Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
28. okt 2009

tak potom je magi realnejsie, ze sa stretneme na kramaroch 😀

mixka
28. okt 2009

u nas su jasnym znamenim dve rovnake a VZDY ruzove deti 😀 to nema nikto 😀 😀 😀

magimary
28. okt 2009

no, mixka, myslím, že by som mixiaka odhalila hned na prvý kuk... 😅
a zicona tiež poznám na prvý kuk (neváhala som, či je to on, či nie 😉, bola som si 1000% istá) a najmä,keď zazriem jeho tichú a príjemnú spoločníčku držiacu sa ho za ruku/rameno...ale spoznala by som ho aj bez nej, ale nebola by som si tak istá... 😅

mixka
28. okt 2009

ja som takto na prvy kuk odhalila laucik podla kika, lenze to som nemala deti so sebou a nedavala pozor na to, co kde vyvedu 😀

maznacik007
28. okt 2009

ja som raz videla zicona s malym a zenou v ikei... 😀 a uvidime sa teraz na stretnuti nahradnych rodin ak teda pride.. 5.11

maznacik007
28. okt 2009

a niekedy by som sa uz mala aj s mixkou stretnut aj s alex tu z MK.. co povies mixka?

magimary
28. okt 2009

normálne rozmýšľam (čo tá chorá hlava nevymyslí 😀 😝 ), že spíšem zoznam, kto s kým sa už OSOBNE pozná...
a budeme mať prehľad,kto sa musí ešte stretnúť s kým, aby sme sa vzájomne poznali nielen virtuálne, ale aj reálne... 😅 😉

mixka
28. okt 2009

maznacik, tvoje cislo mam a ked pojdeme do toho senca, tak ti volam 😉

mixka
28. okt 2009

a malo by sa uz konecne naplanovat nejake stretko, lebo je tu kopa ludi, ktorych veeelmi tuzim vidiet nazivo 😵

cairka
28. okt 2009

veru, malo 🙂 ale furt sa mu nejak nechce, tomu stretku sa naplánovať 😅

mixka
28. okt 2009

asi ho zacnem teda planovat ja 🙂

cairka
28. okt 2009

začni 😉 najlepšie bude, ked hodíš miesto a dátum, lebo to zas zapadne 😝

mixka
28. okt 2009

spacham nejaku tabulku a budete sa vyjadrovat... miesto a datum...

cairka
28. okt 2009

OK 🙂

mixka
28. okt 2009

dufam len, ze sa potom vacsina prihlasi a nepride 😀 a sa potrepem niekam do tramtarie s detmi 😅

cairka
28. okt 2009

😝 hádam nie 😀

zicon
28. okt 2009

Magi to vazne ☹ ☹

No nevsimol som si, mal som naponahlo.

magimary
28. okt 2009

ale stáli sme pri tebe niekoľko minút...
práve ste s manželkou obzerali matrac do detskej postele... 😉

zicon
28. okt 2009

Samozrejme ze prijdem, a co ste ma neoslovili??

pupaviena
28. okt 2009

ahojte, viem, ze sa velmi nepozname, ale asi chapete nasu radist: od dnesneho dna sme o s v o j e n i !!!!!!!

zicon
28. okt 2009

Predosvojeny alebo osvojeny??

pupaviena
28. okt 2009

uz navzdy!!!!!!

magimary
28. okt 2009

blahoželááááááááááááááááááááám, púpavka!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zicon, my sme schválne pri tebe nahlas hovorili, aby si si nás všimol Ty a nie aby sme my Teba oslovovali, keď si mal po boku svoju polovičku (aby sa necítila nepríjemne) 😉

zicon
28. okt 2009

Super G.R.A.T.U.L.U.J.E.M

pupaviena
28. okt 2009

dakujem, je to teda parada...

mexx
28. okt 2009

Veru veru, Zicon, nabuduce uz do teba velmi drzo drgneme a ohlasime sa. My sme to zvazovali aj vcera, ale akosi sme sa neodhodlali. 😀 😉

A s tou chorobou to vyzera u nas ako u Magimaryovcov. Odvcera uplne z kopca, kasel tuberacky huronsky, hrdlo, hlava, cele telo boli. A decko ma stale nevycerpatelnu energiu. 😅

Jaj, a este moj muz vcera v IKEA okusil tie slavne gulicky, co sa na ne Julia tak tesi...a teda co ja viem... 😅 Ale mozno tomu raz prideme na chut...lebo omacka bola vyborna, len tie gulky mi akosi divne pripadali. 🙂

zicon
28. okt 2009

No to je normalne ze obcas stretneme nahodneho znameho, to nieje ziaden trapas.

zicon
28. okt 2009

Inac vcera sa my skoro stal maxitrapas. Predavaju tam take uplne biele palice od metly a pani to niesla ako slepecku palicu v priestore medzi pokladnou 2 a vydajnym pultom stravy. V poslednom momente som si vsimol co ma v ruke, skoro som ju pod pazuchu doviedol k podladni. Asi by zirala.

martina_maxian
28. okt 2009

pupaviena GRATULUJEM.. 😵 😵 😵 super správa.. 😉

martina_maxian
28. okt 2009

Inak mixka, ja by som ťa teda veľmi rada stretla osobne... A tiež som laculíka spoznala podla Kika, jeho som celkom dobre poznala z fotiek.. 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre