Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenuska74
28. aug 2009

_Ahojte heheh mixka mám začať kričať 😀 😀 😀 😀 😀 😝

mixka
28. aug 2009

nooo lenuska, skus 😀 😀 😀 😀 😀 😝

magimary
28. aug 2009

á, práve mi zavolala mama, že už má horúčku aj Tomi, bol u nej od obeda, aby neochorel od Tobika a mal am aj spať, takže tatik preňho nakluše a mám dvoch horúčkarov 😅 ,
zajtra sa má schladiť, tak oni dopredu prikurujú... 🙄 😝

len chcem veriť, že Zajko nebude ďalší... 😕

magimary
28. aug 2009

tento smilo 😅 tam nepatrí..., má tam byť tento: 😕

lenuska74
28. aug 2009

to radšej nie mixka lebo by som vzbudila aj Juliu a deti v KE 😀

magi tak to sa rýchlo uzdravte nám pomáha okrem vlažnej vane aj chladivý gel na nožky a ručky na žily a studený obklad na čelo alebo babkyn recept nastuhané zemiaky na zápastie a nohy zo spodu ☹ mi bud nemáme teplotu alebo rovno 40tky ☹ obe decká ešte že ja som iba najviac na 37 😅

cairka
28. aug 2009

leni, už kričíš? u nás ťa nepočuť 😉

magi 😖 veve je bez teploty, hoci hrdlo má chytené... ale vcelku pohoda zatiaľ

cairka
28. aug 2009

aha, už nejaké šepkanie počujem 😅

lenuska74
28. aug 2009

😀 😀 ta až tam neviem dokričať ale dačo si počula kedže si tu 😀 😀 😀
a Veve nevie kloktať našu sme naučili lebo najlepšie zaberá kloktanie vlažno studenou vodou s morksou soľou ale ked nemáme tak aj s obyčajnou a hrdlo je fit plus nejaký sirup najčastenšie calciový

mixka
28. aug 2009

lenuska, kric potichuuu, nech mi nezobudis krpky 😀

lenuska74
28. aug 2009

pssst už som ticho už iba na skype budem tíško klepkať 😅 😀 😀 😝

cairka
28. aug 2009

no my robíme výplachy slanou vodou, čo nás v tatrách naučili, to je síce do nosa, ale prečistí to dobre, myslím, že aj na to hrdlo to pomôže

lenuska74
28. aug 2009

no tak to je super aj my preplachujeme nos s tou baňkou a to je tiež dobre a hlavne účinné až na to že som už rozbila asi 4 baňky 😅 ale je to super a keby ešte aj hrdlo vedela tak jej to prejde raz dva nájavascript:addEmoticon('😝','vBody')s to naučili na alergologii lebo my sme všetci traja alergici okrem ocka ten je alergický iba ak na moje klepkanie na PC 😀 😀

lenuska74
28. aug 2009

znovu zblbli smajlici 😅

cairka
28. aug 2009

no tie baňky by mohli robiť aj odolnejšie, oni sú strašné jemné... ja som rozmýšľala, že ak rozbijeme, tak skúsime kúpiť iba striekačku injekčnú a tým to streknúť, myslím, že by to mohlo ísť a bude to lacnejšie 😅

mixka
28. aug 2009

lenuska, kazdy vecer ti hovorim, aby si mu dala makoveho odvaru alebo tabletku na spanie a mas pokoj a pokecame, kolko sa nam bude racit 😵 ale ty si povedat nedas a nedas 😀

dioliana1
28. aug 2009

chúďa...

magimary
28. aug 2009

no, pekne 😠 ☹ ,
zase rozhodujú správni ľudia na správnych miestach... 🙄

najjulinka
autor
28. aug 2009

Osobne poznám.... 😒

yukki
28. aug 2009

Zdravíme chorúšikov a želáme skoré uzdravenie!
Kika samozrejme ešte nespí. 😠

najjulinka
autor
29. aug 2009

Dobré ránko... No 3 noci so dobre nespala a dnes mám pocit ak super som sa vyspala aj ked tak skoro ráno zas na nohách.. .Ale noc Lucka celú prespala , tak je to uuuuuplne super... Cheli by sme skočiť cez weekend na Ružin, tak troška zmena bude, aj ked tieto zmeny su vždy taká makačka....

mixka
29. aug 2009

ahojte 🙂 u nas od 3tej v noci straaasne leje a burka bola strasna, takze asi sedime doma ☹

magimary
29. aug 2009

u nás počasie rovnaké ako u mixky, s tým, že už neburáca,. ale prší stále...
a doma "kúrime" statočne-tobi síce nie, ale tomi to ťahá aj zaňho-aktuálne prikúril na 39,8°C 😝
on to tak zle nesie... 🙄 fuška...

cairka
29. aug 2009

ahojte. aj u nás rovnako 🙄 ale aj dobre, lebo sa troška vzduch prečistí

magi, fúha, to aj veve väčšinou ked už má teplotu, tak 40tky 🤐 držím palce, aby bolo tomimu rýchlo lepšie 😵

mixka
29. aug 2009

u nas stale leje ☹

chorobky nech sa drzia a nech su rychlo fit 🙂

mayap
29. aug 2009

ahojte...
meteo okienko: prší, prší, len sa leje a keď sa neleje tak aspoň kvapká... 😠

dnes išiel maťko so starkou do BB na tie oslavy SNP, tak dúfam, že im tam nebude stále pršať...

ja som bola s MM a s paťkom ešte pokúpiť posledné drobnosti pre nášho prváčika... 🙂 . vo štvrtok nám poslali zo školy zoznam vecí... 😠 😝 . nuž čo, skôr asi nestihli... 😀 . ale my sme už mali takmer všetko kúpené, chýbali nám len zošity, obaly, pero... takže pohoda... 😎

chorúšikom želáme skoré uzdravenie...

inak, my máme dnes 11 výročie sobáša... 🙂 , bože ako to letí...

najjulinka
autor
29. aug 2009

Tak Domča absolvvovala svoju prvu plavbu loď(k)ou...

macocha
29. aug 2009

Mayap gratulujem! A prajem peknu oslavu 😵

najjulinka
autor
29. aug 2009

Baby tk Nikola z včerajšieho článku dnes z novej rodiny ušla........ nikto nevie kde je... snad je kuratorka spokojná.... 😠 😠 😠

mayap
29. aug 2009

mimi,
ďakujem, no oslava bude zajtra a to taká, že zoberieme maťka a skočíme niekde do reštiky. malému sa to zaráta a pravdu povediac, o čom by som sa s MM bavila po 11 rokoch manželského spolužitia...???... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre