Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
14. máj 2009

yukki, zacina to byt straaasny zaberak 😖 akoze som stastna, ze ich mame, vsetci sme stastni, len je to fakt zahul uz 😀

mixka
14. máj 2009

este som vam prihodila na ukazku, ako chodime vonku 😠 😀

lienocka235
14. máj 2009

pimpa... takze poobede by mohli byt fotecky maelho Patka.. ked uz bude predbezko...

yukki gratulujem k RL nejako som to prehliadla...

Mixiatka su krasne...

lienocka235
14. máj 2009

Mixka ako krasne chodia.. ale kazda inym smerom 😀

mixka
14. máj 2009

vsak to lienocka, o chvilu pridem o zdravy rozum 😀

mata2
14. máj 2009

chalani predvcerom preleteli v skolke cez sklenene dvere,tak su trochu dorezani,ale inak sme v pohode 🙄
a macka zacina kaslat a soplit 😕

pimpa
14. máj 2009

leni, fotecky uz chystame 😕 a hned ich sem aj potom supnem 😎

Mati, ako sa tomaskovi dari "R" ? 😕

mixka
14. máj 2009

teda mati to ma mrzi ☹ dufam, ze su ok chlapci 🙂

lienocka235
14. máj 2009

Pimpa a co Patko uz je lepsie s bruskom.. ci to bolo len z predrazdenia... a vsetkeho noveho naokolo...

inak nepoznas skolu pre deti s poruchami reci.. tusim je na krajinskej ci kde tu v BA.. pojde tam od septembra moj synovec

Mata.. 😲 to musel byt zazitok.. ze preleteli cez dvere.. este ze su ok...

mixka to verim.. ze je to na prasky... ja mam nastastie na toto dobry vycvik z domu.. moja mamina uz roky rokuce /desatrocia/ opatruje male deticky.. a po vacsine ma tak zo 5 kusov.. a viem co je to ist s tolkymi detmi von a tak.. 😲 takze mas moj sucit... 😅

mata2
14. máj 2009

pimpa,lepsie mu to uz ide,slubila som mu kovbojske pistole ak bude trenovat 😀 ,a zabralo to,vo vecsine pripadov uz R pekne vyslovi.

su ok mixka,tomaska som musela vtedy vziat skor zo skolky,lebo uplne bol az zeleny z toho soku... 😔

pimpa
14. máj 2009

leni, uz je dnes lepsie. Ak to bolo z bruska, tak myslim ze zabrali tie kvapky sab simplex, a ked z adaptacie, tak ma dnes lepsi den 😉 prave som mu hrala na gitare a on si pekne pri tom kopkal 😉

magimary
14. máj 2009

ahojte!
mati, dlho som Ťa nevidela 😅 ...vďaka za poštu-ohlásim jej príjem.. 😉
teda tých chlanov nezávidím (ja som to zažila raz, keď sme ako malé boli na prázdninách u sesterníc a tam sme sa bláznili a naháňali a jedná z nás zavreôla sklenené dvere pred tou druhou a to čo bolo potom už nechcem nikdy zažiť... 😨 😖 ☹
všade bolo veľa krvi, z krku je striekala krv a ona na mňa volala, nech jej pomôžem!!!mala som asi 9 rokov (tak, ako tá ktorej sa to stalo...a ostatné sestrenice boli ešte mladšie), rýchlo som ju doviedla do kúpeľňa, ktroá bola hen&ď plná krv a tak som celá pomätená vyletela na ulicu, kde som vykrikovala:"Pomoooooooooooc" a behala som z domu do domu, kde som kričala, nech niekto ide so mnou a pomňôže mi...
lenže tam mi nikto nerozumel, lebo to bolo na maďaroch... 😨
až som v jednom dome natrafila na jednu "tetu", ktroá bola zdrav.sestra a utekala so mnou poobväzovať celú sesternicu... v tej mojej panike a hrôze som jej ale i napriek všetkým (mojim chaosom) zachránila život...
bola by vykrvácala...zobrali ju potom do nemocky a domov sa vrátila s cca 12 dosť veľkmi jazvami..., kt.má dodnes...
fu, mati, normálne si mi to pripomenula... ☹ 😒
fakt, už nikdy viac...

a mati, všímaš? 😉 už som zase prvá, resp. pred Tebou!!! 😎

pimpa
14. máj 2009

skolka pre deti s poruchami reci je tusim na jelačičovej, pri trhovisku Miletičova, a potom zákaldna skola na nam. 1. maja

magimary
14. máj 2009

mne sa zase zdá, že škola pre deti r poruchami reči je na Jelenej, či sa mýlim? 😕

pimpa, blahoželám k lepšiemu dňu a yukki, Tebe "papierovému" materstvu... 😉

mata2
14. máj 2009

cau magi,
ta nasa posta je nejaka rychla,ani som to neposielala prvou triedou a uz to mas 😎

to ti teda nezavidim hentaky zazitok 😲 ,nastastie to s chalanmi nebolo take dramaticke,Tomasko ma len na hrudi a rukach niekolko 3cm skrabancov skaredych,a bubo len jeden na ruke.utekali z dvora do satne,a tesne pred nosom im prievan pribuchol dvere... 😒

vidim,ze si ma zas predbehla....to sledujem vzdy prve,ked zapnem pocitac 😀 .tak si to uzi...na chvilu... 😀

magimary
14. máj 2009

mati, ale pošta ešte neprišla... 😅 poďakovala som Ti zatiaľ za jej odoslanie...
a nappísala som ešte, že je príjem Ti oznámim... 😉

no, aleaj tak museli mať dosť... 😝

som skrátka rýchlejšia... 😀 😎

lienocka235
14. máj 2009

http://www.oskole.sk/index.php?id_cat=70&kraj=1...

tato to je len ta ulica sa mi nejako pomixovala... tam bude chodit

magimary
14. máj 2009

takže, podľa všetkého je tých škôl viac... 😨 😉

lenkove
14. máj 2009

dobry den nova tema 🙂

aj vy vsetky ostatne! Pimpa, blahozelam k lepsiemu dnu 🙂 🙂
A Yukkie blahozelam ku Kike 🙂 😵

ja som dnes rano pozerela Reflex, bola to asi repriza, inak to nepozeram.. videli ste to? O Palkovi, na ktoreho sa rodicia vykaslali, zije s babkou, co sa snazi ale nezvlada ho.. a chcu ho dat do rodiny niekde.. isli na urda a urad nic.. a ze asi zacne hladat otca, ktory ani nie je v rodnom liste uvedeny /pre zanedbanie pv ho chcu najst? ved ked sa o chlapca nestaral doteraz, tak ani nebude 😕 / a babka ze len nie do ustavu.. ze doteraz zil vzdy v niecom ako v rodine.. chuda male 😕

dioliana1
14. máj 2009

Dobré ráno

lenkove
14. máj 2009

a inak nechcem nikoho urazat, ale bol to Zilinsky kraj 😠 tak to v nasom kraji vyzera 😠

magimary
14. máj 2009

inak naša maximixoočkovacia noc dopadla vcelku v pohode... 😔 našťastie...
okrem častejšieho budenia a mrnčania to bolo ako obvykle
možno trochu zvýšená teplotka, inka OK..

skôr ma začína trochu hnevať, že Menší sa posledné noci často budí, mrnčieva, plakáva, nevie opäť zaspať...takéto noci sme uňho doteraz nidky nepoznali...neviem, či je to tiež všetkými zmenami okolo, či (snáď) zúbkami, či čím...

ale obaja aj s manželíkom začíname byť nejakí nevyspatí... 😝
teraz našťastie oba "kluci" spinkajú... 😉

dioliana1
14. máj 2009

Prišli k nám...mi pripomenulo detskú hru: Prišli k nám páni z Bratislavy..... 🙂

magimary
14. máj 2009

leni, aj ja som to zazrela v reflexe...a mala som podobné pocity, ako Ty... 🙄

dio, nepoznám takú hru... 😕
mne sa však pri tej téme, teda pri jej názve žada dodať, že :
"toto NIE JE téma o ufónoch"... 😀 😀 😀

niekomu to môže asociovať akty x... 😅

lenkove
14. máj 2009

magi,
ved to... ale dobre, ze zatial nekonaju.. zobrali by ho babke a co? supsli do ustavu.. uz ich vidim ako mu aktivne, v zaujme dietata, hladaju vhodnu pestunsku rodinu.. 😨 🤐 🤐 🤐

jahodas01
14. máj 2009

ahojte, ja som len nahodou objavila tuto temu a prebehla jednym očkom, baby pochopila som spravne, beriete si detičky s detskeho domova do nahradnej rodiny...??? ni je vam smutno potom za dietatkom, ked si ho niekto adoptuje?? predsa len vstavate k tym detom, mojkate ich a zrezu su preč... 😒
ale obdivujem vas.. 🙂 mysím, že tato praca sa nerobí pre peniaze...

lienocka235
14. máj 2009

presne tak je to o necinnosti uradov o ich ignoracii...

verim tomu ze keby ho zaradili do ponuky tak do tyzdna na neho niekto zareaguje... a zoberie si ho do pestu...

jaj ja by som tam asi kohosi.. 😠

mexx
14. máj 2009

Jahoda, to je pravda, ze pre peniaze by sa to robit nedalo. Iba ak by sa to bralo tak, ze chces tie peniaze rozhadzovat. 😀 😉

Mixka, ja z tych tvojich bab nemozem, to su jake krasky... 😵 Tiez snivam o tom, ze raz budem mat dvojky-dievky, no ale ked pocuvam o tych zaberakoch, tak sa akosi straca ten efekt krasy a dobreho dojmu... 😅 😀 😉

Mary, tebe to pripomina ufonov? 😀 To mi hned asociuje oblubenu zabavnu relaciu mojej segry, kde vystupuje Adonisz Szabó, predseda ufonskeho zdruzenia "Uz su tu" - to nase "Prisli k nam" je vlastne to iste... 😀

lenkove
14. máj 2009

Jahodka

a su tu aj normalne adoptivne mamy 😉

jahodas01
14. máj 2009

mexx - ako zvladate babatko, zvykli ste si? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre