Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
10. jún 2010

Mata2
inak, s horuckou a kakanim to trvalo tak 5-6 dni, nie v kuse ta horucka samozrejme... 😲 vyliecte sa cim skor..

lenkove
10. jún 2010

a inak, my ideme v nedelu na par dni (4) na dovolenku, ja aj s laptopom 😝 mm je u svokry - klasicky - aj s mojim uz zdravym a dobre papajucim (jeden den 😀 ) dietatom 😎 som zvedava ake nove chute okusi u babky 😎 (zmiereny s osudom).

cairka
10. jún 2010

mata, juj, snád to nebude nič zlé 🤐
lenkove, že zmierený s osudom 😀 😀 😀

lenkove
10. jún 2010

@cairka
nechcem vyzerať ako nevďačná hyena, ale v sobotu som ju pred lyžičkou kávy "veď len kapučíno" neuchránila.. pred jahodovým nanukom našťastie áno 😎 zmierujem sa, že nie na dlho 😀 😀
a vy sa liečte.. pľúcne patálie vyzerajú hrozivo 😕 😕

cairka
10. jún 2010

@lenkove , tak to babka má dobré nápady 😅
dakujeme 🙂

brulka
10. jún 2010

jeeej natia ake fantasticke novinky 😵 😵 😵 gratulujem !!!!!! tak to vyslo nakoniec podla zelania. este aby z toho tie dvojicky boli a je to uplne uzasne !!!!!!

som rada ze to aj dobre vie fungovat a ze okrem tych smutnych pripadov su aj tie rychlejsie a stastnejsie vid aj lenkove, mata max a ty 😉 . skoda ze nie vzdy to takto hladko ide 😔 😔 😔

mexx
10. jún 2010

Ahojte,
u nas dnes zas brutalne horko, najradsej by som sa v bazene cvachtala, a o decku ani nehovorim. 😝 Inak som sa dnes brutalne pobavila, ked som mu chcela najst nejake oblecenie vhodne do tohto horka. Trochu skepticky som pozerala na nejake veci z minuleho leta, ze to mu uz dobre nebude, ale nedalo mi, tak teda vyskusam. No a nas mlady jedenapolrocny mladenec sa v pohode navlecie do novorodeneckych velkosti 0-0 a 0-3, a vyzera to na nom este lepsie, ako ked mu to bolo akurat. 😀 😀 😀 Darmo, mam dobre dieta. 😀 😉

mayap
10. jún 2010

@mexx , šporovlivý je, treba uznať. moji mali tú drzosť, že zo všetkého vyrástli...

lenkove
10. jún 2010

Mayap
pekná foto 🙂
ja som pridala album 😎

cairka
10. jún 2010

lenkove, malá je fakt na zožratie 😵

bendy25
10. jún 2010

Jeeej, lenkove, prekrasne fotecky 🙂
Roztomila je ta malicka ...

lenkove
10. jún 2010

Bendy
dakujeme 😎 ved aj kvoli tebe a Katarine som ich tu dala, ze vy ste ju este hadam ani nevideli 😀 😀

mayap
10. jún 2010

Škorica je nádherná... 😵
a lenkove, dúfam, že myslíš fotky postelí v druhej téme a nie tú vľavo od textu... 😝

lenkove
10. jún 2010

@cairka
len keby nehrýzla ona 😝 😀 už som prestala bac po puse, vysvetľujem... bezvýsledne... ale násilie plodí len násilie 😀 🙄

lenkove
10. jún 2010

Mayap
nie, tú tvoju! 🙂 si sympoška 🙂 sa tými okuliarmi "podobáme" 😀 😀

mayap
10. jún 2010

@lenkove , dobre vyzerám od okuliarov smerom hore... smerom dole to nie je žiadna sláva. ale na druhej strane by sa zo mňa dali urobiť tak dve krásne modelky s mierami 90-60-90. len by museli absolvovať plastiku ksichtu.... nuž čo, nikto nie je dokonalý... 😎

lenkove
10. jún 2010

@mayap
no nikto, okrem nás tu, samozrejme 😀 😀 o mne pomlčím ako vyzerám, predomnou tróni polozjedená (viac zjedená ako polo 😎 ) študentská pečať 😎 no pomôžem si, keď bola v akcii??? 😀

mayap
10. jún 2010

@lenkove no pokaziť sa mala???? 😀 😀 😀

lenkove
10. jún 2010

@mayap, tak veru!!! trvanlivosť do januára 2011, a ten za dverami!!! 😀

mayap
10. jún 2010

ja som akurát dojedla jablko, treba troška zdravej stravy... 😎 . je síce pravda, že pred pol hodinou som zožrala nanuk, ale čo som ho mala nechať mojim chorým deťom???. však by sa im len pohoršilo, no nie... 😝 😀

cairka
10. jún 2010

aj ja som akurát dojedla jablko 😎 a rozmýšľam, čo ešte zdravé by som si dala 😕 žeby Milku so zdravím mliekom?

cairka
10. jún 2010

zdravým 😅

mayap
10. jún 2010

cairka, mlieko je potrebné pre organizmus a keď je ešte aj vkusne zabalené do čokolády, tak nie je nad čím váhať... 😉

lenkove
10. jún 2010

a dala som ďalšie foto 😎 posledné dve idú hneď dolu, keďže nielen moje dieťa na nich, tak kuk 😕

cairka
10. jún 2010

že? a dokonca je nejaká jahodová - zdravie samo 😎 to tiež veve dostala, ale ona má po čokoláde ekzém 😅

bendy25
10. jún 2010

no baby 😀 😀 😀
Lenkove, tak veru, ze dnes vasu malicku vidim prvykrat ...

cairka
10. jún 2010

@lenkove , ale ako na ňu zazerá 😀 😀 😀 😀 😀 bohová je 😀 😀 😀

lenkove
10. jún 2010

cairka
deti jahody nemôžu!!! alergén to je!!! aj ja som radšej zjedla ten jahodový nanuk, čo bol pre malú od svokry!! rýchlo ju zachráň!

mayap
10. jún 2010

no cairka, už mala byť tá čokoláda v tebe, vari nechceš aby ju nedopatrením zjedla Veve , veď ekzém nie je sranda...

lenkove, aj dve deti ti ohromne pristanú... 😵

lenkove
10. jún 2010

@cairka
a pritom u nich, či von sa znášajú 😎 to u nás doma mala Škorica za povinnosť ukázať kto je v tomto byte pánom 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre