Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
8. júl 2009

tak ja som si myslela, kolko mam pre baby oblecka vacsieho do zasoby a teraz som preliezla krabicu, vytiahla veci co mozeme aktualne nosit a dokopy nic mi tam neostalo ☹ aj vase deturence tak rychlo rastu ???

najjulinka
autor
8. júl 2009

Tak my máme STK 😀 A leje.. .Deti som vynosila von a zas dnu... Začalo liať.. .Predtým som ich samozrejme obliekla do kraťas, potom prezliekla , potom von, vonku som dala ešte pulovre... no ochladilo sa.. a potom hned dnu... začalo pršať... 😒

mata2
8. júl 2009

http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...

baby ktore saty mam vybrat macke na krst? 😕

magimary
8. júl 2009

mati, mne sa tam nič neukáže, iba prázdna stránka na quelle... 😕

u nás ani kvapka nepadla (zatiaľ), a dobre aj tak lebo sme zase behali po doktoroch-predoperačné vyšetrenie tomkovi a poradňa Zajkovi...(váži 7100g 🙂 a keďže sme všetko obeahávali pešo, nebolo by dobré zmoknúť, aby mi tomušo náhodou nestihol do pozajtra, resp. do pondelka ochorieť...

no, dnes som dostala veľmi smutnú sms-ku, a som z toho akási mimo... 😢 ,napísala mi býv.spolužiačka zo ZŠ a SŠ, že nám zomrel spilužiaK zo základky... ☹ ...v piatok má pohreb... 😔 , ja z toho nechápem a je mi divne...ne veľkú noc mu zistili rak. a už tu nie je... 😔

mixka
8. júl 2009

mati, aj ja tam ma len prazdnu stranku.

magi, drzte sa do pondelka... to je mi luto so spoluziakom, aj jedna moja spoluziacka zo strednej zomrela na rak maternice a ostali po nej 3 deticky ☹ ale to pred 3 rokmi este. tiez to bol velmi cudny a smutny pocit.

mata2
8. júl 2009

nechapem preco sa tam nic neukaze 😠 .
vyskusala som hned jak som pridala link,a vtedy sa mi to otvorilo 🙄

tiez poznam ten cudny a smutny pocit 😔 .moj spoluziak sa obesil,ked sme mali 20r...

magimary
8. júl 2009

máš, valsten pravdu, raz som to takto podobne cítila, keď sa obesil (alebo mu niekto pomohol 😔) jeden z našich kamarátov (v 16 rokoch)...je to také divné, keď zomrie rovesník... 😔
tento chalanisko, čo zomrel včera-Michal, tak keď sme boli všetci malí-asi tak štvrtáci na ZŠ, sme boli na pohrebe jeho (vtedy tiež mladého) otca... 😔

mixka
8. júl 2009

magi, ale zas sa aspon netrapil, ked zomrel tak skoro..

magimary
8. júl 2009

hej, áno... 😔
ale ku koncu mal vraj obrovské bolesti, všetky orgány mal napadnuté (okrem srdca, to bolo silné a tak "dlhšie" trvalo, kým prestane biť-povedala jeho švagriná-lekárka)...dostával morfium, aby to ako-tak pretrpel...

najjulinka
autor
8. júl 2009

Ide ma rozhodiť... Ja 3 dni trčím doma a balik nedošiel.. Na zajtra už som objednana s Domčou k lekárke na gastro, tak nemožem doma trčať... Však balik do dnes mal dojst... Tak maju este 26minut na doručenie.. .Do 16,00 maju pracovnu dobu... či tak dajak..

mixka
8. júl 2009

a aky balik cakas juli ???

cairka
8. júl 2009

magi, to mi je ľúto 😢

najjulinka
autor
8. júl 2009

stoličky, nanožnik, plaštenka...

lenuska74
8. júl 2009

ahojte 🙂

magi to mi je ľuto ☹ ☹ ☹

maťa ja by som brala tieto biele alebo su tam také biele a zelenkavé ruže majú tie su tiež zlaté 😵
http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...

mixka
8. júl 2009

tie biele co dala lenuska su krasne 😵

lenuska74
8. júl 2009

jejta tak to je dlhý link 🙄

mixka
8. júl 2009

ale funguje a to je hlavne 😀

dioliana1
8. júl 2009

Ahojte, je tu niekto?

mata2
8. júl 2009

tie zo zelenymi ruzickami su zlate 😵 aj tieto biele 😵 ...ked mne sa pacia vsetky 🙄

lienocka235
8. júl 2009

mata a kedy bude ta velka slava?... mne sa pacie oboje. tiez by som nevedela vybrat..
a este tieto
http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...

a favorit tieto
http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...

magimary
8. júl 2009

mne sa páčia (aj na dalšie využitie a nosenie) tie s kvietkami-zelenými... 😉
maTI, a nechceš si také šatky (podobné tým bielym saténovým) požičať? 😕

mixka
8. júl 2009

mne sa najviac pacia cisto biele 🙂

magimary
8. júl 2009

mati, prihodím do albumu šatičky, tkropé by som ti možno vedela požičať (všetky na fotke, okrem bielo-ružových...kučeravé dievčatko-na to nemám "dosah")-aj tie s bolerkom, čo sú v katalógu (tie sú asi najmenšie)

mata2
8. júl 2009

lienocka nemame este datum,niekedy teraz cez prazdniny.vcera som bola za p.fararom,ci nahodou nebude vyzadovat suhlas bio,ale netreba 🙂

magi myslis pozicat si saty v pozicovni?v PE je tusim len jedna pozicovna,a saty taketo malinke tam mali len jedny,ruzove,ale strasne precackane - take gycove mi az pripadali 😝

mata2
8. júl 2009

kukla som 😎
ked mne sa tie bielo-ruzove pacia najviac... 😅
ale tie dievcata na fotke - aj satky,vyzeraju velke...
macka potrebuje cislo 92 😨

magimary
8. júl 2009

už sú tam aj ďalšie, mati... 😉
teraz ale menšie...

magimary
8. júl 2009

nie, v požičovni, tieto majú v skriniach dievčatká v našej rodine... 😅

mixka
8. júl 2009

fotka 45/49 v albume magi a dievcatko uplne vpravo, biele stocky s ruzovou ruzickou v strede su kraaaasne 😵

mata2
8. júl 2009

tie prve ruzove su zlate 🙂

cairka
8. júl 2009

mne sa páčia tie celoružové na poslednej fotke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre