😀 😀 😀

Lego Duplo už mam domka to objednane... 😵 😵 😵 Idem pisať hned sťažnosť na poštara, nech mu to neprejde.. .dnes hodil listok, že včera nas nezastihol... a ešte aj na listok si napisal adresu, kam to ma hodiť... asi prečo??? lebo balik ani neniesol.......... ani včera, ani dnes 😠 😠 😠 😠 😠

maznacik007
17. dec 2009

ja este cakam na balicek.... 🙂

lenkove
17. dec 2009

a ja cakam na mailicek 😉
dnes uz asi nepride.. 🙄
ja som objenala iba muzovi knihy a este neprisli 🙄 ale este maju par dni...

maznacik007
17. dec 2009

Lenka zapni si skype ak mozes...

brulka
17. dec 2009

ahojte!

vsetko naj naj naj oslavencom zajkovi a amalke. aby boli zdravucki a robili vam veeela radosti!

matka maxi krasne fotecky a certici no ako doma 😵 😵 😵

yukkiiii no ja vam zavidim - aka zimna rozpravka 😵 🙂 😵 - kraaaasne !!! my sa tu dolu asi nedockame 😖

lenkove vidim ze urputne bojujes 😉 aky termin mas vo vizire?

brulka
17. dec 2009

a vy tu vsetky faceboookujete no najvyssi cas pridat sa 😉 aj ja cjcem vidiet fotocky 😅

martina_maxian
17. dec 2009

ahoj,, brulka, práve sme okúpali deti,,, naši ich teraz krmia a pojdú spať... 😀

brulka
17. dec 2009

jejej no ty mas servis 😀 😀 😀 si to chytro este uzivaj o chvilku budes na certikov sama 😉 a MM si nechce vziat dovolenku na chvilku aby ste si uzili deticky a novy domcek spolu? alebo ved idu vianoce tak si uzijete tak ci tak 🙂

ralanka
17. dec 2009

aj ja sa pripájam ku gratuláciam Amálke a zajkovi všetučko naj naj naj a nádhernú oslavu prajem 😵 😵 😵 😵

magimary
17. dec 2009

ahooojte! 😵
tak sme doma!
sme otestovaní, aj "ozubovaní" (teda z môjho plombovania nič nebolo, lebo zub ešte nie je v poriadku, takže najprv treba RTG zuba a potom sa uvidím, čo ďalej ale aktuálne to vyzerá tak, že -zub-odumiera... 😝 🙄 😖 )...
ale hlavne, sme si pokecali so psychologom, napísať návraťakom, nech nás "ukončia"a snáď... 😕

dnes ma (cestou v autobuse) premkol veľmi nepríjemný pocit, že čo keď dopadenme so Zajkom tak, ako Janula s Kikom... ☹ 😢 ☹ , bola som z toho taká hotová a smutná...ešte teraz mi je z toho divne... 😔

inak, som všetko napokon akurát presne postíhala... asi na mňa niekto myslel... 😉

idem omrknúť fotečky...

brulka
17. dec 2009

ahoj ralanka uz si tu dlho nebola! co mate nove??? nejake dobre novinky ? lebo sa to tu nimi hemzi 😉

brulka
17. dec 2009

magiiii musis byt optimista !!!!

magimary
17. dec 2009

brulka, ja som ...aj sa snažím... 😔
ale to ma tak z ničoho nič (nepríjemne) premklo... 😔 😨 ☹ , až som sa zľakla, že čo ak... 😔
ja si to neviem ani predstaviť... ☹

brulka
17. dec 2009

nie nie urcite sa to podari ! musi sa podarit !!!! ved to by bolo ake surove ak by robili problemy, ved sa ma jednat v prospech dietata predsa!!!!

lenkove
17. dec 2009

Mary,
verme ze to bol len zly pocit, co ti ma zastriet radost v srdci.. lebo sa tu deje vela pekneho v temicke 😵 vela deticiek 😵 a preto sa "utoci" na tvoju radost... Neboj sa.. PSS... 😔

a ja
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😅

lenkove
17. dec 2009

cau Ralanka, ze sa ukazes 🙂

ralanka
17. dec 2009

čaute babulky no leni akosi nie je čas furt som v robote a ked mám volno som rada že si vyložím nohy a relaxujem čo je málokedy lebo zas makám doma a tak ako robota v obchode takže asi tak 😖

mixka
17. dec 2009

neboj ralanka, o chvilu sa ti rezim zmeni, ked k vam pribudne babatko 🙂

ralanka
17. dec 2009

uvidíme ako motyka vystrelí 😀 😀 😀 😀 😀

brulka
17. dec 2009

neboj v 2010 urcite vystreli!!! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre