Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
27. dec 2009

cairka.... krasna korculiarka... je Veve 😵

cairka
27. dec 2009

maznacik, dakujeme 😵

najjulinka
autor
27. dec 2009

cairka manžel je veriaci, takže do buducna ma vysvetlenie čosi ako ma magimary... ja deti neklamem zo zasady... takže tak.....

cairka
27. dec 2009

ani ja deti neklamem 😉 ale rozvinúť fantáziu je fajn 😀 do rozprávky sa dá obaliť aj pravda

najjulinka
autor
27. dec 2009

No možem povedať Lucke "akože nosí ježiško" len neviem načo....

cairka
27. dec 2009

to je na tebe...podľa mňa k detstvu patria rozprávky...a neberem to ako klamstvo...potom by muselo byť klamstvo aj to, že bio sa o ňu nevedela postarať, ale jednoducho ju odvrhla...ale prečo ju nenechať v rozprávke a ved ona príde na to, ako to bolo...ale má na to kopu času...

marketka1
27. dec 2009

julka ani my deti neklameme ale tak sme vyrastali aj my so súrodencami a poviem Ti že Vianoce pre nás boli krajšie kým sme nevedeli že sú to rodičia čo tam tie darčeky dávajú potom sme už pár týždňov pred Vianocami snorili čo je v skriniach.

mm doniesol nový tesco leták a sú tam ceny iba v eurách ako vy rátate v e alebo ešte v sk

yukki
27. dec 2009

Cairka, to Veve takto korčuľuje? No paráda! Aj tá "trojfotka" je krásna... 🙂 😵
Markétka, ste perfektná rodinka, to na tých fotkách vidno. Krásne fotky, zlatí chalani. 😵 🙂
U nás nosia darčeky zvieratká a rozvíjam to dokonale. A v odtoku momentálne býva vodník, lebo ide veľká voda a v potoku by ho odplavilo (keď ide veľká tak nám tam tak krásne buble...) 😝 A v snežnej jame býva Baba Jaga...ale nikdy nie je doma, keď tam ideme, fláka sa po lese...

marketka1
27. dec 2009

yukki akurát som na teba myslela že Ti ešte napíšem že nie sme chorý klop klop to ja len tak do istoty zbieram recepty ak by trebalo

najjulinka
autor
27. dec 2009

http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/najjulinka/... - náš stromček,a le už po nalete detí... Zabudla som odfotiť hned po vyzdobení 😀 😀 😀

marketka ja ratam niečo tak a niečo tak. .veci čo som kupovala ešte za SK, tak v SK, čo som kupovala už v € , tak v € .... niekedy ešte čosi preratam na Sk, ale to len tak sporadicky... Raz manžel išiel do Tesca nakupiť (na jesen dakedy) a volal mi, že kolko mlieka kupiť a som sa pýtala ho na cenu a on na mna v SK... no bola som mimo.. .a hovorim, nech pozerá na centy a nie na Sk, že ja už som pár mesiacov za SK mlieko nekupovala, že neviem či dobrá cena tak narýchlo, ked mi v SK hovorí 😀 😀 😀

A co v letaku maju zaujimaveho inak? Ja sa chystam babam kupiť červene bodynka so snehuliakom - červenu nemusim, ale tieto som si ešte pred Vianocami všeimala a páčili sa mi - pekne výrazne farby 😵 😀 😀 😀

cairka
27. dec 2009

yukki, no vie sama prejsť klzisko na šírku(menšiu stranu) bez pádu - ale jasné, že nie vždy 😉
a vodník a baba jaga nemá chybu 😀 😀

marketka, ten leták naštval aj mňa 😠 ešte si väčšinou prerátavám, aj ked len orientačne...

najjulinka
autor
27. dec 2009

tento letak http://www.zlacnene.sk/letak/2538/p/1/ ? lebo tu je aj v Sk ešte na nete 😀

cairka
27. dec 2009

juli, nie 🙄 od 2.1. -12.1.

najjulinka
autor
27. dec 2009

jáááj.... aj ja kcem leták už...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
27. dec 2009

julka ten leták nič moc podľa mňa nič potrebné.

ja rátam v sk sem tam v e aj prepočítavam hovorím že kým sú cenovky aj aj (nie mikro)tak mi oči stále sklznú na sk.Ale takto rýchlo nás odstaviť 😲

kde ste zohnali korčule cairka?

cairka
27. dec 2009

marketka, cez MMB 😉

najjulinka
autor
27. dec 2009

No ja zajtra robim asi nálet na Tesco - treba cumle nam na flaše - to surne a potom také veci čo sice treba,a le ešte by sme prežili, len nech tam nechodim každúchvilu - penu do vane deckám, tekuté mydlo.. .tie červené bodynka by som kcela.... pripadne baterky do hračiek ešte kupim, ked budu mať, lebo tie ich Tesco nie vždy maju 😒 a drahe nekupujem 😅

marketka1
27. dec 2009

julka investuj do nabíjacích batérií a nabíjačky 🙂 budeš to mať lacnejšie detské veci dnes neboli v akcií bola som v hyp.tes. dnes na skok (po ceste ako sme boli reklamovať havkáča v dráčiku)mali výpredaj oblečenia 25-50% ale od 2.1 má byť až 70% ale ja sa v tedy nemienim tlačiť takže mi to je ukradnuté. 😉

zicon
27. dec 2009

Nalet - aha tak to bude v spravach - VYBOMBARDOVANE TESCO

najjulinka
autor
27. dec 2009

no my ideme na Oravu v januári a tiež by som nestala v nejakej talčenici... a pravdupovediac tie bodynka keby boli o chlp lacnejšie tak sa nenahnevám, ale bola som za nich ochotná dať aj plnú sumu - 2€/kus - bodynko s dlhým rukavom 😉 😀 a ani nerisknem, že nebudú už potom 😉 (možno už nie sú 😔 )

najjulinka
autor
27. dec 2009

ja detom casto do hračiek baterky nekupujem - občas privitam aj ticho 😅 a hlavne mame nejaké dobré hračky, čo málo žerú... Tesco telefon čo dostali pred rokom na Vianoce, tak jeden ešte fičí.. Druhý už nie, ale neviem či to je baterkami.. ten si chudák užil ... aj kupel vo vani - po preschnutí ešte išiel... ale teraz už nejde....

janivonbenji
27. dec 2009

marketka,
aj môj kubko dostal presne tú magnetkovú knižku, ale u nás ešte na mikuláša - bola pribalená k sladkostiam....a julka to u vás nechodí 6.12. mikuláš a 24.12. ježiško ?

najjulinka
autor
27. dec 2009

jani vsakpisem, že som sa pomylila s tým mikulašom 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
27. dec 2009

A kd už, tak Mikuláš 5.12. chodí 😉 Večer pred Mikulášom 😉 Tak u nas tí Slováci su nedočkaví na oslavy všeho druhu.. .Takže aj Mikuláš, aj Vianoce oslavuju den pred 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
27. dec 2009

Ja zháňam takéto korčule pre Martina
http://www.najlacnejsisport.sk/detske-korcule-b...

janivonbenji
27. dec 2009

julinka,
prepáč neprečítala som túto stranu 742 - mne nešlo ani o dátumy ( lebo u nás sa mikulášske balíčky rozbaľujú 6.12. ráno 😉 ), ale skôr o filozofiu, že čo hovoríš, kto nosí darčeky...ale už mám vysvetlené, som prečítala dokonca...

yukki,
aj tvoje je pekné, že zvieratká, ja som asi väčší tradicionalista.... 😉

marketka1
27. dec 2009

a takéto lyže ak bude dakedy sneh 😉
http://sport.bazos.sk/inzerat/2773571/Detske-ly...

najjulinka
autor
27. dec 2009

tie lyže som aj ja dumala teraz a Oravu, ale mam citaka, že nebudu potrebne 😀 😀 😀

najjulinka
autor
27. dec 2009

a = na

najjulinka
autor
27. dec 2009

bavili sme sa tu o RD po novom prednedavnom... ale našla som čosi zaujimavejšie... podpora po RD http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/27/na-p... 😉 😀 😀 😀 😀 😝 😀 😀 😀 Neviem, asi tu nikto nie je taký čo to využije,a le možno sa dakomu z rodiny zíde mať túto info 😉 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre