Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
17. júl 2009

Dobre rano.

mexx
17. júl 2009

Dobre rano,

my mame v poslednej dobe dost kriticke noci. 😒 Teda neviem, co sa deje, lebo predtym krpko spaval v pohode, budil sa vacsinou len raz na mliecko, potom uz len na cajik alebo len tak trosku ukludnit, no ale v poslednej dobe predvadza dobre divadlo. 🙄 Po polnoci zacne robit cirkus, a potom sa uz do rana kludne nevyspime. Dnes spustil o stvrt na jednu a potiahol do druhej, nedalo sa s nim. Tajne dufam, ze je to len tymi stresmi, co boli v poslednych dnoch (aj ked to uz v podstate pominulo) alebo teplom, a ze sa to coskoro zlepsi... 😕

Tu to uz od rana vyzera na riadne horko, ale dnes sa asi krpko kupat nebude, nejako kasle, tak to nechceme prehnat. Hadam sa do vecera neupecieme...

yukki
17. júl 2009

My sme čakali kontajner že nám konečne odvezú starú strechu...a že asi nepríde...asi...takže namiesto kúpania v priehrade tu musíme čakať. Ešteže máme potok 5 metrov za domom. 😝 A tiež nám mal prísť pokosiť kamarát-a tiež ho zatiaľ niet. Tak si robíme taký ničnerobiaci deň.
Dobrý deň!

najjulinka
autor
17. júl 2009

My sme boli doobeda na novom ihrisku čo máme za domom,a le pred obedom nás už polievači vyhodili, lebo išli polievať..... ...a my už potom domov sme išli.... .. Dnes som mala k detom výpomoc,a le asi by som s tými troma zvladla ist na ihrisko sama... Ked ma manžel odprevadí dole výťahom.... ale asi aj keby nepomohol, tak zvládam... prijemne zistenie....

cairka
17. júl 2009

ahojte. u nás stav nezmenený, veve stále horúčkuje 🙄 a aby sme toho nemali málo, tak volala kamoška, že majú salmonelu pravdepodobne z koláčov, ktoré u nich jedla aj veve (veterníky z cukrárne)...takže v pondelok ideme na výter...

nadopovala som ju liekmi a zbehli sme na tú ortopédiu (nechcelo sa mi zas čakať 2 mesiace na termín 😅 ), tak sme vyfasovali vložky ortopedické, že má úplne ploché nohy, aj päty že nejak točí, či čo...

yukki, došli?

mata2
17. júl 2009

ahojte,
uz mame za sebou logopediu s tomaskom - dr ho pochvalila 🙂
kupila som v lidli 10 balikov piskot .- maju v super akcii 200g dlhe za 15sk
/inak kupujem v CBA dlhe 100g za 17sk 🙄 /

lienocka235
17. júl 2009

aj ja som dnes nakupovala.. 😅 😝 teda moj muz vlastne odskocili sme si do nextu cez obed... a muz si vybral nejake veci a cosi vybral uz aj pre....

laculik
17. júl 2009

my sme sa prave dohodli, ze zajtra ideme na Pohodu 🙂 . tak dufam, ze bude pekne pocko a predpovede o dazdi sa nepotvrdia. Lebo ak nebude okej pocko tak nejdeme ☹ .

najjulinka
autor
17. júl 2009

Tak man to ihrisko asi odrovnalo... Ja som spala jak male babo... A asi aj deti... Neviem... Lebo ja som proste spala.. nič som nepočula.... ešte teraz je ticho.... Všetci spinkaju... aj muž.... ja len viem, že ešte som popýtala po tom čo muž nakrmil Dominiku, nech ju aj prebalí... a už som spala...... 😔
laculik držím palce na počko..... pijem kávu, ale dajak ma to teplo odrovnáva....... dufam, že aj deti odrovna minimalne tak ako mna....... 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
17. júl 2009

man = mna

yukki
17. júl 2009

Cairka, neprišli. 😠 😠 Ale ten kamarát prišiel a dačo pokosil, tak aspoň to. idem poroztriasať. Kiku som uložila, nespí ešte, ale snáď odspí. Aspoň na hodinku by mohla, aby sa s ňou do večera dalo. Vyrojili sa komáre, včera. To je strašné, tu pri potoku, ešte som toľko komárov nezažila 😨 😖 😨 🙄

zicon
17. júl 2009

Prave som sa zobudil po kratkom popoludnajsom spani.

janivonbenji
17. júl 2009

ahoj všetci !!!
aj mňa ťahá na spanie, ale keďže som včera nenavarila a doobeda sme sa "túlali", tak namiesto spania som varila 😒 a teraz som sľúbila malému, že ideme ešte na kupko, tak už sa mi neoplatí, dúfam, že ma ta voda preberie...inak sa tam asi utopím.... 😉

cairka,
vy teda ale máte smolu, podchvíľou čosi a ešte ak sa aj potvrdí salmonela, tak amen tma....držím palce, nech vás to nejako obíde....a inak sa tiež držte 🙂

lienocka,
ty pomedzi riadky rôzne veci píšeš, tak už sa vymačkni, že čo? a kto? a kedy? a tak...veď vieš na čo narážam a tešííííím sa .....

laculík,
na pohode pozdravte aj za mňa a neboj, bude pohoda !!!! 🙂

mata2
17. júl 2009

kokso tu je stale hic na udusenie 😝 😝 😝 milko bol uplne spoteny- a to mal len body,vrieskal jak keby sme ho vrazdili,alebo co 😲 ,tak som mu vyzliekla aj body a je ok 🙄
keby sa nebal do bazena ist,a trochu sa osviezil vo vode,bolo by mu lepsie 😒 ,ale odkedy bol v nemocke,tak sa kupania boji 😠 😠 .

sofinka30
17. júl 2009

aj u nas je stale hic 😝 ,ale neboj mata..zajtra nas schladi ak nas zas neoklamali v pocasi 🙄

magimary
17. júl 2009

Babky, dnes ráno mi volal sesternica, či sme ešte na Kramároch, lebo ona je tam so svojou malou Silvinkou (2,5r.) ...niečo je našli v brušku (najaký útvar 3x5cm, z USG), doobeda bola na CT, sú hospitalizované s mamou, lebo malá mala obrovské krče, na obed som bola za nimi-sú dosť v strese... a boja sa(-íme)...
😔
zatial sesternici ani nepovedali všetko (no ja si myslím, že už vedia, čo sa deje-mali pred sebou CT-čko),
iba, že je to "útvar" s veľkosťou 9x5x5cm (!)a prekrýva pravý vaječník... , 😢 takže to nebudú asi črievka, ale mimooblasť... vraj je to presiate aj cievami...
v pondelok, najneskôr v utorok jej to budú operovať a keď to vyberú, uvidia, čo ďalej...
mne je z toho tak smutno... ☹
a seternica ešte má 11mesačného synčeka, ktorého kojí a ten je teraz doma bez mamy a bez mliečka...takže ani to jej nepridáva na nálade...

a ani my sme s Tomušom nedopadli na kontrole moc dobre... 🙄 , má to zapálené, opuchnuté a máme prísť zas... 😝 (niežeby sme tam dnes boli v 35°C horúčavách 😝 )...

najjulinka
autor
17. júl 2009

Ou mary... Držím malej Silvinke palce... veeelmi... fnuuuk........ ☹ ☹ ☹

cairka
17. júl 2009

magi, držím silvinke palce 😢 to je strašné 🤐

lenuska74
17. júl 2009

magi držím palce nech to nebude nič vážne 😢 a nech su čím skôr doma a v poriadku 😢 😢 😢

mixka
17. júl 2009

magi, to je mi luto, nech je mala cim skor doma a hlavne nech to dobre vsetko dopadne 😔

janivonbenji
17. júl 2009

aj ja sa pridávam a želám malej silvinke nech jej všetko dobre dopadne a rýchlo sa uzdraví....držím palce...

dioliana1
17. júl 2009

ahojte, ja som sa tu cez mozilu nemohla dostať...nechápem, český koník ano a slovenský nič...bad či čo mi hlasilo 😖

dioliana1
17. júl 2009

magi, je mi to ľúto.... ☹

lienocka235
17. júl 2009

magi ☹ myslim na malu Silvinku nech je vsetko ok

pimpa
17. júl 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂
magi, dufam ze to bude v poriadku, drzim palceky 😉

mame nove foto, aj foto z plavania. Celkom je to super, ten kurz, dnes sme boli precvicit na jazero vsetko, co sme sa naucili 😀 😀 😀

najjulinka
autor
17. júl 2009

Zlatý je drobec vo vode 😵

magimary
17. júl 2009

ďakujem... 😔
som rada, že ste...
inak Silvinka je jedno z dievčatiek, kt. bolo v mojom albume kvôli šatkám pre matu (minule)...
skúsim ju znova pohľadať...

yukki
17. júl 2009

Držíme Silvinke aj mamke palce, nech sú obe čo najskôr doma pri bračekovi, a zdravé!

mixka
17. júl 2009

jej yukki, ake ste kocky 😵

najjulinka
autor
17. júl 2009

ja som dnes kupila melon.. .tak už som ho práve načala 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre