Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
11. jan 2010

my už by sme tiež po 14-tom mali mať vypísané komplet papiere, s ktorými nás snáď zaradia do zoznamu a konečne nám vystavia tehu knižku... ( 😅 ) a snáď už potom budeme tiež čoskoro rodiť... dnes sme o tom hovorili s chlapcami... jáj, tešili sa, prestrašne!!!len aby to vyšlo...

lenkove
11. jan 2010

baby
dakujem vam.. lebo nikto v mojom okoli nema taky nazor ako vy, vsetci cumia, ze preco chcem byt v tom byte "sama" bez muza.. a bez auta.. a ked bude treba nieco vybavit a tak... 😅 a ja som za divnu, ze chcem byt sama..
a bude to trvat podla mna ten mesiac, minimum... aspon tri IA, jedna za tyzden cca.. ja budem bez auta, takze na navstevy chodit nebudem moct k profi a riaditelka to ani nevidi rada 😔 vypis z registra, odporucanie na IA z kraja.. atd...

a viete este za co musim pochvalit socialne 😉 poradili mi lekarku, co ma isto vezme, ak sa na ne odvolam, ze ma skusenosti s detickami v ado, vsetko chape a je diskretna 🙂 a hlavne dobra pediatricka 😵

cairka
11. jan 2010

brulka, no my sme boli v marci 3 týždne v tatrách 😒 a veve teraz akurát berie luivac, to je liek na podobnej báze ako píšeš o tom spreji, že vlastne obsahuje nejaké častice najčastejších baktérii (viaceré streptokoky, moraxela...)a malo by to fungovať tým istým spôsobom ako očkovanie... zajtra skúsim zavolať alergologičke, lebo naša vravela vysadiť a na nete som našla, že sa môže brať aj počas ochorenia a liečby atb, tak nech ona povie ako, ked jej ho nasadila...)

jani, veru...už nech je marec, to by sa malo zas upraviť... 😖

lenkove
11. jan 2010

Mary
no to je super 😵 😵 to je stvrtok strnasteho 😵 😵

janivonbenji
11. jan 2010

cairka,
tak to sme tu minimálne 2, čo si prajú, aby už bol aspoň marec, alebo apríl ....kedysi som mala rada zimu, ale čím som staršia, tým viac ma teší teplúčko a slniečko ...a hlavne zas budeme môcť chodiť na výýýlety...sa teším...

lenkove
11. jan 2010

Brulka, no rodime 😵 😵
cez vikend skocim k nasim, donesiem si vecicky 😵 a kocik a taaaak 🙂
este neviem ci mam hladat fusak, ci dostanem.. a nakupim flase a plienky a bude.. mala vraj pouziva plosky silikonovy cumel, musim poobzerat 😀 😉

brulka
11. jan 2010

magiiiii to je super tak 14-teho budeme vysielat pozitivnu enrgiu -) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 lebo tvoji traja musketieri k sebe patria 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 inak to nemoze byt 😉

brulka
11. jan 2010

leni to su nadherne starosti 😵 😵 😵 a prislo to tak rychlo ze si sa ani nestacila cudovat vsak 😉 ? je to krasne ze to tu takto smieme spolu prezivat. a tolko prirastkov v posldnej dobe to potesi kazde srdiecko je to uzasneeeeee!

janivonbenji
11. jan 2010

lenkove,
to sú také príííjemné starosti, tak veľmi by som to chcela ešte raz zažiť
😵 ...včera večer som to mm len tak spomenula, že kubko by potreboval súrodenca, že však nemusíme také mini babätko, ale aj také okolo 1 roka...v prvej chvíli sa mi zdalo, že normálka by aj súhlasil, dokonca sa aj zasmial, že o.k., ale len dievčatko 🙂 , ale potom dodal, že len vtedy, ak nebudú všetky tie tortúry- cháp príprava ☹

lenkove
11. jan 2010

Jani
ale mozno by vam dali nejaku kratsiu iba, ako aktualizaciu, ci sa to tak neda?? 🤐 🤐 a ktovie aky ma s vami ten HORE plan 🙂 🙂

brulka
11. jan 2010

jani no moj muz ma asi tolko chute robit pripravy ako ten tvoj 😅 strasne to cele neznasal, esteze to mame nateraz za sebou. ale si myslim ze by to malo ist na druhy krat rychlejsie - ved viac ako polovica pripravy bolo testovanie nas rodicov. to by vas snad netestovali este raz - ved vas uz odobrili ako vhodnych tak preco by ste mali byt nevhodni ked sa pekne viete starat o jedno dietatko. teraz ste este lepsi predsa 😉 skusenaci 😀

mexx
11. jan 2010

Videli ste tu reportaz v TV Novinach? 😕 Vraj slaby zaujem o pracu profesalnych rodicov, malo ludi sa hlasi na takyto post... 🙄 Niekedy su v tych spravach taki naivni, ze sa mi rozum pozastavuje... 🤐 Urobia reportaz z jedneho domova, vitazoslavne riaditel ponukne jedno miesto (potencialne v buducnosti, ked vyradi niekoho zo sucasneho personalu), a velke halo okolo - podte robit profesionalnych rodicov, ved EU dava obrovske dotacie, tak ich treba vyuzit... 🙄

zicon
11. jan 2010

Prave ukazovali adamka z hniezda zachrany je uzasny.

maznacik007
11. jan 2010

hej.. aj ja som pozerala.... krasny bol adamko... nech sa mu u novych rodicov dari... 😉

co uz hniezdis... ralanka?

maznacik007
11. jan 2010

jaaj dievcata ja som dnes cely den mimo.. same behacky vybavovacky... a boli sme v porodke pozriet sestru a malu.. je taka drobulinka.. strasne mala... tak sme utekali potom kupit jej dalsi overal .. lebo v tom co mame by sa asi utopila..

brulka
11. jan 2010

maznacik 😵 😵 😵 krasnucka je mala. a uz pije mliecko? ako sa im dari?

zicon
11. jan 2010

Takze niesom jediny kto na znovu pripravu frflr priserne

zicon
11. jan 2010

frflr - frfle

brulka
11. jan 2010

nadherny je adamko uplny anjelik 😵 😵 😵

zicon
11. jan 2010

Ozaj len tak, nepozna niekto pomery v DD skalica, lebo poznate takmer kazdy domov na Vyhodze ake o Zapade ani muk

janivonbenji
11. jan 2010

keď my by sme po takej dobe museli asi prípravu nanovo ( robili sme v r. 2005 )...a pre môjho muža to bolo utrpenie, lebo on priam neznáša takéto psycholgické kecy 😝 a odkrývanie duše, psychotesty a ešte také to, že čo by robil, keby !!!! celé to urobil zo sebazaprením, párkrát som ho musela kopať do nohy a on zahryzovať do jazyka, ale chalanisko sa snažil, len absolvovať to ešte raz ? eeee 😝

mexx,
ja som videla tú reportáž na markíze a presne mi prebleslo hlavou to, čo si napísala...len pri takýchto neúplných a skreslených infoškách ma často napadá, že ak takto novinári spracovávajú aj iné témy ( kde nepoznám zákulisie ), tak zbohom rodina !!!!

marketka1
11. jan 2010

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/telev... pozrite si nedostatok profi rodičov na markíze.

magimary
11. jan 2010

kde je adamko??? 😕
ja chcem vidiieť!

to o profi som pozerala v TV... že 800000€(!!!) 😲 😲 😲

marketka1
11. jan 2010

mexx nezaregistrovala som že si sa už stým video zapodievala a tiež si sa ako vidím nas... ☹ oni ešte asi nemajú dosť.

marketka1
11. jan 2010

magi pozri si trošku nižšie ako profi rodič na markíze 😉

cairka
11. jan 2010

to je sila tie tvnoviny 🤐 ináč 2 z tých 10 žiadosti sú moje - jedna mailová a jedna papierová 😀 😝

magimary
11. jan 2010

ja nevidím, kde??? 😕

cairka
11. jan 2010

ani ja som adamka nenašla 😕 len toho v egypte 😒

magimary
11. jan 2010

tak, aj ja, cairka...
ten domov v tých novinách, to nie je najjulinkin? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre