Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
15. dec 2009

To je supis, a ja by som zas rodinny dom nechcel - citil by som sa izolovany a nenavidim akekolvek zahradnicienie a kosenie travy. Ja som mestsky kocur.

najjulinka
autor
15. dec 2009

zicon, ked si videl ten link čo dala martina, tak tam nie je pomaly čo kosiť a kde zahradničiť... a ani izolovaní nie su... je to taký panelák na ležato ako my hovorime domka 😀

martina_maxian
15. dec 2009

Presne tak Juli,, a teším sa hlavne koli tomu,,, že žiadny susedia my nebudú buchať na radiator a podobne... 🙂 a ked bude krásne teplúčko,, tak si budem mosť vypiť kávu vonku na terase... 😵 😵 😵 tešíííííme sa veľmi... 😉 😉

najjulinka
autor
15. dec 2009

No presne tá záhradka je taká na kavičkovanie 😀 😵

zicon
15. dec 2009

Inac treba si dat do suvisu aj zakon z vyhlaskami a smernicamy, lebo zakon hovori na co mas narok, ale smernica moze upresnit za akych podmienok a bojim sa ze tuto dieru uz maju viac menej zaplatanu a aby si na to nedoplatila.

zicon
15. dec 2009

Ale ked sa nieco na dome pototo tak si v tom sam? A kde je link na ten dom??

najjulinka
autor
15. dec 2009

A ked sa v byte dačo pototo tak na to nie si sam???

najjulinka
autor
15. dec 2009

Inak pridavam na FB včerajšie foto akurát 😉 🙂

zicon
15. dec 2009

Nie lebo napriklad take obecne rozvody idu na naklady opravy domu, strecha je domova, fasada je domova.

zicon
15. dec 2009

Obecne rozvody - spolocne stupacky, elektrorozvody az po byt

zicon
15. dec 2009

Mati posli link na ten domcek

najjulinka
autor
15. dec 2009

zicon no presne... može ti zatekať strecha,a le kým nerozhodnu iní, tak ju neopravíš........... resp. neopravia...
to že ti rozbombarduju pol záchodu koli stupačkam ti vyvesia na branu a hotovo.. .vtedy a vtedy o tej a tej a ešte aj ten čas nedodržia..........

zicon
15. dec 2009

Tak chod do domu, mna bavy byt a budem si to obhajovat do posledneho dychu, mne je lepsie v byte ako v dome.

zicon
15. dec 2009

A ked ti zacne zatekat strecha na dome, mozes utekat vybavit si pozicku do banky a to dost velku.

najjulinka
autor
15. dec 2009

zicon zatekanie strechy nemusi byt draha zaležitost...... ale tak ako v bytovom dome možeš aj ty dopredu na to šetriť 😉

najjulinka
autor
15. dec 2009

Tak Mirka nám spadla z detskej stoličky práve... Netuším čo porabala,a le zareagovala som na to, že Lucka povedala "Minka spadneš"... Tak som išla kuknuť čo stvára, ked už aj detský mozog to vyhodnotil na spadnutie a to už letela akurát... Tak som videla dopad...

zicon
15. dec 2009

Ano protiargumenty sa vzdy najdu. Ale aj tak mne je lespsie v byte, ale prijal by som taky byt s terasou a nemusi byt zahradka ani domcek.

najjulinka
autor
15. dec 2009

zicon akože všetko ma svoje plusy a minusy to je jasne...... ja tiež nie som doslova domčekový tip, ale za zváženie to občas stoji....

marketka1
15. dec 2009

Ahojte a pekný deň prajem všetkým.
Zicon ono to je úplne jedno kde bývaš hlavne že dakde máš možnosť skloniť hlavu.
Ja som vyrastala v byte potom chvíľu v dome a teraz zase v byte zatiaľ tiež hľadáme domček kvôli deťom a oddychu od susedov.
Čo sa týka opráv ono to máš úplne jedno pretože v byte sa platí každý mesiac fond opráv a mimoriadne pôžičky platíš ešte na vyše keď si to zrátaš za niekoľko rokov tak ti to hodí pomaly aj tú sumu začo opravíš dom alebo strechu. 😉

maznacik007
15. dec 2009

Dobre ranko...

http://www.nrsr.sk/Default.aspx?sid=zakony/zako...

uplne dolu nalistujte kde je schvalene znenie 1247 zakona... ale momentalne nema zmysel sa ist pytat na upsvar.. max. zavolat na ustredie.. na upsvare nemali skolenie... este.. a co mirka je ok?

marketka1
15. dec 2009

maznacik dakujem už som poslala link neveriacemu Tomášovi.

najjulinka
autor
15. dec 2009

mirka je ok a asi aj vedela, že robila čo nemala 😀 😀 😀

zicon
15. dec 2009

Mati maxi ty namna jak na placaty kamen

maznacik007
15. dec 2009

nas Danielo zbastil plny tanier kase a paradne sa pokakal... a uz stihol aj Ninulke rozburat taky dom s farmou co si z lega postavila vcera...
idu mu stolicky... vcera bol dost mrzuty.. dnes to vyzera na lepsi den... a tak o hodku pojde sa strazit k babke.. a my pojdeme na vianocne nakupy... lebo mi este toho vela chyba... a uz to nechcem odkaldat.. este sme zvazovali ze poobede pojdeme do PK sa kupat do bazena.. tak uvidim.. a asi by som skocila aj pre tie tricka s napismi detom.. mati diky za inspiraciu... 😉

mexx
15. dec 2009

Dobre ranko,

tak v noci sme mali zas trochu cirkus, si to strieda nas mladenec, lepsia a horsia noc, jedna radost... 🙄 No sak nejako vytrimeme. 😅

Pozeram, co ste tu vcera riesili, a som z toho totalny magor. Asi to budem riesit, az ked to bude aktualne nejakym sposobom u nas. Takto som len zblbnuta. 😅

Ja som tiez nepostrehla link s domcekom od MatiMaxi, a by ma zaujimal. Ked budes mat cas, hod este raz, omrkneme. 😉

Tak zajtra planujeme s Mary Ikeu urcite, budeme radi, ak sa niekto prida, aby sme tam nebludili len tak same so Zajkom. 😉

maznacik007
15. dec 2009

mexx aka nova foto.. super...

ok a priblizny cas kedy tam budete?

cairka
15. dec 2009

dobré ránko 🙄
tak my máme za sebou laryngitídovú noc 😖 dieťa nahodilo hlas prefajčenej 50ročnej šansonierky (neviem, ako sa to píše 😝 ), takže včera kúpený sinupret vymeníme za kalcium...

matimaxi, to je paráda, takže vianoce už v novom 😵 ja tiež nie som moc domčekový typ, ale takú novostavbu v radovej výstavbe by som brala 🙂

maznacik007
15. dec 2009

juuj Cairka.. to ma mrzi.. tak sa liecte nech ste do vianoc fit...

mexx
15. dec 2009

Maznacik, neviem zatial, kedy presne sa nam podari dorazit, ale predpokladam, ze niekedy okolo obeda tam urcite budeme. 😉

maznacik007
15. dec 2009

ok skusim muza spracovat na obed v ikei... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre