Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
11. mar 2010

ahojte. tak my máme po návšteve z mesta, myslím, že všetko OK. teda dúfam 😝
magi, na MMB je pár inzerátov, aj že požičavajú cest. positeľky. hoci za takú sumu, že je otázne, či sa to oplatí na 2 týždne, ale aspoň nebude zapadať prachom...
yukki, nemám slov...

mexx
11. mar 2010

Ale je pravda, ze zatial netusim, ako lahko/tazko sa rozklada, lebo sme ju zatial nerozlozili. 😅 Info mozem podat az potom. 😅

marketka1
11. mar 2010

magy ja mám

Cestovná postieľka Travel 2009 (Zopa) tmavo modrú na obrázku taká farba nieje

Cena: 45.00 € (1.355,67 Sk

magimary
11. mar 2010

ja som zatiaľ do užšieho MMB-árskeho výberu posunula tieto: 😅
sú zoradené od najlacnejšej po drahšie 😀:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7511135&tab=2
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7950322&tab=2
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7950421&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7765742&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6705602&tab=1

a to požičanie sa ale fááááááááákt maximálne neoplatí (!!!) 😝

magimary
11. mar 2010

a ďakujem všetkým, ktorí sa zapojili do môjho súkromného tendra... 😀 😀 😀

mexx
11. mar 2010

Hlasujem za Vegas Africa. 😉

magimary
11. mar 2010

aj mne sa tá páči najviac... aj tá druhá s tou pandou (tuším austrália) 😅 😵

maznacik007
11. mar 2010

ta panda je pekna.. ale nechapem.. musis si k nej dokupit este za 16 ecok to polstrovanie. ten vnutorny matrac..?

magimary
11. mar 2010

nie, matrac, ale to závesné "polohovanie" pre malé mimčo... 😉
ale to mám, teda budem mať ...

magimary
11. mar 2010

maznáčik,toto je to:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7633750&tab=2
(toto som si aj objednala)... 😉

najjulinka
autor
11. mar 2010

babyyyy porazi ma... .ten modrý dom dUPLOVý čO som na neho mala zalusk už asi rok... a nastala fajn doba.. .tak pred 2 týždnami predlai posledný na Slovensku a už sa nevyrába 😢 😢 😢 😢 😢 😢 som rýchlo aj do inej firmy volala a odpoved tá istá , že nie je a už nebude 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 No nič.. .svet sa nezruti.. ja len že modro-žltá kombinácia sa mi páčila... a obsahoval sučiastky, ktoré inde neboli...... resp. len v jednej inej velek sade a pod..... no smola....

majka2
11. mar 2010

No aj babky tak som teda na odporučanie magimary že tu kecaťe viac hlavne čo sa týka adopci a tak hľadám niekoho kto si adoptoval dieťatko a super by bolo keby tak byval blizko ziliny alebo priamo v nej co by sme sa aj stretávali a vymienali skúsenosti 😉

dioliana1
11. mar 2010

vitaj majka

najjulinka
autor
11. mar 2010

Najlacnejšie cestovne postielky su asi v KIKA a na www.tegel.sk 😉 My mame z tegel oranžove bez poschodiy 2 kusy, ale to boli ešte lacnejšie ako teraz su.... A potom z Carrefouru mame BooBoo s polohovanim tiež 2 kusy - jednu farby Holiday a druhú farby Circus 😉 😀 S poschodím stali 48,90 , ale to už bolo pred vyše rokom a teraz šli ceny už aj dole odvtedy...

najjulinka
autor
11. mar 2010

k porovnaniu týchto dvoch - oranžová Matti je o chlp užšia (všimla som si len ked stáli vedla seba, do oboch matrac klasický v pohode, proste o nejaké milimetre užšia), Matti sa ovela lahšie skladá Matti nemá kolieska, ale tie som pri BooBoo nikdy nevyužila, takže nechýbaju.... Trošku iný systém tašky maju obe - to je detail - to je fuk aký tip je.... kedže postielka sa nevláči kilometre, ale len nakalada, vyklada... 😉 😀

magimary
11. mar 2010

vitaj majka, 😉
tu sú okrem adoptívnych mamín, aj pestúnske, aj profesionálne, aj čakajúce...

juli, pozerám ten tegel, oni sú od vás, boli ste si to vyzdvihnúť osobne?, nemáš odtiaľ zákaznícku kartu?

magimary
11. mar 2010

kolieska nepotrebujem tiež,
my máme teraz B&B a je v pohode, akurát sa ťažšie rozkladá (mne sa to podarí len zriedka, ale mužíkovi vždy, tak rozkladá záasdne on 😅 ), tá stala vtedy, ked sme ju kupovali okolo 2000tis. (to ešte pri Tobikovi)...
tá matti sa mi cenovo pozdáva...zatiaľ najlacnejšia... Kiku si asi nemám ako pozrieť... 😕

najjulinka
autor
11. mar 2010

osobne som bola. nemam žiadnu kartu....

magimary
11. mar 2010

kika toho na stránke moc nemá... 😝 žiadne cestovné postieľky tam nemá... 🙄

magimary
11. mar 2010

lebo na stránke majú, že majú zákaznícku kartu, s ktorou je tiež ešte 5% zľava (ale zase asi iba na niečo)...

najjulinka
autor
11. mar 2010

Kika ma taku tmavomodru... možno v kombinacii so svetlou modrou....

magimary
11. mar 2010

mne nejde o vzhľad, ale o cenu...
to asi nevieš, že za koľko, však?...

najjulinka
autor
11. mar 2010

+/- ako tegel.. ked ja som kupovala, tak v Kika boli o 1€ lacnejšie ako v Tegel... ale neviem či zrovna nebola akcia v Kika

maznacik007
11. mar 2010

BooBoo my sme mali pozicanu a strasne zle sa rozkladala....

vitaj majka...

pimpa
11. mar 2010

Ahojte,
ja som kupila pred dvoma tyzdnami cestovnu postielku Hauck za 40eur cez inzerat a vyborne sa rozklada a sklada, kolieska nam netreba a vyhodou je aj bocny polkruhovy vchod cez ktory mozem aj ja v pripade velkej krizy vliezt, uspat Patka a potom v pokoji vyliezt a zase zazipsovat 😉

najjulinka
autor
11. mar 2010

no vidiš na to som zabudla tá Matti oranžová ma bočný vchod čo sa da u nas využiť neskor.. .kolegyna využila ten vchod ked deti začali same preliezať.. .ale zas do velkej postele sa ešte bala aby nespadli a zbytocne by zaberala velka postel miesto v detskej aj keby dala zabranu, tak rozipsovala a deti mali postielku a la jasle - z troch strán zábranu a pri nohách peken otvorenu kade sa liezlo... a ešte sa mi aj to páči, že tú matti som dala kolmo ku dveram a ked som na chodbe svietila, tak to nesvietilo tak kolmo na deti ako ked zo všetkých stran je sietka... (pri malilinkatých som riešila prikrtie sietky detkou,a le pri vacsich sa to tak neda)

saskah7
11. mar 2010

Jeeej, Pimpa, tak toto ma este nenapadlo s tym vlezenim do cest. postielky... 😅 😅 😅
aj ja mam ten polkruhovy otvor, ale pri mne by hrozilo, ze ju zlomim, predsa len ma konstrukciu urcenu na inu zataz... 😀

natia
11. mar 2010

MAZNÁČIK hlásenie v IP 🙂

natia
11. mar 2010

MAGIMARY ja hlasujem na Royal 🙂

YUKKI panebože, je toto možné? Ja ti rozumiem, že nechceš ísť do ´médií, lebo napokon to môže dopadnuť aj tak, že ju už ani neuvidíš...nikdy nevieš ako takéto veci vypália...ja sa tiež rozohňujem miestami, že to s tými našimi deckami pôjdem riešiť, ale potom si vždy uvedomím, že riskujem to, že nám ich už nedajú...a tak ostávam dobrovoľným väzňom...štve ma to...ale priorita sú deti...akýkoľvek krok spravím, musím vždy dopredu premýšľať, aký to na nich bude mať dopad (toť skúsenosti mojich posledných týždňov...)
Inak mi je z toho hrozne smutno, ako s tebou aj s malou M. narábajú a hazardujú s citmi...a ešte aj Kika samozrejme je z toho zmätená určite...ja sa viem do nepríčetna rozzúriť nad touto idiociou...a to ešte aj idiotov urážam, lebo tí chudáci za to nemôžu

pimpa
11. mar 2010

ozaj, ked sme pri postielkach, nemate niekto typ kde zohnat sietku proti hmyzu na postielku? Nejak sa mi to nedari kupit a uz cochvila zacnu lietat tie krvilacne bestie, u nas pri Malom Dunaji je ich vzdy dost 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre